Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Online jerry
Avatar
8974 příspěvků moje polička 15. července 2022 14:12

Fleur 

Nikolivěk - to již byla neblahá zkušenost

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. července 2022 14:27

Fleur Já byla taky NEmoudrá, ale naštěstí ho na parfumo už někdo přede mnou zamluvil A pak vyšel najevo tady ten plast. Vůni si ovšem nepamatuju a budu muset holubičky někdy zkusit:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. července 2022 15:16

Korsičanka To je limitovaná edice, takže vůně je úplně jiná.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. července 2022 15:45

Fleur Tak ji aspoň prosím nějak popiš:)

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 15. července 2022 15:58

Fleur 

To mě mrzí. Já jsem vůni použila párkrát před spaním, je nenápadná, mému muži nevadí, dokonce je mu ten medový dojezd příjemný. S porcelánem jsem nepočítala, dokonce ani se skleněným vrškem ne. Skleněné holubice jsem měla u parfému, koupenému před 40 lety v Tuzexu, holubice od Starcka mají vršek kovový, jinak všechno plast. Do lalique holubic jsem neinvestovala, možná jsem měla. U mě evidentně vítěží ta kvantita

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. července 2022 17:56

Mína Korsičanka Ta vůně vůbec není špatná, jenom já se s tímhle typem míjím. Úvod je optimisticky mandarinkový (tady mi připomněla My Way), potom následuje mimózově pudrová fáze, v níž cítím i trošku mandlí, skoro mandlového mléka a závěr je hebce tonkový. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:00

Fleur Dík, to asi pro mě taky nebude:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:03

Korsičanka Tak ty máš docela široký záběr , ale asi ne. 

Já ji teď mám na předloktí a snažím se přesvědčit se, že třeba ten tonkově mandlový tón by mohl fungovat (protože ten flakón je fakt krásný ).

Online jerry
Avatar
8974 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:02

Fleur 

Ještě je šance, že v chladnu se to změní, ale upřímně řečeno, dívala jsem se na recenze na Fragrantice a moc optimistická nejsem (i když bych ti samozřejmě přála, aby se ti líbil nejen flakón).

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 19. července 2022 19:16

...nevím, kde to bylo, že Mína kupovala zajímavé flakonky. Ale teď jsou na elninu:

https://www.parfemy-elnino.cz/aristocrazy-brilliant-toaletni-voda-pro-zeny-80-ml/

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 03. srpna 2022 19:26

Dnes mi prišla.....

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 09:53

Ve spolupráci s RoSa ( ) jsem ulovila zásobu stovkový 24 Faubourg za super cenu - mám radost, anžto jsem už téměř propadala zoufalství... najednou téměř odevšad zmizela a kde byla, tak za nehorázný prachy... pročež jsem výrazně ušetřila a mohla objednat (rovněž v poslední době nedostatkovou a výrazně zdraženou) velkou Cristalle EDP. Tak snad mám na nějakou dobu vystaráno

Vůbec nevím, co čekat - tyhlety "starý" resp. klasický vůně se poslední dobou téměř nedají sehnat a když už, tak jsou pomalu vyvažovaný zlatem... že by po nich najednou byla taková poptávka? Nebo to prodejci vzdali, protože je naopak nikdo nechce? Že je nemají prakticky v žádný parfumérii, to jsem si už zvykla... ale ani na netu skoro nejsou, oproti ještě nedávný době. Je to snad signál abych přešla na lavýbelku?

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 13:50

barbucha Nestraš!

Oba nákupy se ti moc povedly. Já vždycky na začátku léta váhám, jestli Cristalle, nebo No 19, až je najednou léto pryč. Jasně, že voní skvěle v každém ročním období, ale od podzimu už volím spíš něco více prohřívacího, na jaře větrám všechny růže, pak přijde letní dilema a... No, letos už to taky nestihnu.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 13:53

Fleur 

...přesně!, resp. vždycky tak dlouho váhám nad nějakými vůněmi, až jejich "období" přejde. A v případě, že mi dorazí, je tím pádem prodávám, protože už je vlastně nechci...

Momentálně silně uvažuji nad Amour de Palazzo

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 14:14

Miru

Amour de Palazzo bys na podzim užila...

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 14:19

barbucha Fleur No pozerala som Cristalle eau verte a na eshopoch je už len na niektorých a cena niečo pod 200 eur.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 14:25

Biely kvet No, a přitom Cristalle Eau verte je novodobá líbivka, na rozdíl od klasiky Cristalle...

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 15:06

barbucha Přerušil se kvůli pandemii dodavatelský a výrobní řetezec. Některé vůně už to, obávám se, nerozchodí.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 16:04

Fleur 

...asi ano. A taky - přijde mi dobrá k mixování s mainstreamovými vůněmi gurmánského rázu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 06. srpna 2022 18:03

Fleur 

Já mám No. 19 nejradši na podzim a nebráním se jí ani v zimě. Je taková (trochu) smutná... a mně to vyhovuje, nepotřebuju rozveselovat A až se mě zima zeptá tak cajk, zásoby mám! 

Jitka77 

Hrůza děs, jestli to budou ty moje!