Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 06. února 2019 17:07

Jsem si teď uvědomila, že ten skin food od Weledy mám už asi rok v nočním stolku a nepoužívám. Jako vyživuje dobře, ale nesnesla jsem ten pocit umaštěnosti a ráno upatlaných vlasů . Na paty do ponožek by to mohlo být cajk. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 15. února 2019 20:08

Ordinary olej z rakytniku - teda neco tak oranzovyho jsem dlouho nepotkala! Nicmene, pouzila jsem asi 4x zatim a je vybornej!! Jedna kapka smichat s cca 3-4 kapkama jinyho oleje, jinak se kona oranzovy peklo. Ta jedna, pokud se dobre zapracuje do pleti, tak udela i hezky glow, ale musi se opatrne, je to fakt ORANZOVY. Mam ozluceny jedno bily tricko na spani, ehm. Ale na plet se mi zda vybornej.

711990 dneska jsem dala konecne rano ten B Oil jak jsi doporucovala a je fajn, vubec neni tak moc zelenej. Klidne by mohl byt i mastnejsi, ale ja jsem sucha, takze cajk (dneska jsem ho dala na Copper, hyaluron plus B5, na to B Oil a na nej jeste chia olej a pak Weledu. To by se asi vsichni tady olezli a nebo leskli celej den (ja jsem v praci a zatim dobry, za dve hodky budu muset primazat ocni okoli)

Online 711990
Avatar
17102 příspěvků moje polička 15. února 2019 23:42

0zero7 vid, ja ho mam moc rada, ale teda davam copper, hyaluronovou a uz jen ten olej. Predstava ze mam jeste krem, to bych fakt byla jako psi kulky:)))

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 16. února 2019 07:03

Tak tu to procitam asi koupim tu kyselinu hyaluronovou. Driv jsem mela problemy jen s cistotou pleti, ale ted uz tak jako starne, sedne, ....A mam squalane, dava se to samotne nebo treba pod krem? 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 16. února 2019 13:39

Karja mne kys. hyalur. nedela nic , ale vidim vysledek po vecech Ordinary, ktere doporucovala agentka Stes nekde na predchozich strankach. Stridam to podle jejiho navodu a mam plet takovou hladsi, nacucanou a zarivejsi. Teda ted jsem mela stres, tak mam zase pupinky, takze zadna krasa se nekona , ale jinak ok. Na vsechno dam squalene nebo krem. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 16. února 2019 14:54

Ja davam ted clarins krem a serum, dopoledne pod to buffet a vecer stridam matryxil a ten retinoid nebo co (taky podle zero07) a rozhodne vidim vysledky... predtim jsem ale nedelala vubec nic, max se obcas nakremovala :D

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 16. února 2019 17:45

Lamicka Tak to zkusim dohledat. Diky!

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 16. února 2019 18:18

Karja poslala jsem ti to sz. Sem se mi to nedari nahrat. 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 16. února 2019 19:45

Lamicka Diky, nemusim to dohledavat, to je super;-)

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 21. února 2019 09:34

Lamicka jestli to bylo info k tomu squalanu, tak prosím, prosím, pošlete mi ho také :) 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. února 2019 09:46

Zu jen to navod od @0zero7 jak na Ordinary. Zkusim to sem nahrat, treba se to povede. Squalene pouzivam ruzne, bud pod krem (pak je plet rani takova nacucana) nebo prave na ty Ordinary produkty. Zkousela jsem ho i jako podklad pod make up.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 21. února 2019 09:51

Lamicka aha, ale díky! já se na Ordinary vykašlala, protože nezvládám použít po čištění xy přípravků, ale ten squalan jsem pořídila, ale nevím, jestli sám o sobě něco dělá, dávám na něj pak ještě nějakej obyč hydratační krém, ale moje klasická únorová krize, mám po obličeji x vysušených míst, na která nic nezabírá a póry na nose, na které také nic nezabírá, na to se žádný makeup ani dát nedá, nejradši bych občas chodila kanálama a jako bonus se mi začaly všechny řasenky mazat, vyzkoušeny 4 vč. Dioru, který mi to ještě loni nedělal. 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. února 2019 10:07

Zu me to vrstveni produktu taky uplne nebavi, ale vysledek vidim, tak aspon pres zimu vydrzim. V lete stejne nemam disciplinu. Skin food od Weledy jsi nezkousela? Ten mi na sucha mista docela zabira. Ja unor/ brezen vzdycky bojuju, hrozna plet, vlasy, nehty...

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 21. února 2019 12:15

Lamicka a jo, to jsem tu taky četla, dojdu odpoledne koupit a vyzkouším. Už ať je sluníčko, já si připadám docela ucházející vždycky jen v létě 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. února 2019 12:31

Zu kdyby ti ten skin foid nesednul na oblicej, tak je fajn i na ruce:) a je dost mastny, ja si ho davam jen lokalne na oblicej, na ta sucha mista. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. února 2019 18:46

Karja Hyalr kys sama o some nic moc neprovede, max jen jestli mas fakt dehydrovanou plet. Squalane muzes samostatne na tu kys nebo i pod krem, pokud ti samotnej nestaci. Podle pocitu.

Lamicka Ja mam taky hladsi plet, kdyz se staram. I se teda snazim poctive dost spat, to udela svoje. Fajn, ze ti to sedne. Ja jsem ted prihodila Pyctogenol, ten rakytnikovej olej, hyaluron od Niod, B oil a jeste neco (uz nevim z hlavy co) kouplna vypada jak lekarna.

Lilly_Ku Super, ze vidis rozdil! Ten Retinoid je fajn. Tady se uz neda koupit grrrr. Jeste je dobra i ta kyselina Alpha Lipoic Acid. Ja jsem pridala asi tri antioxidanty a taky to asi poznam. 

Zu Squalane je spis hydratacni nez ze by delal neco jinyho, je to myslim vytazek z oliv, takze je mozny ze na to nekdo bude reagovat alergicky. Jestli mas dehydrovanou plet zkus nejaky olej, pokud mas smisenou tak nejspis ten Chia olej. Kys hyaluron pod to, plus jednou za tyden jemne odstranit supinatou plet peelingem, bud machanickym nebo chemickym (jde to treba tonikem s kyselinou, nejaky jemny, je to setrnejsi nez to drit zrnickama v nejakym gelu), ale musi se opatrne, at to nepresusis, na to bych dala hydratacni masku na noc. Dobra je treba Origins overnight mask zelena. Skin Food je fajn, je al ehodne hutnej tak bacha, me vyhovuje, ale mam fakt suchou plet.

Lamicka pripravky co jsou na bazi vody muzes michat, stejne tak jak ty na bazi oleje. Ja nemicham akorat ty anti aging, jinak v poho kys hyal s dalsima vecma, a oleje dohromady, takze mam ve vysledku jen treba 3 vrstvy. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. února 2019 18:53

kde kupujete Ordinary do CZ? POslu mamince odkaz na ten retinoid, delam ji nakup, ale ten uz nekoupim skrz pitomy predpisy. 

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 21. února 2019 18:58

0zero7 http://www.eshop.natureal.sk/

Objednávám ze Slovenska,v ČR jsem nenašla

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. února 2019 19:03

rozarka Dik, to je trochu levnejsi nez Asos, asi zalezi na postovnym ted,a tady cca 8 EU, to jde myslim.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. února 2019 19:14

0zero7 ja nakupovala primo na jejich strankach, meli tehdy nejake akce. Uz si nepamatuju, kolik jsem platila za postovne. 

Na me jsou i tri vrstvy dost:)) ale vysledky vidim, to je fajn.