Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 20:51

Kokoska dobry vedet, dik za tip

Offline Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 20:59

Ounz Ono to moc netuží, spíš načechrává. Taky mám pěnu, ta je asi víc "tuživá", ale přijde mi těžší a vlasy po ní nemám tak lehké. Ten sprej se musí stříkat fakt ke kořínkům, vždycky rozhrnu vlasy a na tu cestičku to stříknu, postupně kolem hlavy. Pak trochu pomasíruju a suším, nic jiného než šampon-kondicionér-sprej už nepoužívám.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 21:19

Kokoska díky za info, já potřebuju nějakej sprej do mokrech vlasů, aby to mohlo uschnout i bez event fenování a nebylo plihý..měla sem ten bamboo sprej nebo jak se to a potřebuju změnu. Obvykle používám tužidlo. Tohle je na takový rychlovky..

Offline Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 21:23

Ounz uschnout s tím bez fénování jsem nezkoušela, já fen nutně potřebuju.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 21:33

Kokoska já taky, to jde jen o nouzovky. Jestě jednou dík.

Offline Kokoska
Avatar
28221 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 21:41

Ounz není zač :)

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 23:27

Jsem zrevidovala vetsinu pece o plet, co je aktualni v koupelne a tady je nastrel, kdyby to nekoho zajimalo. Zatim jsem to neaplikovala, je to spis moznost "rozvrhu" s tim, ze to zohlednuje kyseliny, retinoid a antioxidanty, na ktery vsechny je moje plet citlivejsi a nemely by se taky pouzivat soucasne. Zkusim tyden a zreviduju to. Neni tam ocni krem a maska, plus kofein, to pouzivam denne. 

Taky to teda vypada jak x vrstev, ale dost tech produktu lze smichat v ruce a dat soucasne.

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 17:00

0zero7 Tak to je super. Mužu se zeptat na zkušenosti s Double sérem od Clarins?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46028 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 17:07

0zero7  seš dobrá!

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 17:19

0zero7 No ty bláho! Toho bych nebyla schopná, ani kdyby to ze mne mělo udělat objekt zájmu předškoláků. Já nejsem schopná brát pravidelně ani léky, natož na sebe něco takhle systematicky patlat.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 17:36

olilla Double serum fajn, neni to zadnej ultra zazrak - ma cca 7 aktivnich ingredienci, coz uz je hodne na to aby ucinek nektere z nich byl mimorande poznat v kratke dobe ALE - je to takovej zachranar, lipoidni cast docela zklidni a zhydratuje plet, ja ho davam v podstate kdykoliv se mi zda, ze neco neni ok, nebo mam suchuou plet, jsem nevyspana atd. Konzistence fajn, rychle se vstreba. Nejlepsi je zkusit jak sedi pocitove na mirne vlhkou cistou plet, to poznas dost rychle, jestli ti to sedne. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 17:40

viktorka_od splavu jeste to zreviduju po tydnu, vcera jsem dala ct vecer a dneska teda pa rano (by bylo divny, kdybych patlala sobotu, zejo) a cajk.

Sweet Potato objekt zajmu predskolaku rikas jo? Me automaticky hnedka napadla vychovatelka ve skolce a mozek se zalil vlnou odporu HA HA. Ja to prave placam porad jak mi to prijde pod ruku, tak jsem si rikala, ze kdyz zbuzeruju 45 tis lidi na akci, tak prece zbuzeruju i sebe. Pokud to bude systematicky tak by se viditelnej vysledek mel dostavit. Samo teda pokud jidlo bude ok (ten celerovej dzus mi dela hezci plet, na tuty) cviceni a spanek. Delam na tom 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 17:42

Sweet Potato jo a teda dost tech veci muzes smichat, takze technicky vcera 3 vrstvy including krem. Pohoda. 

A hlasim ze Lipoic Acid smichanej s olejem me nesloupnul, samotnej jsem mela suchy misto na cele. 

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 18:54

olilla zrovna ted mi rikala svagrova, ktere jsem dala double serum k narozeninam, ze fakt vidi vysledky po chvili uzivani, ze ma mnohem hezci plet

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 19:06

0zero7 Ježiš, je mi přes 40, ale tolik věcí jsem si na obličej nedala za celý život. Natož najednou. Já poprvé dala krém na obličej loni v listopadu a to při hromadném nákupu ve Vavavoom.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 19:16

Renusatko tak nekdo ma stesti a geny zejo 

ja mazala serum a krem uz ve 23 myslim

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 19:20

0zero7 To nevím jestli štěstí, ale jsem flákač. Maluju se, ale hlavně dřív jsem se málokdy na noc odličovala a nemazala jsem se ničím, mimo nějakých zkoušek krémů na akné. Na obličej totiž mimo vody nemůžu nic dát a ty krémy z Vava jsou první co mi nic neudělaly. Takže představa smíchání víc krémů je nemyslitelná. 

Offline razorblade
Avatar
8167 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:32

0zero7 tvl, tak na tohle bych se mohla vysrat :D jeste abych v koupelne jela podle fahrplanu. Te obdivuju :D

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:45
Reakce na jinx:

Kokoska tu znacku vubec neznam. Ale pokud jde o sampony, paktofonika zminovala znacku sachajuan a jeden jejich sampon je uplne bozi! nevidana vec, vlastne dve - maji sampon na normalni vlasy, jako fakt na normalni, zadne stresovane, hladove, ziznive a nevim, co jake jeste... a navic je setrny k pokozce a vubec nedrazdi  no zazrak uplny! 

​Ja tvoje nadšenie nezdieľam, kúpila som si Sachajuan intensive repair shampoo (ak chceš, je tvoj ) a zázrak sa nekonal, ale prišla som na to, že mi vadí sodium laureth sulfate. Táto zložka spôsobuje super penivosť, ale vysušuje vlasy aj pokožku. Teraz používam šampóny bez SLS a kvalita mojich vlasov sa zlepšila, aj kaderník si všimol zmenu.

Offline olilla
Avatar
81 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 07:32

0zero7 Díky moc. Ja teď používám od The Ordinary Sqalane ráno pod BB a nevím, co bych přidala. Evidentně potřebuji ještě něco vyzivnejsiho. Takže zkusím Clarins a k tomu i krémy.