Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline eM
229 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:16

bram super, zrovna jsem sem šla s dotazem ohledně nějakého dobrého cvičení jogy v domácích podmínkách. Díky!

Offline eeny-meeny
77 příspěvků moje polička 23. března 2020 13:21
Reakce na eM:

bram super, zrovna jsem sem šla s dotazem ohledně nějakého dobrého cvičení jogy v domácích podmínkách. Díky!

​Já doma cvičím ashtanga jógu. Je to daná sestava, kterou může člověk cvičit pořád dokola. Jak se to naučí, už nepotřebuje žádná videa. Já už ji cvičím několik let a je to super. Člověk na sobě vidí pokroky, současně procvičí úplně celé tělo. Je samozřejmě lepší se to naučit někde ve studiu, ale na youtube je spousta videí. 

Offline Pinot Noir
9616 příspěvků moje polička 29. března 2020 09:52

Koupili jsme sadu odporových gum a super! Aktuálně pro mě lepší než činky - nemusím nic montovat, nemusím opatrně pokládat, abych nerozbila podlahu, můžu cvičit, když se kolem motají děti, úklid - pověsím na věšák. Variabilita zátěže veliká. Na domácí cvičení doporučuju!

Online Kora
příspěvků moje polička 30. března 2020 08:50

Pinot Noir nedala bys prosím odkaz kde, at nemusím pátrat.  Taky se na ně chystám. Diky

Offline Pinot Noir
9616 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:05

Kora muž to bral přes Heuréku, obchod penzo.cz, ale teď koukám, že už se tam nenabízí a přímo tyhle nemá ani ten e-shop. Nabízí se tyhle obchody:

https://m.heureka.cz/ostatni-fitness-naradi/hms-gu05-set-fitness-gum/

Offline Proč ne Eva
367 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:52

Pinot Noir Hezký nákup

Offline Renusatko
5577 příspěvků moje polička 04. května 2020 13:42

Dnes po dlouhé době posilovna. Nebyla jsem tam od vánoc a když už jsem mohla, tak zavřeli. Endorfiny udělaly své a mám perfektní náladu. 

Byla pohoda, protože chodím do velké dámské, kde jsme byly 3. Ve smíšené cvičilo asi 5 lidí a prý skoro nikdo nechodí, takže žádné návaly. I v roušce se to dalo a každý vyfasuje stříkací desinfekci a ubrousky, takže po sobě stroje otře. Nikdo se na nikoho nemačká a snaží se cičit minimálně ob jeden stroj, domlouvali jsme se. Na WC se může, umýt ruce případně se i převléknout, ale do šatny ne ani po jednom. Což nechápu, protože na tom WC mi přijde převlékání mnohem rizikovější . Já to mám teda 3 minuty cesty od posilovny, tak jsem to neřešila. 

Offline Garfie
9430 příspěvků moje polička 04. května 2020 14:16

Renusatko  Já už byla 2x na pilates a dnes na TRX, ale teda necejtím nohy a to jsem myslím během karantény dost nachodila...jsem zaskočená, jak tělo zlenivělo :-) Je to pohodička, maximum je pět lidí, dnes jsme byli tři, dokonce jsme si po domluvě sundali roušky. Jezdím autem z domu, parkuju kousek od vchodu, tak mi to taky neva, ale přihlásila jsem se právě raději jen na pilates a jogu, to TRX byla jen půl hodina a zralá na sprchu jsem byla i tak. U vchodu máme desinfekci, podložku si nosím vlastní, jinak se všechny pomůcky po cvičení desinfikují. Vlastně by to tak mohlo zůstat na pořád, to minimum lidí mi vyhovuje!

Offline Renusatko
5577 příspěvků moje polička 04. května 2020 14:40

Garfie To jsem si říkala taky, že mi to naprosto vyhovuje tak málo lidí. Roušky jsme sice měly, ale každá pod nosem. Je mi to úplně jedno, když někdo cvičí 5 m daleko. 

Já jsem dneska cvičila jen nohy, břicho cvičím doma a vršek se teprve chystám, protože zatím netuším, co zvládnu s ramenem po zánětu. Každý den chodím 15 km a tak 2x týdně cvičím na eliptikalu hodinu, ale už dnes o těch nohách vím, takže čekám, že zítra a ve středu bude těžký den.

Offline Garfie
9430 příspěvků moje polička 04. května 2020 14:49

Renusatko Tak ty proti mně makáš, já jen tak polehoučku

Offline 999
10088 příspěvků moje polička 04. května 2020 18:49

Mám doma běhací pás, ale neběhám na něm, nebaví mě to. A i když jsem věděla, že tam jsou i různé programy, nešly mi spustit. Dneska jsem se zasnažila (rozuměj po letech jsem si přečetla návod ) a moc jsem si to užila. Program byl vyběhni na sedm kopců a bylo to super .

Offline Catherinne
3905 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:09

999 závod 7 pohoří

Offline 999
10088 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:16

Catherinne Něco takového existuje? :-)

Offline Zu
1351 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:19

999 Jojo, zajímavá náhoda, dneska jsem o tom slyšela prvně

Offline 999
10088 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:21

Zu To je fakt dobrý :-)

Offline Catherinne
3905 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:22

999 ano

Offline Renusatko
5577 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:31

999 náš nejoblíbenější program doma. 

Offline 999
10088 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:33

Renusatko Ty jo, jsem poslední, kdo to nezná :-).

Online Luna
5707 příspěvků moje polička 04. května 2020 22:51

Renusatko Ja jsem dnes poprve cvicila doma, se synem, pry ho to bavi. Tak teda posilovani s cinkama 2 kg a strasne me prekvapilo, ze tam porad nejaka sila je, nechapu to...Pul roku jsem lezela...? Takze jsem z toho mela tez dobrou naladu, nez jsem si precetla tu idiotskou vyhlasku ministra skolstvi a su nasrana jak nikdy!

Offline Renusatko
5577 příspěvků moje polička 04. května 2020 22:59

Luna To je celkem slušný paskvil, jako většina vyhlášek a nařízení z posledních dní. 

Já jsem si teda snížila zátěže, ale celkem jsem to odcvičila v pohodě, přestávku jsem měla jen 4 měsíce, né takovou jako ty, ale zase se ještě úplně v pohodě necítím, tak uvidím, jestli zase brzy neskončím. Mám ale radost, že jsem se včera vykopala a šla se zeptat, jak to tam teď vypadá a že jsem dnes šla. Už vidím zítra to sedání a vstávání. Cestou z posilovny jsou schody a přišlo mi, že ty nohy vůbec nedělají, co chci já. Už teď se tady trochu ploužím.