Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline eM
62 příspěvků moje polička 21. března 2020 22:16

bram super, zrovna jsem sem šla s dotazem ohledně nějakého dobrého cvičení jogy v domácích podmínkách. Díky!

Offline eeny-meeny
64 příspěvků moje polička 23. března 2020 13:21
Reakce na eM:

bram super, zrovna jsem sem šla s dotazem ohledně nějakého dobrého cvičení jogy v domácích podmínkách. Díky!

​Já doma cvičím ashtanga jógu. Je to daná sestava, kterou může člověk cvičit pořád dokola. Jak se to naučí, už nepotřebuje žádná videa. Já už ji cvičím několik let a je to super. Člověk na sobě vidí pokroky, současně procvičí úplně celé tělo. Je samozřejmě lepší se to naučit někde ve studiu, ale na youtube je spousta videí. 

Online Pinot Noir
7959 příspěvků moje polička 29. března 2020 09:52

Koupili jsme sadu odporových gum a super! Aktuálně pro mě lepší než činky - nemusím nic montovat, nemusím opatrně pokládat, abych nerozbila podlahu, můžu cvičit, když se kolem motají děti, úklid - pověsím na věšák. Variabilita zátěže veliká. Na domácí cvičení doporučuju!

Offline Kora
příspěvků moje polička 30. března 2020 08:50

Pinot Noir nedala bys prosím odkaz kde, at nemusím pátrat.  Taky se na ně chystám. Diky

Online Pinot Noir
7959 příspěvků moje polička 30. března 2020 09:05

Kora muž to bral přes Heuréku, obchod penzo.cz, ale teď koukám, že už se tam nenabízí a přímo tyhle nemá ani ten e-shop. Nabízí se tyhle obchody:

https://m.heureka.cz/ostatni-fitness-naradi/hms-gu05-set-fitness-gum/