Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:37

Renusatko 250 km?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:41

viktorka_od splavu Tolik to myslím nevycházelo, ale přes 100 km z toho je krásná cyklostezka po rovině, takže to zas nebyl žádný výkon. Jela doprovodná vozidla, ale ani děcka je moc nevyužily. Až na zpáteční cestě už se jim od hranic nechtělo. 

EDIT: manžel říká, že to bylo kolem 200 km.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 10. července 2019 21:38

Renusatko se nedivim ze te boli zadek

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. července 2019 09:33

Renusatko sím ťa, veď to je skvelý výkon! Ja mám pocit, že nad tých mojich 50km denne ani nedám a aj to ich robím na 2x. Tiež ma to nebaví, ale je to jediný spôsob pohybu, ktorý zvládam bez toho, že by som sa musela nejak extra nútiť. Dnes som autom, lebo chcem skúsiť nového trénera, ale až ma trhalo, že by som šla na bicykli, keďže svieti slnko a zajtra má už pršať. To už ale musí byť nejaký vypestovaný návyk, lebo fakt ma to nijak extra nebaví Ja som si nastavila bicykel na relaxačný posed, mám zadok kúsok nižšie než ruky. Ešte by som potrebovala mať viac sedlo vzadu, ale to vyrieši až ten nový bicykel. To sa bude jazdiť! Mimochodom ja neznášam jazdenie po kopcoch, ani v teréne. Takže tá vaša cyklocesta po rovine by bola akurát pre mňa

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 11. července 2019 14:43
Reakce na Lamicka:

KapkaMM a tech 40 g tedy vadi nebo nevadi? Jde o to, ze podobne jim dlouhodobe, jen ted potrebuju zhubnout, tak jsem zacala vyplnovat tabulky, mozna pridala trochu lustenin. To cislo me prekvapilo, protoze vetsina lidi s bojuje spis s nedostatkem vlakniny. Dneska mi vychazi cca 27 g, takze bych rekla, ze se mi to bude bezne pohybovat kolem 25 - 35 g. Zadne problemy nepocituju.

​Nemělo by to být víc než 35 g. Ale jestli se to jednou přešvihne, tak z toho nic nebude. Nejhorší je, když někdo zvedne vlákninu z 10 na 40. 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 11. července 2019 15:54

sisa.b No jo, jenže ty jezdíš na kole pravidelně a 50 km, tak si vem, že to z toho dne moc nezabere a mezitím pracuješ. My to měli jako dvoudenní výlet a jednou za rok. Z Brna do Znojma a začátek Rakouska ten první den byl náročnější. Druhý den jsme ujeli tak 130 km si myslím, ale za celý den a po rovině, samá přestávka, takže pohoda. Poslední část do kopců jsme jeli až 3 den, ale to už byl zase jen kousek. Zpátky já už jsem teda jela autem, ale třeba děcka překvapily a jeli v pohodě i zpátky. Jinak možná kdyby tady byly takové možnosti, tak by mě to i bavilo, ale narvané místní cyklostezky nebo po silnici ve městě, to není nic, co bych potřebovala. Stejně tak jsme byli loni v Německu na kolečkových bruslích. 100 km za 3 dny. Přišlo mi to nemožné, když jsem tady ujela tak 10 km za den. Jenže tam byla úplně hladká a rovná trasa, jelo to jak po másle a vůbec nám nepřišlo, že to bylo tolik. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. července 2019 17:33

Renusatko na terenu zalezi moc.Ja ted za dva dny v Recku usla pulku co doma a neskutecne boli nohy...

Doma sem naprosto fit...tohle je spis muceniale ty vychody slunce nad morem za to stoji,to zas jo.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 11. července 2019 17:55

KapkaMM ja jsem v tech clancich o kterych jsem psala cetla ze uplne staci 20g denne pry

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 11. července 2019 18:05

Vcera lahudka, trener mi dal na mrtvy tah gumu (na 60 kg), takze cim je cinka vys tim je "tezsi" diky odporu, je to masakr! 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 11. července 2019 18:06

A tahle pani je skvela, ma 72 a zacala makat v 70. Fakt super. 

https://www.instagram.com/trainwithjoan/?hl=en 

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 11. července 2019 20:36

0zero7 My se bavili o maximální hranici. Jinak jsem si jistá, že úplně přesné číslo se stanovuje obtížně, africký černoch bude mít vzhledem k vývoji jistě vyšší potřebu vlákniny než rodilý Islanďan.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 11. července 2019 20:51

KapkaMM jj to urcite, jen reprodukuju co jsem cetla pro kontext. 

