Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline marieu
Avatar
4473 příspěvků moje polička 21. února 2021 06:57

0zero7 děkuju, používám ho, jen jestli to celkové složení je ok- pročetla jsem vlákno a zachytila např poznámku, že Matrixyl obsahuje těch účinných látek příliš a mohou dráždit (Buffet mě samozřejmě nedráždí)...

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 21. února 2021 09:34

prďola prďolko prosimtě, co řikáš na tohle složení? díky předem (i zadem )!

Aqua, Decyl Oleate, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate, Sorbitane Sesquioleate, Glycine Soja Oil, Cera Microcristallina, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Persea Gratissima Oil, Soluble Collagen, Panthenol, Arachis Hypogaea Oil, Propylene Glycol, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Retinyl Palmitate, Zinc Stearate, Cera Alba, Aluminum Stearates, Pyridoxine Tripalmitate, Sodium Citrate, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, BHT, BHA, Citric Acid.

edit: a pak ještě tento, je to Vit.E krém

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Ethylhexanoate, Polyacrylamide, Panthenol, Polysorbate 80, Sorbitan Oleate, C13–14 Isoparaffin, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Laureth–7, Creatine, Parfum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 21. února 2021 09:37

RoSa 

...proč nedáš i název výrobku.?, co to, prosím, je.?

...je to Rugard.?

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 21. února 2021 10:05

Miru sorry, jo, Rugard vitaminový

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 21. února 2021 10:10

prďola Mohla bych časem poprosit o zhodnocení krému Martina Gebhardt Rose? Koupila si ho dcera v Bioo, slečna jí ho velmi doporučovala.

Respektive je tam něco užitečného, kromě toho, že jde o produkty vypěstované pod širým nebem a zkrápěné ranní rosou, májovým deštíkem a lidským potem?

AquaOlea Europaea Fruit Oil1Helianthus Annuus Seed Oil1Persea Gratissima Oil2LanolinRosa Canina Fruit Oil3Butyrospermum Parkii Butter2Cera Alba1Theobroma Cacao Butter2Rosa Damascena Flower Extract1Hibiscus Sabdariffa Flower Extract 1Sambucus Nigra Root Extract1,Tocopherol (Vitamin E)Aroma2Rosa Damascena Flower Oil2Geraniol3Citronellol3GoldSilver

Případně je tam něco, co by mohlo zlobit? 

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 21. února 2021 15:01

marieu K Buffetu napíšu víc, teď jenom v rychlosti - složení má skvělé

RoSa Určitě napíšu víc, ale podle prvního pohledu - oba produkty obsahují minerální olej, ten první navíc BHT a BHA

Isca Na první rychlý pohled to vypadá dobře, ale taky napíšu víc

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:52
Reakce na RoSa:

Miru sorry, jo, Rugard vitaminový

​Ten si díky tobě kupuju už pár let, vždy v zimě. Aktuálně teď používám, dá mi pleť v mrazivých dnech do pucu. Je teda na mě dost mastný, což nemám moc ráda a používám tím pádem jen na noc, ale fakt hezky pleť vyživí. I s dekoltem udělá zázrak. 

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:59

vanilka no počkej, prďola nám ho tady rozcupuje za chvíli - už naznačovala... a kupuješ ten vitamínovej nebo ten modrej hydratační?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 21. února 2021 20:03

RoSa oranžový vitamínový. 

Offline marieu
Avatar
4473 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:27

Malenge update k A.florence- ten český eshop už je dovážet nebude, psali, že nerozchodili brexit. Zcela náhodně jsem konec prodeje zachytila na stránkách nějakého kanadského eshopu. Na britských stránkách píšou hned v úvodu, že nezasílají DDP, takže tím exkurz za touto značkou pro mě končí a pátrám dál...

Offline tina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:45

RoSa vanilka znám spoustu nadšených uživatelek Rugardu (hlavně oranžového), takže něco na nich být musí...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:11

prďola , prosím, kdyby jsi se, náááhodou, nudila

...ve voňavém balíčku přišly nejen vzorky vůní ale i kosmetiky.

No, já sysel, honem honem vyzkoušet

Sérum a hydratační krém. No, a když jsem hledala složení, tak jsem zjistila, že to je pro muže

No, co. Oboje je na pleti příjemné

Mají na myskino.cz

DOERS OF LONDON hydratační pleťové sérum

aqua (water), actinidia chinensis (kiwi) fruit extract, glycerin, sodium hyaluronate, levulinic acid, prunus armeniaca (apricot) juice, aloe barbadensis leaf extract, sodium anisate, sodium levulinate, citric acid, benzyl alcohol

DOERS OF LONDON  hydratační pleťový krém

https://incidecoder.com/products/doers-of-london-hydrating-face-cream

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 22. února 2021 22:00

marieu Škoda, no. 

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 28. února 2021 18:42

prďola ahoj, mohla bych te poprosit o nazor na tohle serum? :)

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 02. března 2021 16:54

Já mám teď zvláštní objev :-). Dlouho jsem nemohla najít oční krém, co by mi vyhovoval. Nechtěla jsem řešit vrásky, kruhy, otoky, přála jsem si maličkost - hydrataci. Vzala jsem to napříč spektrem, drahé, dražší, nejdražší, nejlevnější z DM a pořád nic, co by mi sedělo. A pak jsem se pod očima namazala Panthenolem, takovým tím normálním krémem v oranžové tubě a je to fajn. Chvíli lesklé, pak se to vsákne a dobrý. Někdy přes den namažu znovu. Myslíš, prďola , že to můžu takhle dělat běžně? díky

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 02. března 2021 17:06

razorblade napíšu, jen na to potřebuju trochu víc času než teď mám

999 jasně, že můžeš Panthenol je skvělá ingredience, která se ve formě vit. B5 přirozeně vyskytuje v lidském těle. I když bývá často součástí různých produktů, tak kouzlo její účinnosti spočívá v tom, že je v konkrétním produktu obsažený v dostatečném množství (tj. minimálně 3-4%).

Předpokládám, že tento krém měl koncentraci dostatečnou nebo spíš vyšší.

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 02. března 2021 17:16

prďola Dějuji, má 7 %. Tak to jsem ráda, fakt to splnilo to, co jsem chtěla :-).

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 02. března 2021 17:39

999 s očním krémem jsme na stejný misi, taky hledám, mám ten kofeinovej od ordinary (jejich jedinej, kterej snesu) a hledám hydrataci a výživu. Co jsem zatím zkusila, nic moc, takže dávám ten kofein a přes to hydratační serum od aesop, a taky to zatím funguje. Beru to jako mouzovku ale. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 02. března 2021 17:53

Ounz hydratace ocniho okoli je celkove zapeklita. Zkouselas pouzit neco co ti vyhovuje na oblicej i na ocni okoli? Staci vklepat cca okolo kosti, ta plet si to uz "presune". Ja obcas pouzivam i zelenou Weledu, ale mam fakt sussi plet. 

999 To asi potrebuju!