Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:52

Dalia wendulka 

Děkuji

Mě ty variace na původní L' Air du Temps baví - co se týče flakónů i vůní samotných. I když to zpočátku vypadá, že jsou úplně odlišné, i složení je rozdílné, tak tam to společné karafiátové srdce stejně nakonec najdu (nebo si to namlouvám)

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 06. července 2022 23:08

Mína nádherné!

Na mne bola pôvodná príliš drsná (aj keď karafiáty milujem)...tak ma ani nenapadlo skúmať tieto variácie, že či majú rovnaké zloženie...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. července 2022 08:44

Mína Krása, vůně, flakón i fotografie

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:46

Mína Nádherný úlovek! A to je právě ten příklad, kdy chceš mít flakón na očích - diskuze v jiném vláknu.

Nosila jsem holubičky v 80. letech - bylo mi dvacet, vůně se tedy k mému věku asi moc nehodila, ale ráda na ty úderné karafiátky vzpomínám.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:51

Mína Gratuluju ke kráse!

Hanka H Já už si vůni vůbec nepamatuju, ale jedna z odnoží byla oblíbená mé mamky:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. července 2022 13:59

Hanka H Jasně, tenhle flakón chce mít milovník vůní určitě na očích (ale stejně bez krabičky ; navíc tady by ani nemusela být nezbytně nutná kvůli ochraně před světlem).

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 14:25

Fleur Naprostý souhlas - bez krabičky - i když ta je také velmi povedená.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 14:26

Korsičanka MiJo, já si pořád vybavuji všechny ta vůně, které jsem v osmdesátkách nosila, A věřím že bych je i teď poznala. I když teď vzhledem k mému čichu asi možná ne .....

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. července 2022 14:42

Hanka H To mě mrzí, Hani, ale věřím, že se ti časem úplně obnoví. Vím, že to člověka mrzí, ale tys ho měla tak výtečný, že mnohé z nás ani teď nedosahujeme tvých současných čichových kvalit

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 14:52

Korsičanka Mijo, díky za povzbudivá slova, ale je to fakt strašná bída - zvláště vzhledem k vůním, které patřily mezi mé oblíbené a často nošené - např. dnešní Porporu jsem cítila tak 5 vteřin po nástřiku. Vébec bych se nemohla pustit do recenzování - dlouhodobý čich (ve smyslu vývoj vůně) mi zmizel zcela... A když slyším story lidí, kteří jsou bez čichu rok a půl..

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 07. července 2022 15:24

slniecko Korsičanka Hanka H Fleur 

Děkuji za pochvalu parfémového úlovku, ale bez kamarádky, která z Francie objednala a pak přes Německo doručení zajistila, bych neměla nic.  

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. července 2022 15:52

Mína Od toho kamarádky jsou

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. července 2022 16:04

Mína Přiznávám se, že jak jsem si ty tvoje fotografie pořád prohlížela a rozteskňovala se nad starými dobrými vůněmi, tak jsem to při odpolední kávě nevydržela a odklikla . Historicky první vůně, kterou si kupuji hlavně kvůli flakónu, protože aktualizovaný obsah s mou nostalgickou náladou nebude mít nic společného .

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. července 2022 16:06

Hanka H Tak to tě upřímně lituji a přeji, ať se čich co nejdříve obnoví. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 16:15

Fleur Díky - trénuji, už je to lepší ohledně vůní jídla, ale pořád maximálně tak na 40 % dřívějšího stavu. Dneska jsem třeba po návratu domů intenzivně cítila cibuli, kterou jsem ráno krájela  do naloženého kuřete. Slupky z koše. No nevím, jestli je tato složka v některé z vůní?!

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 07. července 2022 16:28

Fleur 

Mám obavu, že budeš zklamaná. Není to porcelán, ale klasika sklo a plast. Vůni ti popisovat nebudu, ať tě nepřipravím o překvapení. Pro mě je málo intenzivní, cítila jsem ji ale docela dlouho a krásně jsem s ní usnula.

 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. července 2022 18:04

Mína Moje chyba, mohla jsem se nejdřív zeptat, protože o vůni samotnou mi vlastně ani tolik nešlo. Ale podle fotek bych přísahala na porcelán , ačkoliv mě měla varovat i vcelku přijatelná cena.

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 07. července 2022 18:42

Fleur

Inu materiál i technologie jsou poplatné době. Ale flakón se dá vystavit světlu, na toaletním stolku vypadá moc hezky a pokud ho blíž nezkoumáš, tak i porcelánově  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:49

Mína Kde jsi, prosím, tu nádheru sehnala? Také na mě působí porcelánově.

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:56