Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 20:13

Mína Posílají tedy k nám, že? A děkuji.

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 08. července 2022 00:34

Dalia

Dali já nevím, objednávala kamarádka a šlo to přes Německo a pak nějakými kurýrními službami sem. Sama z cizích zemí neobjednávám, nemám na to nervy

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 08. července 2022 14:09

Dalia Já ji mám objednanou odtud, je tedy o něco dražší (posílají do ČR, poštovné je necelých 12 euro):

L´Air du temps

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. července 2022 16:29

Fleur Děkuji, uložím si. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 08. července 2022 17:10

Dalia Možná ta moje objednávka poputuje rovnou do inzerce, šlo mi hlavně o ten porcelán .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. července 2022 17:41

Fleur Kdyby náhodou ...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 11. července 2022 18:21

Niveu.

Jediné minus - je neskladná! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2022 18:29

Mha 

Takže dorazila? Super!

Jak to myslíš, neskladná?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 11. července 2022 18:47

wendulka

Ona má tak krásnou krabičku a v ní krásnou piksličku a pak teprve je vůně. Ta je malá a skladná. Ale to roztomilé obaleni je mi líto vyhodit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2022 18:59

A jo, ta hliníková piksla a la krém Nivea. Na tu jsem zapomněla. To byl jeden z mála flakonů, který jsem neuklízela do krabičky.

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 12. července 2022 12:46

Usilovně redukuju poličku a v důsledku toho mi za poslední 2 týdny přistály na poličce 3 nové akvizice:

Lush V - č.p., původně mě nalákalo, že to má být prý "gotická fialka", ale po vyzkoušení to byla hřebíčková láska na první počich. Dlouho jsem otálela, až nastal čas. Akorát to 100 ml balení mám při její intenztě a výdrži na několik životů 

Rosana Astrid - plná a v perfektním stavu. A opravdu krásná.

Floris 1988

Prožrat se ke štíhlosti v tomto případě asi fakt neplatí

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. července 2022 14:27

jerry Hezké nákupy:)

Prožrat se ke štíhlosti v tomto případě asi fakt neplatí

Ale já v touze po dalších vůních držím dietku a funguje to - ušetřím za jídlo i přes drahou zeleninu a ještě mám dobrou náladu, když se zas vejdu do hadříků.

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 14. července 2022 14:15

Flakónová záležitost. Původně jsem chtěla objednat jen lva (Brave) pro ségru k narozeninám

Offline Kočka_toulavá
Avatar
321 příspěvků moje polička 14. července 2022 19:21

Mína rozkosne flakonky, tomu aj rozumiem, ze sa nedalo odolat

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 14. července 2022 20:40

Kočka_toulavá 

No, ceně také nešlo odolat. Na stránkách této španělské šperkařské značky za 59 eur a navíc vyprodáno, na parfémových webech zhruba za třetinu. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. července 2022 08:38

Mína Tak tentokrát opisovat nebudu , ty figurky živočichů se všemi detaily mi nedělají moc dobře, asi bych nedala ani toho jejich motýla.

A jak vlastně voní?

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 15. července 2022 12:49

Fleur 

Jak jsem psala, je to flakónový úlovek a chápu, že pro někoho nevydýchatelný kýč Vůně jsem moc nezkoumala, ale nejsou to žádné nikovky. Koník je o pomerančovém květu, neroli a jasmínu, tuto ne příliš originální kombinaci nemusím, poputuje k dceři. Chameleon je jemná frézie s trochou koření. Lva (dárek) jsem pochopitelně nevybalila (ale už se nemůžu dočkat, až ho vybalí obdarovaná). Vršky flakónů váží snad kilo, hezká litina, perfektně opracovaná i pokovená. Flakóny bez jediného kazu, krabičky pevné, luxusní. Chápu, že někdo chce mít flakón, který se mu hodí ke šperku. Trošku rozežranost to je.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. července 2022 14:00

Mína Pro toho, kdo má rád zvířecí motivy, je to nezbytnost, naprosto chápu

Jinak právě dnes dorazily holubičky. Flakón vypadá úžasně, vůbec bych na pohled nepoznala, že není z porcelánu. Ale s vůní se naprosto míjím, bohužel...

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 15. července 2022 14:05
Reakce na Fleur:

Ale s vůní se naprosto míjím, bohužel...

​Což je bohužel u holubičkových limitek dost běžné  - L'Air du Temps Colombes Couleur byla obrovským zklamáním zase pro mě (ale podle složení jsem to mohla předpokládat).

Když se ale poprvé objevila ta fotka "porcelánového" flakónu, tak jsem při pohledu na složení preventivně koupila nové kabelkové balení klasiky.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. července 2022 14:08

jerry No, ty jsi prozíravá a moudrá, já jsem zareagovala naprosto dětinsky při pohledu na ten flakón.