Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. října 2020 18:35

Miru Tak jsem večer a ráno vyzkoušela lotion Abeille Royale, na to Intral sérum, pak nějaký olej a krém a myslím, že docela dobré. Tak snad je to cesta.

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 10. října 2020 15:30

prďola znas kosmetiku Cannaff? Nedavno jsem cetla rozhovor s jeji zakladatelkou a vyvojarkou,nasledne recenze a skoro zazrak

 Mohla by ses na to nekdy mrknout prosim, ostatni poradkyne taky. Diky

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 10. října 2020 15:50

stes Díky za zmínku, neznala jsem tedy předpokládám, že jde o Canneff, Cannaff mi to nenašlo.

Bohužel se na složení nemůžu podívat, protože INCI není nikde uvedené. A na takové to "marketingové" složení moc nedám. Ale moc jsem tomu hledání nedala, možná ještě někde objevím

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 10. října 2020 17:09

prďola diky

Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 10. října 2020 17:15

prďola nasla jsem toto

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Oleyl Erucate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Stearate, Sucrose Tristearate, Squalane, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Tocopherol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Laminaria Ochroleuca Extract, Phenoxyethanol, Glyceryl Laurate, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Symphytum Officinale Callus Culture Extract, Isomalt, Lecithin, Sodium Benzoate, Cannabidiol, Polymethylsilsesquioxane, Hyaluronic Acid, Lactic Acid.
Offline Janamarie
Avatar
39 příspěvků moje polička 14. října 2020 12:19

Od Canneffu jsem měla v létě micelárku a tonik a nebylo to špatný. Jsou bez parfemace a nevysušují. Cena v lékárně byla kolem 260 Kč. Koupím znovu. Teď zkouším 14 dní enzymatický krém, který se má použít jako měsíční kúra tak uvidím, cena kolem 680 Kč. Voní po ananasu. Složení uvádí u všechno na webu. Normálně používám krém Placenta od Biologique Recherche a ten je skvělý i když dražší, cca 1200 Kč. Loni v zimě jsem zkoušela Canneff anti-blue olejové sérum, ale já oleje moc nejsem. A na flakony s kapátkem už vůbec. Voní po mangu.

Vývojářka Canneffu dělala předtím u Ryoru a tam je super Revitalizační sérum s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Texturou bílé tekuté mléko, bez parfemace. 50 ml ve flakonu s pumpičkou kolem 200 Kč  (Aqua, Sodium Hyaluronate, Potassium Olive Hydrolyzed Oat Protein, Cetearyl Alcohol. Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, propyl Myristate, Glycerin, Caprylic Capric Triglyceride. Lamara Ochroleuca Extract, Argania Spinosa Kernel OF, Tocopheryl Acetate, Oleyl Erucate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lactic Acid, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Glyceryl Laurate). 

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 15. října 2020 22:22

Janamarie to bych byla ráda, kdyby někdo posoudil složení tohoto ryor séra, sama tomu houby rozumím. Ty ho používáš? Jsi spokojená?

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 15. října 2020 23:51

Neznáte někdo prosím tonikum Revolution Skincare Glycolic Acid 5%? Případně budu vděčná za rady na podobné produkty. Složení je níže. Moc děkuji.

Aqua (Water, Eau), Butylene Glycol, Glycolic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Poloxamer 184, Dipropylene Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Alcohol, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Cocoamphodiacetate, Urea, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Dehydroacetic Acid, Disodium Edta, Glycerin, Panax Ginseng Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Coumarin, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Sodium Benzoate, Citronellol, Potassium Sorbate, Ci 15985 (Yellow 6)

Offline Janamarie
Avatar
39 příspěvků moje polička 16. října 2020 09:34

Malenge Já byla spokojená. Používala jsem ho pod krém nebo místo krému na sport. Když to během hodiny utřu do ručníku tak mě přijde škoda používat dražší kosmetiku.

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 17. října 2020 19:39

Janamarie Díky, osobně jsem nějak dospěla k závěru, že dost často platí, že na ceně až tak nezáleží. A zrovna u tohoto sera by mě proto zajímalo to složení, jestli je ok či nikoli.

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 24. října 2020 14:46

Prosba o radu. Po dlouhé době se mi na obličeji opět začali dělat černé tečky. Přisuzuji to stresu (práce , občas nemocné dítě, COVID.,.) Nějaká rada co s tím , prosím? Mám smíšenou pleť, musím hodně hydratovat, ale to se snad i daří. Děkuji 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 08:14

...znáte někdo.?

v cosdna tabulce vychází super.

Co myslíš, jak to, prosím, vidíš, prďola ?.

PURITO Deep Sea Pure Water

Složení: mořská voda (60%), dipropylenglykol, glycerin, triglycerid kaprylový / kaprinový, kopolymer akrylát sodný / akryloyldimethyl taurát sodný, isohexadekan, polysorbát 80, sorbitan-oleát, niacinamid, fenyltrimethikon, cetyl-ethylhexanoát, cetyl-ethylhexanoát, 2-hexandiol, butylenglykol, extrakt z eklonie Cava, extrakt z Laminaria japonica, extrakt z Caulerpa Lentillifera, extrakt z Salicornia Herbacea, ovocný olej z citrusových plodů Aurantium Bergamia (Bergamot), alantoin, olej ze semen Macadamia Ternifolia, adenosin, sorbitan stearát , Kaprylylglykol, ethylhexylglycerin, disodná sůl EDTA.

