Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 17:44
Reakce na Korsičanka:

Miru Mě mé množství flakonů teda nedusí. Když jsem si spočítala, že bych se - zatím - bez 65 miláčků neobešla, tak s těmi dalšími mohu obchodovat:) Oblečení sice neprodávám - a co jsem v důchodu tak nehromadím - ale často udělám radost některé ženě/dívce z rodiny nějakou vintage/ moderní věcí:)

A moje podstata je roztříštěna do mnoha podpodstat, jež potřebují na různé stavy/nálady i různé vůně

​Asi to mám tak nějak stejně, Josefínko.

Ale polička se mi mění, začínám tíhnout k vůním, které pro mě dřív nebyly. Nově mám Magii Noire, ze které jsem nadšená. Na cestě mám Palomu Picasso a Varensii. A od rodiny jsem dostala nádhernou růži Love Chopard. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 17:52

Dalia Koukala jsem, jak Chopard chválíš, Dali. Já ovoněla asi tu první červenou a ta byla pro mě moc jednoduchá:) Tuto neznám, ani Magie Noire.

Ale Palomu Picasso znám a chválím - nevím, jak hodně reformulovali, ale tento typ vůní bych vedle mých kožených taky mohla.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 18:00

Korsičanka Magii jsem měla v odstřiku před nějakými dvanácti lety a tehdy jsem ji neunesla. Dnes mi sedí moc.

Paloma a Varensia jsou slepáci.

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 12:37

Tak to já jsem hromadilka - hadry, boty, kabelky, flakony...

... ááá, zrovna jsem ulovila na jednom eshopu Chanel Cristalle Eau Verte, rovnou tři stovkový flakony... když se povede za rozumnou cenu, stává se ze mě sysel... a už tam neni, TAK!

(v mym depozitu mám několik flakonů tý zde diskutovaný devatenáctky EdT, ta je taky super, celoročně...)

jo a nevim, jestli jsem to už hlásila: před pár týdny flakon Xerjoff XJ 1861 Renaissance

 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 13:42
Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 13:44

RoSa 

S Chanelem dobře činíš

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 14:16
Reakce na Miru:

Podle mě nejde osobnost, nebo alespoň mně to nejde/se tříštit do hromady směrů. Člověk má v sobě jednu podstatu. Různě zabarvenou, ale jednu. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 15:32
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 10:33

...tak já pár dní nechávala balík na poště, pořád jsem nevěděla, jestli jako jo nebo radši neee... Jo, líbila se mi ta vůně při zkoušení(před víc jak rokem). Jenže já a moje chutě..!?!..

No, nakonec to bylo prostě takové skoro sadomaso - a mám flakon doma. A jo, klaplo to!..

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 10:39

Miru Gratulace, taky se mi po letech najednou líbí

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 10:42

Korsičanka 

...děkuju

(je nesladká, italsky vintage, jemně kožená, skoro protivná. Je krásná)

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 13. srpna 2022 10:58

Miru odkud jsi objednavala ?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 11:07

Antje 

Elnino. Už jsem odtamtud měla i Mon Seul Désir. A dobré. Prostě ta cena je luxusní.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 13. srpna 2022 11:12

Miru moc dekuji a preji at seti krasne nosi !
Mon Seul ti vyhovovala ?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 11:23

Antje 

...joo, vyhovovala, byla také moc dobrá!.

Zjistila jsem, že mě poslední dobou nekomplikované sladké vůně "votravujou". Potřebuju divné vůně. A pokud možno, aby měly hodně ingrediencí, aby to na kůži, s člověkem a jeho momentálním rozpoložením pracovalo...

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 13. srpna 2022 11:25

Miru rozumim. 
Koupila jsem si Slona a nechapu , jak me mohl nekdy odpuzovat.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 11:32

Antje 

Slon je krásný!. Nejvíc na něm miluju to, že on je sice takový hebký, oblý, plný, atd., ale pořád v něm vnímám takovou podprahovou delikátní špičku, je to svým způsobem iritující a fascinující zároveň. U nás v práci to nosí jedna zaměstnankyně a je to moc příjemné(no, na můj vkus, velmi decentní, protože předpokládám, že ona během dne nepřiživuje, tak jako já...)

((také jsem ho měla, jednou malý flakonek a jednou velký))

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 12:18

Miru Zjistila jsem, že mě poslední dobou nekomplikované sladké vůně "votravujou". Potřebuju divné vůně. A pokud možno, aby měly hodně ingrediencí, aby to na kůži, s člověkem a jeho momentálním rozpoložením pracovalo...

Souhlas.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 13. srpna 2022 12:20

Miru krasne jsi to vystihla

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 13:00

Antje 

Korsičanka 

....kuju