Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:17

Miru kvůli obému

Téma silikon v kosmetice ano nebo ne je pomalu na disertační práci. Úplně nejlíp to shrnuté najdeš >> tady <<

Podle mě má opodstanění v léčivých mastech (kvůli nízké ceně + kvůli krátkodobému používání). Většina výhod, které silikon v kosmetice přináší, se při dlouhodobém používání mění v nevýhody. Naprosto typická je přesušená pokožka.

Použití těch korejských krémů ti nevyhovuje? Měla jsem dojem, že jsi s nimi spokojená.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:21

prďola 

jo, jsem!. Jenže já ráda zkouším něco nového, aspon po čase... Ale je fakt, že ta Whamisa nasadila vysokou laťku, co se týče tabulky "cosdna", nic ji nepřekoná. A když už by to trochu(dle té tabulky šlo, třeba zrovna ten Clarins), tak mi to vysvětlíš zas Ty...

Takže já se k tý korejský zase vrátím.

Je fakt, že ji doma mám, ale dochází, tak mě lákalo něco jiného. No, zůstanu asi věrná

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:28

Miru A tady oblíbené produkty Ordinary jsi zkoušela?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:50

prďola 

ne. já neumím řeč a nemám internetové bankovnictví. A na tom se nic nezmění... Takže tak...

Offline Fakirka
Avatar
2098 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 16:57

Miru internetové bankovnictví nepotřebuješ, stačí platební karta. A na cizí jazyk je tu Google překladač

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:25

Fakirka 

já nemám ani tu kartu zaktivovanou, jednou jsem to zkoušela. Nepotřebuju to

Bez Ordinary se obejdu. Snad najdu i na českých eshopech či v parfumerkách něco solidního, nebo ta Whamisa

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:30

prďola když začnu používat krém, kde jsou silikony, ze začátku úžasný. Ale později se to mění - na obličeji mám suchá místa, pak zase jinde mastná místa a začnou se mi dělat pupínky. Takže ne. Moc mi je líto, že silikony jsou třeba v krémech od L´occitane, protože jejich slaměnkové krémy mi krásně voní.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45965 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:33

Miru Tak bez platební karty bych se neobešla třeba rezervace hotelu koupě letenky to bez karty snad ani není možné

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 17:42

viktorka_od splavu 

hotel rezervuji telefonem. Nikam nelétám

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 18:00

Magnolie1 Jj, to je přesně ono! Právě proto jsem jako hlavní negativní vliv napsala tu přesušenou pokožku. Bohužel výrobci umí přidáním silikonu zmršit kdejaký jinak pěkně naformulovaný krém

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:29

rozarka 

...týýý jooo-!, to mám co studovat! Děkuji

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:15

prďola já jen, že sem zkusila tu baleu  nevím, jestli funfuje, pleť nemám úplně nejhorší, ale jsou ty kapsle moc příjemný, kůže je po nich taková hebká na omak. Tak i kdyby jen to.. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:27

rozarka 

tak jsem si nastrkala The Ordinary do košíku, a nakonec - prd. Mně nejde ten paypal. Takže nic

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45965 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 20:31

rozarka pořád je to poslání ze zahraničí, takže ti to na dobírku nikdo nepošle a bez karty smolík. a to jsem si myslela že je tchyně poslední člověk, který ji nemá:D

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 22:36
Reakce na Ounz:

prďola já jen, že sem zkusila tu baleu  nevím, jestli funfuje, pleť nemám úplně nejhorší, ale jsou ty kapsle moc příjemný, kůže je po nich taková hebká na omak. Tak i kdyby jen to.. 

​taky je mám a jsou moc příjemné 

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 22:41

Ounz AprilTwelve Moc díky za zpětnou vazbu! Já se přiznám, jsem si je koupila taky. A to je něco, co jsem neudělala cca 5 let

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 07:30

Miru Jé, to mě mrzí, nenapadlo mě to.

viktorka_od splavu   Já se tomu taky vyhýbala, ale je fakt, že to přijít muselo, ty možnosti jsou bez toho okleštěný. Ale nemysli, tvoje tchyně v tom zdaleka není sama

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 10:31

Miru niektore produkty Ordinary maju tu https://eshop.natureal.sk/sk/

Su ale trochu drahsie, ako keby si objednavala priamo z Deciem (a tiez pozeram, ze vela je vypredanych).

Tiez tam maju zaujimavu znacku Merumaya (opat to mozno bude drahsie ako priamo zo zahranicia, ja som Merumaya objednavala na Black Friday pre mamu a svokru, to vychadzalo najvyhodnejsie - jeden produkt "zdarma", ale bolo to samozrejme priamo zo zahranicnej stranky Merumaya).

Maju aj korejske znacky, Purito, Pyunkang yul a ine, to sa oplati podla mna cenovo najmenej (napr. SPF Purito som si objednavala z Yesstyle za polovicnu cenu), ale ked nie je moznost objednat zo zahranicia...

Malo by sa dat objednat do CR na dobierku.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 17. zaří 2020 10:33

Ounz balea kapsle? Které? Potřebuju to? :))