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 14:23

Dnes jsem zkoušela krém od Clarins Super Restorative Rose Radiance Cream a zdá se mi, že pleť opravdu prozářil. Vyděsila mě barva (mám jen vzorek, takže jsem netušila, co mě čeká uvnitř), sytě růžová barva .

Pleť i sjednotil a není mastný. Ovšem nevím, jestli má jen okamžitý efekt, nebo se od něj dá čekat i dlouhodobější výsledek. 

Složení zde:

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Ci 77891/Titanium Dioxide, Phenyl Trimethicone, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Pentaerythrityl Distearate, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ascorbyl Glucoside, Sucrose Palmitate, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Glyceryl Linoleate, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Harungana Madagascariensis Extract, Tin Oxide, Marrubium Vulgare Extract, Citric Acid, T-butyl Alcohol, Potassium Sorbate, Propanediol, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Ci 14700/Red 4, Pectin, Phenoxyethanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Furcellaria Lumbricalis Extract, Ci 17200/Red 33, Lapsana Communis Flower/Leaf/Stem Extract, Maris Sal/Sea Salt/Sel Marin, Acetyl Tetrapeptide-2, Dextran.

Offline whiskas
Avatar
19503 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 14:25

A prosím o typ na oční krém. Mám teď sérum s kofeinem od Ordinary a nějak nic nedělá .

Asi nezbyde, než se vrátit k chemii od Estée Lauder? Po očním ANR jsem měla pocit, že oční okolí vypadá lépe.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 21:02

prďola Prosím prosím, můžeš mrknout na složení viz níže? Stojí ten krém za pořízení?

Diamond Elixir TM. Skládá se ze složek:

Diamantový prach: projasňuje a zklidňuje pleť.

Bílé lanýže (extrakt z Tuber aestiyum): pomáhá zlepšit vzhled pleti; zároveň má tonizační a vyhlazující účinek na vrásky.

Aktivní složka projasňující pleť extrakt z hrachu setého/Pisum sativum): pomáhá redukovat nerovnoměrnou pigmentaci a zlepšit tón pleti.

Všechny složky

AQUA, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, C20-22 ALCOHOLS, STEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CETYL ALCOHOL, SUCROSE DILAURATE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM, PALMITOYL PROLINE, METHYLPARABEN, DIMETHICONOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, ISOHEXADECANE, PROPYLPARABEN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYSORBATE 20, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM POLYACRYLATE, MAGNESIUM PALMITOYL GLUTAMATE, SODIUM PALMITOYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 80, PISUM SATIVUM EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SILICA, CARBOMER, SODIUM LACTATE, CAPRYLYL GLYCOL, DIAMOND POWDER, P-ANISIC ACID, SODIUM CITRATE, SORBIC ACID, MYRTUS COMMUNIS EXTRACT, TUBER AESTIVUM EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, HELICHRYSUM STOECHAS EXTRACT, CHLORPHENESIN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, SODIUM BENZOATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, CITRIC ACID

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:16

Dalia Tento krém bych nechtěla ani zadarmo, je plný silikonů, obsahuje alkohol, parabeny, jako fakt

Ne, že by neobsahoval žádné přínosné aktivní složky, ale nic výjimečného, co bys případně nenašla i jinde. Diamantový prach nemá pro pokožku naprosto žádný význam, večer ho zase z pleti smyješ

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:20

prďola Moc děkuji!

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 23:56

Dalia není vůbec zač!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 00:06

prďola Prosím, a co tohle? Má to být noční krém.

AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CYCLOPENTASILOXANE, ISONONYL ISONONANOATE, MYRISTYL MYRISTATE, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, DISTARCH PHOSPHATE, SODIUM POLYACRYLATE, CERA ALBA, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PISUM SATIVUM EXTRACT, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, HYDROGENATED CASTOR OIL, IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT, COPERNICIA CERIFERA CERA, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYALURONATE, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, COPPER ASPARTATE, MAGNESIUM ASPARTATE, MANGANESE ASPARTATE, ZINC ASPARTATE, METEORITE POWDER, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN

Offline baltik
Avatar
4419 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 06:57

prďola Muzu se taky pridat s dotazem?

Dostala jsem k vanocnim nakupum vzorek velmi prijemneho kremu. Kdyz jsem ho pak hledala na internetu, zjistila jsem, ze je dost drahy a taky ze je zarazeny jako opalovaci krem. Chtela bych se zeptat, jestli ho muzu pouzivat jako denni spf krem a taky jestli za ty tisice stoji nebo ten prijemny pocit je zpusobeny jen hromadou silikonu. Dekuji

Sensai Silky Bronze Cellular Protective Cream For Face

Aqua, Diisopropyl Sebacate, Zinc Oxide (nano), Alcohol, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Butylene Glycol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Diglycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Beheneth-2, Behenyl Alcohol, Niacinamide, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Triethoxycaprylylsilane, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methylserine, Parfum, Acetyl Glucosamine, Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Dimethoxy Di-p-Cresol, Stearyl Glycyrrhetinate, Hydrolyzed Silk, Hexyl Cinnamal, Camellia Sinensis Leaf Extract, Linalool, Nasturtium Officinale Extract, Geraniol, BHT, Zostera Marina Extract, Pyracantha Fortuneana Fruit Extract, Dioscorea Panthaica Root Extract