Offline Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 11. července 2019 23:52

KapkaMM diky za upresneni.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. července 2019 09:25

Renusatko ale to by som asi išla vyskúšať aj rekreačne - nejaké pekné trasy po rovinke Aj tak si dobrá, ako makáš.

Ja som včera skúsila nové fitko s trénerom, ktorého mi dohodla dcéra. Bolo to vlastne prvý raz, čo sa mi niekto tak aktívne venoval a musím povedať, že ma to asi aj baví. Do večera ma seklo rameno, ale stálo to za to. Dal mi chrbát a brucho a pekne cítim svaly, ktoré som ani netušila, že mám

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 15. července 2019 17:28

sisa.b Dnes jsem na tebe myslela v posilovně, že není jednoduché v začátku si najít dobrého trenéra. V posilovně byla opět ukecaná trenérka se stále stejnou klientkou. Divím se klientce, že dva roky platí za nic. Trenérka kecá o osobních věcech, nesleduje, nepočítá, neopravuje jí chyby a klientka dva roky vypadá pořád stejně. Někdy mám u některých cviků pocit, že bych se do toho měla vložit, když třeba vidím, jak si kazí záda. Některé cviky bych nedoporučila vůbec. Trenérka několik let po porodu se stále nedostala sama do formy. Té bych vůbec nemohla důvěřovat. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. července 2019 14:19

Renusatko a kto ju pasoval do pozície trénerky?

Ja som si dohodla tréning na zajtra, ale teda netuším, ako to dám, keďže už dnes do práce som bola unavená na bicykli. Včera som domov ťahala proti čelnému vetru a bol to riadny úmor. Dnes sa mi ani z postele nechcelo vstať

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 16. července 2019 14:28

sisa.b Tak asi sama. Stačí mít kurz (jestli vůbec to chtějí klienti vidět) a potom teda potřebuješ ty klienty a tomu se divím. Sama bych to asi nedala ani jednou. Stačilo mi včera, když jsem neměla sluchátka, tak rušila i mě.

Někdy je to náročné, poslední dobou se mi taky nechce a pořád to posunuju a chodím málo. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 16. července 2019 18:20

Renusatko Tak to je sila! A dela s tou klientkou i volne vahy? To je pak mega sance na zraneni, za tech podminek, ufff. Me prekvapi ne jen, ze takovi treneri maji klienty, ale i ze maji zamestnani nekde v gymu. Ja mam 4 trenera ted, vsichni byli super. Tento ma vzdelani i v kinesiologii a vi jak se vyhnout urcite oblasti v rameni, ktere nemuzu ted moc cvicit a hlavne celkove vi jak na me trochu pritlacit tak, aby mi to vyhovovalo. Jo a vypada jak Charlie Hunnam, to nevim, jestli jsem uz tady nekde nevykvakla

Vcera celkem 128 mrtvych tahu, posledni do negativu, paradne me boli zadek a nohy dneska, tak jsem to rozhybala v 6 rano na veslovacim trenazeru a elipticalu a ve 4 se tam vratim na ruce a mobility. Jo a ucim se snatch, to me bavi! 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:02

0zero7 Já si myslím, že tady ti trenéři (mimo majitele) nejsou zaměstnanci fitka. Prostě si zaplatíš vstup a zaplatíš trenéra. Většinou mají na stránkách, kde trénují a je tam nabídka víc možností.

Já teď o trenérovi uvažuju, na nějakou kratší dobu. Zatím si hledám cviky na netu, protože nemůžu dát 4x týdně peníze za vstup a ještě za trenéra. Jen bych chtěla trochu posun a kontrolu.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 16. července 2019 21:31

Renusatko aha, tady to muze byt oboji prave, i kdyz je to zamestnanec tak samo platis teda. Me trenuje ted kamarad, ale samozrejme mu platim. 

Toho trenera si muzes zaplatit tak casto jak ty chces a na jak dlouho chces, je to tak? Ja s nim trenuju max dvakrat tydne a bytek sama, proberem co delam zbytek tydne, tak treba by to slo takhle ze zacatku. Dva mesice a videla bys, to by ses mela posunou i na zatezi. Ja jsem po pauze a uraze ramene sla od nuly (jakoze drep s 20 kg cinkou) na 65. Netaham to tak tezky porad, stridam to, ale udrepuju to ted uz v pohode. Takze trikrat tolik za cca 3 mesice.

Hlavne mi ale hlida formu, to jsem mu rekla hned ze je priorita a at na me okamzite jeci, kdyz neco delam blbe. Plus se domlouval s mym fyzio ohledne toho ramene co jo a co ne atd. Dalsi prednost je ze to zajisti variabilitu, delam s nim veci co bych sama nedelala (nekdy i proto ze me desne nebavi, ale on me vyhecuje).