Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Miru
Avatar
13804 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 18:50

...jaký máte momentálně nejraději(den, noc).?

dusty
Avatar
11. srpna 2014 19:14

Teraz používam na deň L Oreal Revitalift krém aj sérum - cez horúčavy pokojne len sérum. Na noc mám už druhú pikslu skvelého Rejuvenate and Correct od Juvena, a pred aplikáciou vylepšujem efekt tenkou vrstvičkou mandľového oleja zamlženého Avene termálnou vodou - odporúčam, pokožke sa to nesmierne páči.

Offline Miru
Avatar
13804 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 19:32
Reakce na dusty:

...díky.!

Tak to sérum nejspíš koupím. Nyní mám sérum od Nivea Cellular Anti-Age a spokojenost.

Ale každým dnem mi nejspíš dojde, a ráda zkouším nové věci...

Olej jsem kdysi měla arganový. Hm, mandlový - vcucne se také dobře.?, a od jaké značky kupuješ.?

dusty
Avatar
11. srpna 2014 19:39
Reakce na Miru:

...díky.!

Tak to sérum nejspíš koupím. Nyní mám sérum od Nivea Cellular Anti-Age a spokojenost.

Ale každým dnem mi nejspíš dojde, a ráda zkouším nové věci...

Olej jsem kdysi měla arganový. Hm, mandlový - vcucne se také dobře.?, a od jaké značky kupuješ.?

Používam od značky Natura House, taliansky, stopercentne čistý, lisovaný za studena, predáva sa v lekárňach /cca 9 eur 200ml/ v obyčajnej liekovkovej fľaši s pumpičkou: Mandľový olej 

Offline Miru
Avatar
13804 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 19:42
Reakce na dusty:

...jéj, tak to je náhoda.!, od této firmy jsem brala krém s arganovým olejem a byla jsem moc spokojená.!

Ještě jednou děkuji...

dusty
Avatar
11. srpna 2014 19:48
Reakce na Miru:

Nemáš začo. Musím portfólio firmy lepšie preskúmať, oleje ma zaujímajú a pri aplikácii namokro tromfnú hocičo. Sedí mi aj kokosový, som rada, že v DM začali predávať aj bez vône, lebo tá mi sem-tam liezla na nervy.

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 22:08

Já používám od kosmetičky Skeyndor střídavě s Alcinou. Teď jsem si koupila od Alciny Zell aktiv creme a je supr!

Online slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 22:16

momentálne levanduľový od Nobilis tília...ale spolu s ich biofázou, tak neviem účinky samotného krému

Offline evik77
Avatar
756 příspěvků moje polička 11. srpna 2014 22:30

Teď mám Dermacol Lift Matt denní / noční. Zatím spokojenost. Dobře se vsakují, vůně téměř žádná. Cena - myslím - slušná. 

Offline alin
Avatar
34 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 00:25

 Momentálne používam na deň aj noc Calming Cream od Institut Esthederm (rada Sensi system). Mám alergiu takmer na všetko, tak je to pre mňa malý zázrak. Efekt hodnotím podľa toho, či sa z toho vyhádžem (očerveniem a pod.) alebo nie a ešte podľa toho, či ma krém štípe. Do budúcnosti chcem nájsť niečo lacnejšie, lebo nie som ochotná vyhadzovať do luftu (za krémy) toľké peniaze.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 14:22

   Na deň tento hydratačný krém a na noc sérum

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 22:48

Máte někdo zkušenosti se značkou Barekol?

Online jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 23:01
Reakce na Jarucha:

Dlouholetou a důkladnou.

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 23:20
Reakce na jerry:

A jakou? Dobrou? Nebo jen tu nejlepší?

Online jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 11:38
Reakce na Jarucha:

Jen tu nejlepší - používám průběžně krémy na obličej i oční krémy, občas i nějaký na ruce (někdy na ruce i ten, co je na obličej).

Co si tak vzpomínám:

Kaviárový

Excelent Q10

Sedmikráskový

Violkový

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:04
Reakce na jerry:

Musím si nějaké krémy + pleť.vodu a mléko objednat. A cena je vynikající.

Online jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:15

A ještě mám výbornou zkušenosti s norkovými krémy (z Ústavu lékařské kosmetiky). Dají se koupit normálně v drogerii.

Norkový hydratační – používám v zimě, protože není příliš mastný a je bezvadný pod makeup, popř. na něj stačí jen pudr. A je výborný i na ruce.

Norkový výživný – na mě je trochu víc mastnější, takže ho používám na noc (ale já stejně na noc mažu většinou taky ten hydratační). A taky je výborný na suché ruce a kůžičku kolem nehtů.

Norková maska – tu používám celoročně (po čištění pleti místo krému nebo když mám hodně suchou pleť))

Dělají i olivovou řadu, ale mě víc voní parfemace těch norkových (ale olivový byl příjemný na ruce).

http://www.lekarna.cz/…e-kosmetiky/

Online jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:18
Reakce na Jarucha:

Ono se na ně dá narazit i v drogerii - vím, že jsem se jednou ptala u výrobce a ti mě odkázali na distributorku a ta mi poslala adresy, kam dodává.

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:28
Reakce na jerry:

Ono se na ně dá narazit i v drogerii - vím, že jsem se jednou ptala u výrobce a ti mě odkázali na distributorku a ta mi poslala adresy, kam dodává.

Díky, olivovou masku jsem si kupovala svého času v lékárně, tuším byla od Olia nebo tak nějak, už si nepamatuji přesný název značky.

U Barekolu jsem si objednala: kaviárový krém,krém sensital,pleť.vodu s topolovkou, pleť. mléko, pleťovou masku s karotenem a tělové mléko zjemňující.

Snad mi přípravky budou vyhovovat a budu s nimi spokojená.

Online jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 12:36
Reakce na Jarucha:

Když ne na obličej, tak na ruce a nohy vypotřebuješ vždycky.