Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Friga
Avatar
1553 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:08

wendulka dva tydny!  To snad ne! 

999 mne kdysi nekdo rikal, ze atb a alkohol nejsou dobra kombinace na jatra. Ale je pravda, ze jedna sklenicka zas takova zatez na jatra neni  Asi si jednu dam :)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:11

Friga ja budu za zlou jezibabu,ale ja bych si vino na atb taky nedala.

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:13

Friga Jatra jsou jedna vec, ale ono jde i o to, ze alkohol, i v malem mnozstvi, snizuje ucinek tech antibiotik.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:14
Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:21

Zarinya Pamatuju, jak mi jeden řecký doktor říkal “no, nezapíjejte to tím, ale jinak se sklenička snese”

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:23

Sweet Potato no ja tohle striktne dodrzuju,zadny alkohol na atb.

Offline Pinot Noir
Avatar
24393 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:29

Sweet Potato Zarinya ATB nemívají v příbalovém letáku nic o alkoholu, ne? Když jsem nemocná, samozřejmě nepiju, ani nemám chuť, ale když jsem brala ATB třeba kvůli zubnímu implantátu, tak se teda přiznám, že jsem si víno normálně dala. Navíc zubař jasně říkal: chladit! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:33

Pinot Noir to se mi nechce verit,ze by tam nebylo nic o alkoholu.

Tohle je,trosku jina situace kvuli implantatu.

Offline Friga
Avatar
1553 příspěvků moje polička 09. února 2019 18:52

MP Marge Aha, to jsem nevedela. To si tu sklenicku odpustim. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. února 2019 19:05

Friga uz se tu dnes radsi na nic neptej.

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 09. února 2019 19:13

MP Marge Jako na léky se pít samozřejmě nemá, o tom žádná, ale když jsem se ptala mých kamarádů doktorů, tak mi říkali, že sklenička vína je nic, a že účinek atb (kor penicilínového typu) nesnižuje, ale akceleruje :-). Tak a teď si vyber .

Online Potrefenáhusa
Avatar
33608 příspěvků moje polička 09. února 2019 19:14
Reakce na Pinot Noir:

Sweet Potato Zarinya ATB nemívají v příbalovém letáku nic o alkoholu, ne? 

​to bych se dost divila

Offline Pinot Noir
Avatar
24393 příspěvků moje polička 09. února 2019 19:28

Potrefenáhusa Tak u toho na ty zuby fakt nic nebylo.

Offline Garfie
Avatar
23831 příspěvků moje polička 09. února 2019 20:42

Já teda brala antibiotika naposledy v sedmé třídě na základce, ale taky jsem měla za to, že na ATB se alkohol nesmí, paušálně :-) Jinak muž bral letos v zimě ATB 2x, o alkoholu tam bylo psáno u obou a během Vánoc si dal panáka rumu (fakt jen jednoho) a příšerně se osypal po celém těle, myslela jsem, že dostal nějakou příšernou chorobu :-) 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 09. února 2019 20:54
Reakce na 999:

MP Marge Jako na léky se pít samozřejmě nemá, o tom žádná, ale když jsem se ptala mých kamarádů doktorů, tak mi říkali, že sklenička vína je nic, a že účinek atb (kor penicilínového typu) nesnižuje, ale akceleruje :-). Tak a teď si vyber .

​No jo, je to nekdy tezky s tema doktorama 

Ja to vzdycky povazovala za naprostou samozrejmost, ze se na antibiotika nepije, kazdej doktor, kterej mi je kdy dal, se zminil, ze jako zadnej alkohol, zadnej vapnik, a nechodit na slunicko...

Kamarad celistni chirurg se mi mimochodem jednou sveril, ze jako medik kradl s kolegy na klinice antibiotika, prave aby pak na ne chlastali, protoze je to dostavalo do rause, ale ze toho ted lituje, protoze to muselo byt na jatra neco strasneho 

No proti takovemu zverstvu jedna sklenicka vina...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. února 2019 21:00

Garfie jj to mam presne vyryte do mozku...atb+alkohol,slunce=vyrazka a to je moje nocni mura,takze pres to nejede vlak.

Offline razorblade
Avatar
8144 příspěvků moje polička 09. února 2019 21:32

s ATB se prej hlavne nema chodit na slunce. v minulosti jsem behem lecby parkrat vyrazila na pivo a nikdy se mi nic nestalo, doktor upozornoval hlavne na to slunce

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 09. února 2019 22:00

Karja a máš diastázu? ak nie, tak plank a hollow rock body - nájdeš na youtube. Pri jednom aj druhom treba dodržať držanie tela a postupne keď budeš zvládať dlhšie časové úseky, vieš pridávať variácie. Pri planku teda ao bonus vieš posilniť aj ramená a ruky.

Offline continuity
Avatar
33434 příspěvků moje polička 09. února 2019 22:09

razorblade to je ruzne, na slunce se nesmi hlavne s tetracykliny, s nekteryma vadi mleko, vapnik a mineraly obecne, na neco se nesmi kysele. Reknou to v lekarne nebo je potreba se ptat. Obecne je alkohol blbe kvuli jatrum, jsou to ruzne leky.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 09. února 2019 22:09

razorblade v kal. tabulkách ide myslím nastaviť hodnota, koľko chceš čoho prijímať tak, aby si sa vošla do celkového príjmu energie za deň, pri ktorom ešte chudneš. Čiže vieš si tam nastaviť stravovanie, kde máš vysoký podiel bielkovín, priemerné sacharidy a nízke tuky, alebo vysoký podiel tukov a bielkovín. Inak pokiaľ si ešte cielene nediétovala a nechudla, tak možno by som si urobila prieskum na niekoho fakt dobrého v okolí, čo by ti pomohol s jedálničkom. Kamarátka mala vynikajúce výsledky s Ladou Plihalovou (nezľakni sa ak tak foto na internete, robí ženskú naturálnu kulturistiku), ja som od nej mala tiež jedálniček, najprv to šlo dole krásne, potom som sa stopla skrz stres a pohlo sa to dole až po čase, keď som si trošku poriešila pracovné veci.