Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 10:39

prďola já hlásím, že jsem dopotřebovala zde doporučovaný krém erboristica. Až úplně do dna, což se mi už dlouho nestalo. Byl moc fajn, krásně hydratuje a pleť vypadá svěže, ale už mám vyzkoušeno, že druhé balení obvykle nefunguje. Tak teď vyzkouším Baleu, ale k Erboristice se určitě zase vrátím. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45976 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:05

lemon29 to mas ale to same-ze slovenska do cr ti na dobirku nikdo nic neposle. a prevod bez internetbankingu bude mozny, nicmene tu cenu bych nechtela videt:-)

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 11:46

bram To jsem moc ráda, že se povedlo najít produkt, který se osvědčil.

Prostřídání s jiným je naprosto ok. Ona pleť časem trochu zleniví, takže ideální je, když dostane jinou kombinaci aktivních složek. A taky obvykle něco jiného potřebuje v létě a něco jiného v zimě. No prostě správný čas na hledání dalšího svatého grálu...

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 12:04

viktorka_od splavu praveze tam vidim "Zona 1 - CR, Madarsko", "GEIS pri platbe na dobierku" postovne 8,50 € alebo 8,90 € (co je tiez dost samozrejme) podla vahy, a plati sa v pri doruceni v ceskych korunach (alebo platobnou kartou). Ci to naozaj tak aj funguje ale neviem

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 16:06
Reakce na prďola:

vanilka Omlouvám se, měla jsem na mysli >> Lifting kur <<

Sweet Potato Třeba ne, spousta ženských by na sebe Baleu nedala ani za zlaté prase


bram tyhle. Jestli je potřebuješ, je na tobě, ale sou fakt příjemný. 

omlouvám se prďola ta citaci, jinak mi to nešlo..

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 17:49

Ounz díky, vyzkouším :) Měla jsem ampule Alverde a byly moc fajn. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:27

Používáte někdo produkty Havlíkovy apotéky, prosím?

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:30

Dalia Něco ano. Co tě zajímá?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:42

Sweet Potato Objednala jsem pleťovou masku a odličovací vodu .

Před pár lety jsem měla nějakou masku, krásně voněla, ale účinky už si moc nepamatuju.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 21:48

Dalia Já si koupila na jaře ranní 3-minutovou masku, Královská snídaně? Byla jsem strašně vysušená z nošení roušky, měla jsem pocit, že mi fakt pomáhala. Asi bych měla zjistit, kam jsem ji "uklidila"

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 22:23

Sweet Potato Mám pocit, že jsem měla právě tu Královskou snídani.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 07:49

Dalia Zrovna hledám nějakou jemnou pleťovou vodu pro dceru, začínají se jí dělat drobné pupínky. Ta kapka rosy vypadá dobře. Děkuji za sdílení.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 12:07

Dalia S týmito konkrétnymi nie, ale u nás sú v tom obchode veľmi ochotní so vzorkami, tak prípadne skús.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:54
Reakce na nonemy:

Dalia Zrovna hledám nějakou jemnou pleťovou vodu pro dceru, začínají se jí dělat drobné pupínky. Ta kapka rosy vypadá dobře. Děkuji za sdílení.

​Není zač. Těší mě, pokud jsem takto pomohla.

slniecko V Brně je prodejna, ale jak je to tam se vzorky, netuším. Časem bych ráda zkusila i nějaký krém, ale zatím mám v zásobě od Ryoru a olejíčky Saloos. Musím to spotřebovat.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 10:28

prďola 

...co říkáš, prosím, na tohle?:

https://www.cosdna.com/eng/cosmetic_6f30518548.html

Aqua, Caprylic/capric triglyceride, Hexanediol, Glycerin, Behenyl alcohol, Dicaprylyl carbonate, Arachidyl alcohol, Glyceryl stearate, Prunus amygdalus dulcis oil, Hydrogenated coco-glycerides, Butyrospermum parkii butter, Alcohol, Xylitylglucoside, Cetearyl alcohol, Anhydroxylitol, Saccharomyces/xylinum/black tea ferment, Xylitol, Aminobutyric acid, Acmella oleracea extract, Camellia sinensis leaf extract, Sodium hyaluronate, Bis-ethylhexyl hydroxydimethoxy benzylmalonate, Tocopherol, Caffeine, Tapioca starch, Arachidyl glucoside, Hydroxyacetophenone, Glucose, Carbomer, 1,2-hexanediol, Caprylyl glycol, Sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, C15-C19 alkane, Sodium hydroxide, Polyglyceryl-6 laurate, Hydrogenated palm glycerides citrate, Polymethylsilsesquioxane, Polyglycerin-6, Sodium benzoate, Potassium sorbate

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 20:00

Má někdo zkušenosti s kosmetikou Dulcia? Údajně je čistě přírodní....  

https://www.blueberryhill.cz/anela-hydratacni-serum-pro-vsechny-typy-pleti-ruzove-z-nebe/

https://www.blueberryhill.cz/anela-antiage-nocni-balzam-pro-vsechny-typy-pleti-pulnocni-krasa/

https://www.blueberryhill.cz/kvitok-denni-malinovy-krem-s-kyselinou-hyaluronovou-a-kofeinem-pro-zralou-plet/

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 20:02

Miru včera jsem si koupila noční i denní, zatím ještě spotřebovávám  balení jiných krémů, takže info nepodám, ale docela mi byl na první pohled sympatický, tak jsem vzala. Otevírala se totiž nová DM drogerie, tak byla na nákup 20% sleva. Koukám, že i na té cosdně má vcelku příznivé hodnocení.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 20:09

Magnolie1 

...no, mně zase zaujalo, že  v Teta drogerii mají na Dny Marianne slevu mimo jiné i na tuhle značku 35%. Tak jsem právě na cosdna sjela sortiment Diadermine z Tety a tenhle se mi zamlouval nejvíc. 

Používám většinou noční krémy i na den. Nemám ráda UV filtry, příliš mě zmašťují.

Vzala jsem si i ty kapsle.

Za sebe můžu říci, že krém nematuje. Ale pleť je po něm taková nacucaná a jakoby vláčně vyplněná, to asi ten hyaluron. Má tendenci se mírně lesknout, ta pleť. Ale když po natření přilepím toal. papír a "odsaju" zbytky, tak to jde. Myslím, že na zimu na den ideální. No, uvidím ještě, jak to dopadne s makeupem nebo jen s pudrem.

Ale za tu cenu po slevě - super dobré.

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 20:55

Miru díky, tak dle všeho jsem prachy nevyhodila. Já naopak mám ráda, když se trochu lesknu (asi jsem divná), ale jak jsem starší, tak mi přijde, že ta pleť vypadá lepší. Tak kapsličky jsem tam neviděla, ještě se po nich podívám. 35 % je sleva úžasná.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 21:03

Magnolie1 

...jestli máš kuponky z časopisu nebo aplikaci...

Jo, je pravda, že čím starší pleť, tak trooošinku lesku, jakože zdraví, je lepší. Že není jakoby šedá, bez života

Je to minimální, ten "lesk", asi se Ti bude líbit. Ale hlavně ta pleť je fakt nacuclá. Sice trooošinku zpočátku lepí, ale po chvíli také dobré