Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 15. února 2019 15:20

Lilly_Ku taky chodím z práce pěšky, cca 4 km, občas si vezmu běžecky vybavení a domů (s různými oklikami) běžím (ráno ne, ráno sem ráda, že vstanu a stihnu MHD :-))

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 15. února 2019 16:01

Magráta ja bych prave aji behala, od kvetna budem mit v praci sprchy, takze to mam v planu :)

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 15. února 2019 19:41

Magráta Možná blbej dotaz, ale kam si dáváš věci? Do batohu? Nějakýho speciálního na běh nebo normálního? Mně by asi batoh vadil (Já teda běhám akorát s kabelkou za tramvají.)

Offline continuity
Avatar
33120 příspěvků moje polička 15. února 2019 20:41

coralline to je muj muz, dva dny z prace bezi a treti musi garderobu odtahnout domu div ne v kufru. hlavne ted v zime, kdy se rano musi prioblict, protoze chodi brzo a nekdy ceka na autobus i 10 minut a zpet bezi opravdu nalehko. 

Offline Ounz
Avatar
19776 příspěvků moje polička 16. února 2019 08:18

Magráta taky chodim pěšky jen z práce, rano by to bylo fakt moc brzy. Na vyčištění hlavy po práci je ale ta chůze super..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2019 08:26

Já nachodim denně 10+ kiláků a nic, se až bojim jak bych vypadala kdybych s tim sekla...

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 16. února 2019 11:24

Mutziputzi 10+ normalnim chozenim? Tyjo to je dost...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. února 2019 11:29

Lilly_Ku 5-6 na páse, hodinu se psem, pár pochůzek a je to hned

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 16. února 2019 11:47
Reakce na Lilly_Ku:

Pred dvouma tydnama jsem zacala chodit pesky do prace a doted jsem shodila tri kila a udelalybsebmi svaly na brise 

Vubec jsem nevedela, ze to ma takovej vliv... chodim teda spis svizne, tam a zpatky celkem 6 km.

​Krása. 

Na rychlou chůzi nedám dopustit. To je moje záchrana, protože tělocvična mě nebaví, běh taky ne, a ráda jím... 

Snažím se jít každý ráno minimálně půl hodiny svižný chůze v kuse, za každýho počasí, a ve všední dny se mi to většinou i daří. Ta rána mají výhodu i v tom, že si hlava odpočine a povzbudí se metabolismus na další hodiny, kdy musím často vysedávat... Odpoledne a večer už jsou ty pochůzky rozdrobené,  což se taky počítá, ale není to už ono. Jo, a nepoužívám výtahy. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 16. února 2019 12:02

Mutziputzi ja du dnes na prochazku na letiste tempelhof, to se taky nasbira 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 16. února 2019 12:03

domenica presne, mi to rano prave vyhovuje, mam aspon chvili na to vyklidnit nez dorazim do prace, kde na me vetsinou cekaj nejaky prusery, co je treba akutne hasit 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33443 příspěvků moje polička 16. února 2019 12:07

Lilly_Ku fakt to dela hrozne moc, já byla zvykla taky chodit kolem těch 10, teď nechodím, jak bydlím v prdelakove, a je to hrozne znát a strasne mi to chybí. ty chůze z práce domu mi vzdycky strasne vycistily hlavu 

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 16. února 2019 16:11

Já chodím i před 6 ráno do práce a odpoledne z práce. Je to teda kousek asi 2,5 km. Jak začne být tepleji tak k tomu denně ještě tak dalších 8km, večerní rychloprocházka s manželem. Zjistili jsme, že si potom řeknem spoustu věcí, na které doma není čas nebo prostor, kvůli klukům.

Dneska v krásném počasí 15 km s obědem, kávou a zákuskem , tak si myslím, že ta chůze to nevyvážila.

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 16. února 2019 21:19

Renusatko Dobry! Ja dnes jen 7 km, ale na to, ze jsem byla tak dlouho mimo provoz a se skriplym zebrem, to povazuju za vykon!

Offline MP Marge
Avatar
5642 příspěvků moje polička 17. února 2019 02:47

Luna Ja dnes ZASE nesla na jogu - a je mi hanba 

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 18. února 2019 08:08
Reakce na coralline:

Magráta Možná blbej dotaz, ale kam si dáváš věci? Do batohu? Nějakýho speciálního na běh nebo normálního? Mně by asi batoh vadil (Já teda běhám akorát s kabelkou za tramvají.)

​věci si v tom případě nechávám v práci, beru jen klíče od bytu a mobil a běžím :-)

(jinak mám hydrovak, ale ten používám jen na delší běhy)

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 18. února 2019 08:12
Reakce na Ounz:

Magráta taky chodim pěšky jen z práce, rano by to bylo fakt moc brzy. Na vyčištění hlavy po práci je ale ta chůze super..

​přesně, ráno v pracovní dny to fakt nedávám

ale o víkendu ráno jo, to jdu ven brzy, nikde nikdo, klid

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 18. února 2019 08:40
Reakce na Mutziputzi:

Já nachodim denně 10+ kiláků a nic, se až bojim jak bych vypadala kdybych s tim sekla...

​ehm, ja pred rokem a pul musela kvuli praci presedlat do auta a prestala chodit svych 6 km denne... a je to hrozne znat

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. února 2019 11:10
Reakce na Luna:

Renusatko Dobry! Ja dnes jen 7 km, ale na to, ze jsem byla tak dlouho mimo provoz a se skriplym zebrem, to povazuju za vykon!

​Sedm kiláků je můj "denní chleba", páč na našem maloměstě se za den bohužel ani víc nachodit nedá. Ale pokud k tomu nepřidám hodinu na rotopedu nebo půlhodinový kardio, tak stejně jako Mutzi nespálím ani prd.

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 18. února 2019 15:17

wendulka My jsme dneska v práci měřily s kolegyní v aplikaci, kolik nachodíme za směnu v práci. Protože ke každému pacientovi minimálně 4x vstávám a jdu k němu, potom odnášíme papíry k doktorce, do recepce a pochůzky do lékárny. Tak za 6 hodin jsem měla 7 km + těch 5 do práce a z práce. Celkem překvapení. 

Ono s tím spalováním je to taky tak, že tělo si po čase na určitou zátěž zvykne a pokud je stále stejná, tak už nereaguje jako na zátěž. Je prostě strašně flexibilní a potřebuje i ty sporty, zátěže a délky střídat.