Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:24

Já včera byla až v 9.00, ale mi to teplo nevadí. Uběhla jsem 9.57 km

 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:25
Reakce na Catherinne:

To ja už som dávno v práci :D

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:26

Máte můj nekonečný obdiv. Já jsem v tomhle ráda, že chodím. Nesvižně.

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:29
Reakce na paktofonika:

Já tam bývám dlouho do večera, tak jsem si letos ošéfovala volné dopoledne. Krom čtvrtka, to jsem celý den.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:30
Reakce na domenica:

No to musíš vyraziť okolo 4:00 ráno keď je ešte chladno. Na prechádzku ako stvorené 

Ale dni už sa skracujú, vychádzam z domu vždy v ten istý čas a už nieje svetlo ako pred 2 týždňami. 

Online domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:46
Reakce na paktofonika:

Já vím, občas zažiju pátou ranní, když někam cestuju a to si vždycky říkám, jak je nádherně. A to vlastně taky běžím (na vlak nebo letadlo). Ale jinak to se mnou v těhle hodinách moc nevidím. Chodím spát po půlnoci.

Jj, už máme za sebou i sv. Annu a Ignáce. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:47
Reakce na Potrefenáhusa:

4:30 ale není ráno!!!

 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:49
Reakce na paktofonika:

Tak to je teda láska k běhu. 4:30 mám půlnoc, jsem ráda, že vstanu v 5 do práce . To už i tak je pro mě děs a jsem ráda, že jsem se dokopala chodit pěšky. To už bych se ani nevyspala, protože , když se hodně podaří, tak jsem v posteli kolem 23 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 16:54
Reakce na paktofonika:

Měla jsem spolubydlícího, co chodil ve čtyři ráno jezdit na kolečkových bruslích, protože jsou stezky prázdné. U něj to teda ale bylo před spaním:-D.

Obdivuji všechny. Já buďto přežívám horko nebo v době večerního ochlazení přežívám následky z něj, snad příští týden budu aktivnější:-D.

Catherinne Takže si mám psát, že zítra nejste dopo v práci? Koukám se zrovna na mapy a jdu ve vedlejší ulici v 9 na rehabilitaci a napadlo mě se zastavit na rychlé "okouknutí", zda bychom mohly mojí barvu vlasů nějak elegantně zesvětlit. Ale já tam budu chodit častěji, tak bych se zastavila jindy:-).

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 17:03
Reakce na Karja:

Zítra mám problém s vodou, možná bude zavřeno celý den, ale ráno tam nebudu určitě. 

Tak při příští příležitosti... (nebudu 19.8- 10.9)

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 17:06
Reakce na paktofonika:

No to musíš vyraziť okolo 4:00 ráno keď je ešte chladno. Na prechádzku ako stvorené 

Ale dni už sa skracujú, vychádzam z domu vždy v ten istý čas a už nieje svetlo ako pred 2 týždňami. 

Ve 4.00 bych taky byla mrtvá!

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 17:07
Reakce na Catherinne:

Grr, voda, sucho už je tady. Ne, je to každopádně nepříjemné tyhle provozní záležitosti. Já se zkusím stavit, až půjdu okolo příště, myslím, že to stejně elegantně nepůjde a zůstanu při starém:-). Každopádně děkuji a pěknou dovolenou!:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. srpna 2017 09:42

Včera Bodywrap, myslela jsem, že chcípnu, páč ve 40st. vás zabalí do horkých obvazů, utáhnou, celá tělo a ještě zapnou do gumovýho termomundůru, potom půl hodiny skákat na trampolíně a půl hodiny rest, výsledek je fakt vidět hned s tím, že finální efekt 4 dny po...asi ještě párkrát zajdu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 11:49
Reakce na Mutziputzi:

"pokud do této chvíle žena necvičila, má nulovou fyzičku"

autor se zřejmě nikdy nesetkal se ženou, která pracuje jinde než vsedě v kanclu...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 08:22
Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 14:51

Ženy, někdo tu zmiňoval tu keto dietu, nejspíš 0zero7 ? Kamarádka to teď chce zkoušet, tak v čem to spočívá, to jako se mnou nepůjde na vino?

Jinak cviceni katastrofa u mě, prázdniny nula, decka nalezlý furt doma!!! A teď zas v noci mladší nespí, otravuje a já vstávám třeba ve 4 a cvičit by mě zabilo. Snad to zase půjde...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 14:59
Reakce na Luna:

Ach mi niečo hovor. Ja som si plánovala že cez prázdniny zamakám a nakoniec som za celé leto necvičila ani raz  Teraz som začala aspoň drepy a kliky, to je také rýchle a dá sa to vykonávať takmer všade, no aspoň na spevnenie. Ale normálne cítim ako mi pohyb chýba, začala ma bolieť chrbtica, som často unavená, zlenivela som, nič sa mi nechce. No musím sa nakopnúť a poriadne začať. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 15:15
Reakce na paktofonika:

No to já taky! Jenže po té noční šichtě jsem ráda, ze aspoň zvladnu hodinovou vychazku, kde se samozřejmě po skončení odměnim aspoň kafem.  Žiju teď náramně zdravě, no...

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 15:53
Reakce na Luna:

Já myslím, že to byla Mutziputzi a já, kdo se bavil o ketodietě. Ona to chválila, já to vidím jako výživový průšvih. V každém případě to rozmlouvat nikomu nebudu, ale v těch sáčcích je málo kalorií, jí se prostě pod bazál. Nedá se to držet věčně, takže po návratu k normálnímu jídlu je jo-jo efekt. Tím ovšem nevyvracím, že se nezhubne, jen na tom není nic zdravého. Zpomalí se metabolismus a nedostatek sacharidů způsobí například výkyvy nálad, nesoustředěnost a únavu...takové ty příznaky "pane bože ona zas drží dietu". Mozek totiž na svou funkci potřebuje 130g sacharidů.