Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. července 2017 13:49

No překvapuje mě, že ty která lékaře bere jako poloviční vrahy se tim láduješ))

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 13:50
Reakce na Mutziputzi:

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. července 2017 13:54

Jinak to tim ale bejt nemusí, taky jsem rozežraná, a to nic neberu...měsíc jsem nebyla cvičit..no co tě budu vyprávět, hlavně že mam padesátery plavky

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 13:56
Reakce na Mutziputzi:

ja prave cvicim jak o zivot:-) takze to mozna bude tim? telo nechce pustit ani deko;-)) coz by nevadilo vaha je jen cislo, akorat bych nerada by mi to nejak prerostlo pres hlavu

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 13:58
Reakce na Mutziputzi:

jo a tos mi pripomnela ze plavky nemam, objednala ale nesedi, spodek velkej vrsek malej to se mi jaktezivo nestalo:-O

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:00

jo a tos mi pripomnela ze plavky nemam, objednala ale nesedi, spodek velkej vrsek malej to se mi jaktezivo nestalo:-O

To je ale furt ta lepší varianta

Amun
Avatar
04. července 2017 14:09

Od klavesnice samozrejme clovek radi poslepu, ale z moji zkusenosti, kdyz nekdo opravdu pravidelne cvicil, a presto dolu neslo ani deko, tak k tomu mel spatny jidelnicek. Cimz ani tak nemyslim se precpavat, ale treba ten styl "cely den nic nejist a vecer skoncit s hlavou v lednicce" Pripadne je jeste mozne, ze cvicis tak umorne, ze ti rostou svaly a tak si drzis vahu 

Co se tyce te HA, samozrejme je mozne, ze zrovna tobe nesedla, a muzes zkusit jiny typ, ale podle me je drasticke pribirani jen a pouze vlivem HA docela mytus - pokud ji tedy clovek nema prvni tri mesice, kdy se ukaze, zda cloveku sedla.

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:12

Já jsem ve vedru přestala běhat . Tady je pořád kolem 27-30 a to nedávám. Tak jen ta klimatizovaná posilovna. Jídlo se snažím tak nějak pořád dodržovat, ale v létě mi ty velké porce moc nesedí.

Za týden jedu na dovolenou a snad poprvé po dlouhé době si říkám, že dobrý, ale plavky musím skládat. Vršek si moc vybírat nemůžu, protože v mé velikosti není moc z čeho a spodek mám asi 10x různé černé kusy . Teď se mi podařilo z placky udělat trošku zadek, tak to musím probrat, co mi bude sedět. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:13
Reakce na Amun:

jezis nee ja necvicim kvuli hubnuti:-) na to je jedinej recept - nezrat:-P jen jsem si prave uvedomila ze v poslednich dnech mam nejakou zravou, asi jako pri pms-bez pms:-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:14
Reakce na Mutziputzi:

jasneze lepsi, ale furt nemam plavky

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:17
Reakce na Amun:

Píšeš to úplně přesně... a z mojí zkušenosti při hubnutí jí tak 98% lidí málo...i když si to nemyslí. Jídelníček se dá sestavit i bez cvičení, jen se musí dobře pořešit příjem a výdej. 

Amun
Avatar
04. července 2017 14:21

Jestli je to par dni, tak to muze byt cokoliv. Trocha stresu, obycejna mlsna, pocasi... :D Obecne lide dost mlsaji v lete, vsude ovoce, grilovani.. :D

Renusatko jj a malokdo si to kdy nechal vymluvit :D kazdopadne ja mam opacny problem, uz ted me desi, az me na dovolene vypusti do mistnich restauraci na plody more 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:29
Reakce na Amun:

ja nemlsam. ja zeru 

Offline Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:38

nevim no, HAK neberu, teď ani pořádně nesportuju a necvičim a žrala bych něco sladkýho furt. Od rána do večera, teď bych sežrala tři nanuky za sebou a byla bych šťastná. Pořád na to myslim....fňuk fňuk fňuk. Řekla bych, že je to u mě stav mysli.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:39

Můj největší problém je ten, že normální člověk misku třešní, já kilo na posezení, mít 2 kila, taky je sežeru, meloun klidně celej, obecně jak něco načnu, tak to celý sežeru, sýr, pistácie, bagetu, všechno, normálně votesánek, sedláka s povozem, děvče s jetelem, a do toho jsem líná cvičit

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:54
Reakce na Mutziputzi:

nojo, roztazenej zaludek:-( ja taky prave nemuzu jist po troskach, musim se poradne naprat, a kdyz je to 1-2x denne tak no problem. jenze... ja mam hlad i 5x denne:-O

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. července 2017 14:57

No přesně a sežeru třešně a chce to něco slanýho, pak meloun žejo, zejtra už bude hnusnej a zase slaný, prostě prase

Online viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 04. července 2017 15:00
Reakce na Mutziputzi:

ja to mam uz odmala, zajidala jsem bonpary sardelovou pastou z tuby rovnou do hu..:-) na to je jedinej lek - zvednout se a neco delat u ceho neni cas na jido ani pomyslet

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 04. července 2017 15:13

Jenže jíst 5x denně a velké porce je jediný účinný systém, jak zhubnout. Srovnat si metabolismus a spalování ( počáteční důsledek je občas i přibrání na váze, pokud jí člověk málo) Můj oběd je 200g masa, 300g brambor a 100g zeleniny ...přesto jde váha dolů. K tomu mám další 4 jídla a celkem přes den i kraviny (ovoce, zmrzlinu, čokoládu, oplatky). 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. července 2017 15:17
Reakce na Renusatko:

To si troufám tvrdit, že 5 velkých jídel denně je fakt moc, chápu že je to individuální, já jsem si celkem jistá, že tohle by mi hodilo deset kilo nahoru za měsíc. Já nemám zpomalený metabolizmus, já prostě jím víc než bych chtěla a věci, který bych neměla, řešení není nijak sofistikovaný, fakt prostě přestat žrát, nic jinýho.