Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Online whiskas
Avatar
19442 příspěvků moje polička 08. srpna 2022 15:49

Miru Ten makeup vypadá dobře. Brala bych nějaký BB krém s SPF v podobném podtónu.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 08. srpna 2022 16:06

whiskas 

...jestli budeš mít příležitost, zkus ten makeup v parfumerce. Je fakt výborný. Na zimu si ho koupím, i za tu vyšší cenu, stojí za to.

Online whiskas
Avatar
19442 příspěvků moje polička 08. srpna 2022 17:13

Miru Určitě se mrknu, jen jsem teď v módu "jednoduchosti" :-D, takže koukám spíše po těch BB krémech.

Offline geekygirl
Avatar
125 příspěvků moje polička 08. srpna 2022 17:38

prďola 

Ohladne ocneho kremu. Co toto ocne serum od Niodu?

FRACTIONATED EYE-CONTOUR CONCENTRATE (FECC)

Popis na pol strany, fakt sa v tom nevyznam. 

A este by ma zaujimal tvoj nazor na toto serum s antioxidantmi.

SURVIVAL 0 (S0)

Dakujem.

Offline prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 08. srpna 2022 20:19

geekygirl Oba produkty obsahují zajímavé a některé velmi inovativní ingredience, které moc ráda okomentuju. Snad se k tomu dostanu co nejdřív.

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 08. srpna 2022 23:25

geekygirl oční sérum od Niodu mám a za mě skvělé, určitě pořídím znovu....

Offline RoSa
Avatar
8061 příspěvků moje polička 09. srpna 2022 09:13

prďola já bych taky poprosila o názor: kamarádka si chválí tuhle značku, na eshopu složení není... má teda zatim jen sprch.gel a těl.mléko, tak mi to vyfotila... díky!

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 14:45

...mám na cestě:

(sérum jsem vyzkoušela a je super, oční krém neznám. Ale prohnala jsem to zas cosdna tab. ...)

Purito serum

iUnik Propolis Vitamin Eye Cream

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 15:13

Miru Ten oční krém mám a právě používám, krásně projasní pleť kolem očí. Dá se použít i na celý obličej, někdy to dělám, používám ráno.

Od značky Purito bylo zatím všechno, co jsem měla, hodně dobré. Sérum jsem měla Centella green level buffet a výborně hydratoval. Teď používám na čištění jejich olej. Příště si objednám ještě Pure vitamin C serum.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 15:22

blackviolet 

...díky!Tak teď se těším ještě víc

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 15:35

prďola 

...zajímalo by mě, prosím, jestli následující ingredience - jejich kombinace je fakt dobrá.

Osobně tam nic špatného nevidím, naopak - spíše většina jako dobrá. Ale přece jen jsem laik.

Předem moc děkuji!

Argan Care With Gold noční krém Ryor

Aqua, Persea Gratissima Oil, Diethylhexyl Carbonate, Argania Spinosa Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Potassium Olivoyl Hydrolyzed Oat Protein, Glyceryl Stearate, Glycerin, Oleyl Erucate, Tocopheryl Acetate, Laminaria Ochroleuca Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Hydrogenated Lecithin, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Beta-Sitosterol, Hydrolyzed Silk, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glyceryl Oleate, Tocopherol, Sodium Ascorbate, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Oleate, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Mannitol, Linoleic Acid, Glyceryl Laurate, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, CI 77480 (Gold), Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), Silica, CI 77491 (Iron Oxide), Tin Oxide, Polyacrylate Crosspolymer-6, Lactic Acid, Parfum, Citronellol, Eugenol, Linalool, CI 77820 (Silver), CI 77400 (Copper)

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 15:51

Miru Ještě doporučuju vyzkoušet značku COSRX, tam jsem taky našla dobré věci. Teď na léto je třeba výborný krém s ochr. faktorem 50 a aloe. Lehký a příjemný na použití, což se o evropských SPF krémech moc nedá říct.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 16:18

blackviolet 

...já krémy s SPF vůbec nepoužívám. Mám po nich pocit, jako bych byla pod igelitem a děsně se lesknu.

Jinak - krém by se mi nějaký hodil. Na léto si se sérem vystačím a s očním krémem. Ale pak...

Buď něco od Purito, nebo - teď jsem objevila značku Neogen Dermalogy(mám zálusk na hydratační čistící pěnu a hydr. emulzi 3 v 1),

a jdu prozkoumat COSRX.

Děkuju

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 16:30

Ale to je právě chyba, slunce a vůbec denní světlo způsobují stárnutí kůže. Vyzkoušej ten COSRX hydratační s aloe a možná změníš názor . Žádný lesk ani igelit.

Neogen Dermalogy vůbec neznám. Já jsem momentálně spokojená s kombinací korejská kosmetika + HighDroxy.

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 16:34

...ale to já vím, že mi bez SPF rychleji stárne kůže, no, co už

Neogen Dermalogy je taky Korea. Na notinu. A když jsme sjela recenze těch dvou zmiň. výrobků, tak dobré. A prošly mi i v cosdna

Offline geekygirl
Avatar
125 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 18:24

blackviolet 

Pozrela som si zlozenie toho SPF no a obsahuje octinoxate, ktory je pravdepodobne hormonalny distruptor, co nie je prave idealne. Problem so SPF je, ze kozmeticka prijemnost by (asi) nemala byt prvym faktorom pri vybere. 

Offline baltik
Avatar
4409 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 18:48

Vsichni pejou ody na toto spf: 

https://www.kremkrem.cz/p/evy-daily-defense-face-mousse-spf-50-75ml

Urcite ho chci pristi rok zkusit

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 18:51

baltik 

...no, taky je tam dimethicone. Sice až dále ve složení, ale krémy s dimethiconem neberu..

Offline baltik
Avatar
4409 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 19:27

Miru tak zase neco jineho je spf, kde beru, ze tam ma byt ten prijemny pocit noseni, aby to clovek opravdu daval pravidelne a neco jineho je pece, kde je silikon pro oblbnuti (z meho pohledu)

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2022 19:28

baltik 

...asi jo. Já to beru jako laik