Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. června 2019 20:43
Reakce na milacka:

​zaujmalo by ma, aká veľkosť by sadla mne, počkám si na otvorenie COS v BA a nabehnem skúšat.

To mě bude taky zajímat. Mám tušení, že ty na ty jejich šaty budeš mít ideální postavu.

Já jsem po včerejšku zjistila, že šaty u nich mám 38, akorát ty kimonové 40. Ale třeba takové ty hedvábně elastické jsem si musela zkusit v Sku.​

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. června 2019 21:10

wendulka myslím, že 38 mi sadnú, ale musím aj ja zamakať na bruchu, vršok chudý a brucho stále akési nafúknuté.

Mám pár cvikov od fyziozerapeuta, len výsledky sa dostavia aj za pol roka. 

Prehrešky v strave mám aj ja, ale chudnúť nepotrebujem, len spevnieť a vytvoriť si trochu svalovej hmoty, vek mi dáva najavo  zemskú príťažlivosť.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. června 2019 21:15

milacka No tyhle proporce těm COS střihům právě podle mě vůbec nevadí.

Ale samozřejmě tvůj plán na zpevnění ti zcela schvaluju. Ano, ty svaly nebudou hned, no budou se výhledově hodit. Teď s úderem léta je náramně oceňuju.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. června 2019 21:20

wendulka to ti verím, už máš čo ukazovať, tvrdosť som si aj vyskúšala.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. června 2019 21:54

Ty jo, do 103 let mám teda ještě hodně co dělat, aby mi ta fyzička vydržela, dobrá babka.

https://www.youtube.com/watch?v=euNQ7pjur7w

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 20. června 2019 21:58

wendulka Taky jsem na ni dnes koukala. Je výborná.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 08. července 2019 19:26

Třetí den vyplňuju kalorické tabulky, celkový příjem mám ok, S+T+B taky, ale vždycky strašně přetáhnu vlákninu. Kolem 120 - 160 %. Poradíte, prosím, co mám stáhnout a na čem přidat? Je fakt, že i normálně (když nehubnu) miluju luštěniny, celozrnné pečivo, ovoce skoro nejím. Doteď mě nenapadlo, že to možná přeháním.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 08. července 2019 20:33

Lamicka Já si myslím, že to ničemu nevadí. Pokud ty s tím nemáš ohledně trávení problém, tak bych to neřešila.

Online continuity
Avatar
33549 příspěvků moje polička 08. července 2019 20:57

Lamicka taky si myslim, ze vic vlakniny nevadi, navic kaloricke tabulky nemaji ten limit nijak zavratne vysoky  

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 08. července 2019 23:13

Renusatko continuity zadne problemy nemam a jim podobne uz dlouho. Jeste jsem si to ted dohledala a doporucuje se cca 40g, ja mam 44 g, tabulky mi doporucily 27 g, tak asi ok. Diky.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 09. července 2019 09:34

Pokazila som si bicykel (zalomená reťaz), tak som včera po roku a pol ráno vybehla. Dala som len 4 kilometre a teda bolia ma nielen nohy, ale aj takmer celý chrbát a ramená. Najhoršie zas krčná chrbtica. Čo robím zle?

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 09. července 2019 10:10

sisa.b řekla bych, že po tak dlouhé době jsou 4km hodně. Jinak možná příliš stažená záda i ramena při běhu? Hlava vražená mezi ramena...nebyla ti zima? 

Teď je asi pozdě honit bycha, ale hlavně se hodně protáhni, i během dne a já bych držela svaly v teple. Svetr a tak. Šátek na krku. A žádný průvan.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 09. července 2019 11:50

Catherinne ďakujem. No svalovicu mám v nohách riadnu, celkom iné svaly než po bicyklovaní. A tie 4km boli fakt priveľa. Popreťahovala som sa, ale asi málo.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. července 2019 12:00

sisa.b 

Taky se mi to teď povedlo. Jak bylo tu poslední červnovou neděli extrémní vedro, tak jsem si netroufla běhat a místo toho šla do fitka na pás a dala si jen chůzi do kopce. No a už ve středu jsem po obvyklých 7,5 km cítila trochu pravé tříslo i přes důkladné protahování.

Tak jsem si řekla, že druhý den radši dám jen 4, no neběžela já trubka zase 7,5?

Přes noc mi to parádně zatuhlo, takže mám teď s běháním na chvilku asi po ptákách.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 09. července 2019 12:16

Koukám,že je vlákno zamčené

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 09. července 2019 12:19

Lamicka Dlouhodobý nadměrný příjem vlákniny vadí taky. Snižuje se vstřebávání železa, vápníku, vitamínů rozpustných v tucích (ADEK) a tuků také - i těch prospěšných, způsobuje zácpu, která může vést až k neprůchodnosti střev. Ty zácpy bývají tedy spíš u lidí, co najednou znásobili příjem vlákniny, protože střeva si musí zvyknout postupně nebo když převládá nerozpustná vláknina. Spíš bych se obávala toho zhoršeného vstřebávání, už jsem v odborných publikacích  narazila na sekundární neplodnost u jinak zdravých žen, které si nadměrným příjmem vlákniny způsobily nemoci plynoucí z malnutrice, které v Evropě už mnoho let neznáme (typicky avitaminózy).

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 09. července 2019 12:41

U

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:29

rozarka Omlouvám se, asi jsem zavadila o tlačítko, když jsem zadávala příspěvek z mobilu. Už jsem ho zase odemkla.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 09. července 2019 17:58

KapkaMM a tech 40 g tedy vadi nebo nevadi? Jde o to, ze podobne jim dlouhodobe, jen ted potrebuju zhubnout, tak jsem zacala vyplnovat tabulky, mozna pridala trochu lustenin. To cislo me prekvapilo, protoze vetsina lidi s bojuje spis s nedostatkem vlakniny. Dneska mi vychazi cca 27 g, takze bych rekla, ze se mi to bude bezne pohybovat kolem 25 - 35 g. Zadne problemy nepocituju.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 09. července 2019 18:45

wendulka Ve mě to vzbudilo zvědavost,co se asi ve vlákně probírá,že to dostalo zákaz