Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:36

Kokosový olej. Zatím to nejlepší, co jsem měla na ksichtě :)). A na rozdíl od jiných olejů mi vůbec neucpává póry. Když jsem používala třeba arganový, musela jsem dělat pauzy...

Offline Loty013
Avatar
18 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:47
Reakce na Jarucha:

Bakerol oční /kaviárový mám také moc ráda, a stejně tak norkový hydratační. Narozdíl od Loreálů a ještě dražších krémů mi tato kombinace nežmolkovatí při nanášení make upu a chová se tak nějak příjemně.

Dávám pod něj ještě  bezprostředně po umytí  Dramatically Different Moisturizing Lotion od Clinique.

Na večer používám norkový noční nebo Egyptian Magic (ten hlavně v zimě).

Na nočního norka i Egyptian magic balzám mi chodí i dcera, která má velice citlivou pleť se sklony k olupování a dělají jí moc dobře.

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 13:02

O tom Egyptian magic jsem četla chválu, krémy střídám, používám i pravý arganový olej, u kokosového oleje by mi asi vadila ta vůně, nemám kokos ve vůních ráda.

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 13:03
Reakce na jerry:

jj, svatá pravda

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 13:13
Reakce na Jarucha:

O tom Egyptian magic jsem četla chválu, krémy střídám, používám i pravý arganový olej, u kokosového oleje by mi asi vadila ta vůně, nemám kokos ve vůních ráda.

Já taky kokosovou vůni nemusím, ale ten olej, co mám já, voní jen slabě a po nanesení vůně brzo vyprchá :).  Tento z DMka...

Offline RoSa
Avatar
8063 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 13:14

Já teď používám nejraději Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion (na noc) střídavě s dtto Gel (na den).

Kdybych ale neměla nasyslené zásoby, koupila bych si opět RUGARD (skvělá kvalita za slušnou cenu).

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 13:28
Reakce na unseen:

To vypadá jako kelímek, ne? Jak to z toho bereš?

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 13:37
Reakce na Jarucha:

Jj, skleněný kelímek. Stačí jen přejet prstem, okamžitě se rozpouští, není třeba ho nějak rýpat. A stačí ho nanést fakt jenom trošku. 100ml balení mám už přes dva měsíce a skoro ho neubylo...

Edit: píšou na něm, že je vhodný na obličej, tělo, vlasy a do teplé i studené kuchyně, kdyby ti na pleť nesednul, tak ho i tak snadno spotřebuješ... :))

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 13:40
Reakce na unseen:

Dík, mrknu na něj v DM.

dusty
Avatar
13. srpna 2014 14:03
Reakce na Jarucha:
dusty
Avatar
13. srpna 2014 14:04
Reakce na Jarucha:

Majú aj kokosový olej bez vône - ten je dokonca lacnejší.

 

P.S. Ospravedlnujem sa, ale budem si musiet zmenit nastavenia v mojom kompe, lebo mi prispevky publikuje dvakrat, prosim drobecka-hulinku o vymazanie duplicity.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 14:30
Reakce na RoSa:

Rosa, ani nevieš akú si mi urobila radosť. Presne tento krém mi odporúčala moja dermatologička, ako anti aging krém, ktorý spĺňa : skvelá kvalita za slušnú cenu a ja som zabudla jeho názov. Díky moc.

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 14:43
Reakce na dusty:

Díky. Prošmejdím drogišky.

Offline kinoma
Avatar
328 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 16:49

Se značkou Barekol mám dobré zkušenosti já i moje mamka se svojí citlivou smíšenou pletí. Oblíbila si na noc Green Tea krém, který se dobře vstřebává.

Ale potřebovala bych nějaký tip na krém pro opravdu hodně mastnou problematickou pleť, který skutečně dlouhodobě zmatňuje. Mastná v mém případě znamená, že se začnu lesknout už i po čtvrt hodině po vyčištění. Nepomáhá ani žádný makeup...Napadá vás něc dobrého?

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 20:33
Reakce na unseen:

...a vsákne se, případně jak rychle, a  nemáš po něm mastný, hodně lesknoucí se obličej.?

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 21:00

Měla jsem vzorek L´Oreal Paris Revitalift Magic Blur Finishing Cream a musím říct, že jsem silně nalomená k nakupování. Měla jsem po něm hubičku jak samet, mám sklony k mastnotě v T zóně, ale po tomhle moc ne. Celkově jsem s L´Orealem spokojená, používám ho nastřídačku s jinými značkami dost dlouho. Balea pro citlivou pleť, Olay a L´Oreal u mne momentálně vedou. Ještě dýňový olej, který jsem objevila díky Dusty, to je můj noční balzám. S přibývajícím věkem jsem upustila od nakupování značkových drahých krémů, páč se stejně žádný zázrak nekonal.

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 21:02
Reakce na naja:

...jo, od OLAY jsem měla krém/sérum a spokojenost velká.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 21:07
Reakce na Miru:

Já 2 séra, oční a denní krém. Celkově je mi ta značka sympatická, cena x výkon, žádná negativní reakce mé citlivky...hodlám jim zatím být věrná.

dusty
Avatar
13. srpna 2014 21:07
Reakce na kinoma:

Se značkou Barekol mám dobré zkušenosti já i moje mamka se svojí citlivou smíšenou pletí. Oblíbila si na noc Green Tea krém, který se dobře vstřebává.

Ale potřebovala bych nějaký tip na krém pro opravdu hodně mastnou problematickou pleť, který skutečně dlouhodobě zmatňuje. Mastná v mém případě znamená, že se začnu lesknout už i po čtvrt hodině po vyčištění. Nepomáhá ani žádný makeup...Napadá vás něc dobrého?

Skús domácu olejovú terapiu - poznám pár ľudí, ktorým to zastavilo mazotok. Čistý mandľový olej nakvapkaj na tampón namočený do teplej vody a s tým si pred spaním masíruj tvár. Pokiaľ ti nehaprujú hormóny, mazové žľazy by sa mali v priebehu pár dní upokojiť. Pleť nemá byť zamastená, ale len zvhlčená. Teplá voda pri masáži otvára póry a tampóny berú so sebou nečistoty.

Offline RoSa
Avatar
8063 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 21:18
Reakce na Miru:

Koukala jsem na ten Olay na parfums.cz

Moje teta mě totiž pověřila, že jí mám sehnat krém Oil of Olaz.... to je tedy to samé, jen přejmenované?

A jaký je rozdíl krém/sérum/fluid?