Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 12:37

Když se tady na předchozí stránce řešil ten Alavis apod...Myslíte, že má cenu něco brát i preventivně, nebo spíš až když případně něco bolí?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 13:56

Noren Úplně preventivně bez důvodu bych to asi nebrala. Pokud člověk víc sportuje, má nějakou zátěž nebo nějak hodně jednostranně zaměřenou práci, tak potom si myslím, že to význam má. Hodně mých sportujících kamarádů to bere i preventivně.

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 15:11

Renusatko Díky, dělám hlavně turistiku, chodím po horách a sem tam lezu, ale zase to nepřeháním. Jinak žádný zatěžující sport pravidelně nedělám a v práci sedím. Takže to asi moc smysl mít nebude,co?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 15:45

Noren Tak to bych to třeba vzala jako kůru. Mám pocit, že třeba ten Alavis se bere tři měsíce a pak by měla být pauza. Tak třeba tři měsíce v létě, kdy se ty kluby víc namáhají. Ale je to spíš takový co jsem kde o tom četla než nějaké profesionální doporučení. 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 16:00

Renusatko Jasně, díky. Já se ještě poradím s fyzioterapeutem.

Online Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 15:37

 Od 2. ledna kazdy den cvicim doma jogu podle youtube, zacala jsem kvuli strasnym bolestem zad. Bolest je pryc, pas se rysuje a stihli mi ruce a nohy. 

Neresila se tu pred casem dobra a pekna jogamatka? Ze bych si udelala radost. Nejde mi to dohledat.

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 15:47

Lamicka Super .  A co cvičíš? Přítele pořád bolí záda a doma by se myslím i dokopal cvičit ... 

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 16:12

Proběhla tady diskuze na téma Alavis, ráda bych si jej zakoupila a prosím tedy o nějaké shrnutí:

Koupit výhradně "lidský", nebo je to jedno? A je podstatné, KDE přípravek zakoupím, nebo se jedná vždy o stejnou kvalitu? Díky.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 16:44

whiskas Recenze má trochu lepší pořád ten koňský. Chuťově je lépe poživatelný lidský. Složení je téměř totožné. Kde ho koupíš je jedno, výrobce by měl být jen Alavis a u lidského Barnys. Na to složení obou můžeš kouknout třeba tady

Offline pecka
Avatar
5968 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 16:54

Lamicka tak tie videá,podľa ktorých cvičíš,a aj typy na jogamatku by sa mi hodili

Online Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 16:57

whiskas Vybrala jsem si Krejcika, protoze cvici pomalu a mam cas se srovnat. 

https://www.youtube.com/watch?v=6Clqvt-6oec

https://www.youtube.com/watch?v=h_talQ9TeiA

https://www.youtube.com/watch?v=oouC79OQd4g

Ted si chci najit nejaka dalsi cviceni, ale zkousela jsem treba tohle a to na me bylo moc zbesile. 

https://www.youtube.com/watch?v=S9p5yhE6_fk

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 17:01

Renusatko Děkuju .

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 17:03

Lamicka Díky, už se těším, až na to večer kouknu. Snad to nebude moc krkolomné, přítel není nejpružnější . Zatím...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:18

whiskas pozdrav slunci na bolení zad uplně super, doporučuju! navíc to není nic složitýho co by nezvládl ne-jogín:-)

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:23

viktorka_od splavu Ha, to by ses divila. Já už pozdrav slunci i předvedla, následně vytiskla a dodnes ten "pamflet" leží v nočním stolku. A "zádíčka" bolí dál, kupodivu . Ovšem napadlo mě, že když bude inspirace z youtube, navíc, když to předcvičuje chlap, tak by to mohlo zabrat a motivovat. Jde o to, aby přítel vydržel do nějaké první změny, úlevy, byť jen částečné, pak věřím, že bude pokračovat i bez dozoru. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:24

whiskas blbý je, že pokud nechce tak ho nijak nedonutíš... jestli pomůže chlap na videu, bylo by to super! podej report:-)

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:46

viktorka_od splavu On by chtěl, cviky "loudí" pořád, ale .... bolí to . Takže s mojí asistencí dobrý, ale vím, že sám ty cviky následně necvičil (přiznání beru jako polehčující okolnost). A když místo mě nastoupí youtube, tak by se mohlo zadařit. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:53

whiskas tak to určitě půjde, musíš holt dohlížet

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 19:01

mám takový blbý dotaz, asi to bude nejlepší sem.

může člověk nabýt cvičením svaly, ale nenabýt žádnou větší sílu? cvičením, ne pojídáním bobulí :)

já mám poslední dobou takové fyzické aktivity, že se mi udělaly největší bicepsy v životě (nepředstavujte si nic obřího, ale já na ruce asi svaly nikdy dřív neměla), nicméně že bych třeba dokázala udělat přítah na hrazdě, to nedokážu dál. mám ruce sice svalnaté, ale slabé 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 19:04

Jiná Realita když jsem ještě mívala bicepsy jak chlap (od házení lopatou a vidlema a tak), tak kliky nebo přítahy jsem taktéž neudělala.. si teda myslím, že prostě na ně je potřeba mít jiný/jinde ty svaly. ale zkušené cvičenky to jistě upřesní:-)