Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. října 2020 20:26

Miru Když umře dítě, truchlit rodič nepřestane nikdy. Tedy většina matek ne. Bolest není menší a stesk taky ne a nikdy nebude. Je to jiné, než truchlení třeba po rodičích. Prostě mám deprese, to je těžké cítit radost. 

Taky pardon za OT.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. října 2020 20:44

Dalia Netušila jsem... K tomu není co říct, nejde říct, že bude líp nebo že čas pomůže. Drž se.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 24. října 2020 20:48

Evanilla gratuluju k takovým "hezkým" starostem, i když to může být těžké, ta perspektiva je super jinak já mám uplně minimum nových celých flakonů, kupuju buď odstřiky nebo použité flakony. nechávám si jen ty co se mi opravdu líbí a nosím je všechny. málokdy používám jednu vůni déle než den dva. když se blížím ke dnu, buď dokoupím, nebo zbyteček schovám na památku. máloco dopotřebuju do dna:D

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. října 2020 21:30
Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 24. října 2020 21:35

Dalia 

...absolutně nezpochybňuji, co píšeš.

Ale vedle toho by bylo dobré najít něco, nějaké to těšení, radost(byť pod tím vším je ta tíha...).

Jsi ještě dost mladá, přijde mi škoda, aby jsi to vzdala a jen se trápila.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. října 2020 21:37

viktorka_od splavu Tak to já zas dopotřebuju, prázdý flakon uklidím z očí, ale nevyhazuju, abych eventuelně mohla přičichnout k rozprašovači... Ale z poličky musí pryč, aby uvolnil místo. Držím se na 35. No a dva dny nosím vůni tak jedině, pokud je nová, jinak taky střídám

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. října 2020 21:42

Miru Vůbec si to ani nedovedu představit... Moje "trápení" tedy bylo oproti tomu nicotné, ale moc mi pomohlo pitomé a povrchní lakování nehtů. Rituál, na který jsem si našla čas, vybírala barvy, musela se 100% soustředit, abych se trefila. Věnovala jsem čas sobě a něčemu příjemnému a to bylo to jediné, při čem se mi zastavily jinak destruktivní myšlenky. Plus alkohol, jenže to jsem si zase z důvodu migrény nemohla dovolit a dobře že tak...

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 24. října 2020 21:47

Evanilla 

...jo noo, člověk se, holt, pořád učí, posouvá...

A  když se mu podaří prokousat přes ty náročný úseky, tak pak zjistí, že se žije zas o něco lépe.

Vím, že to zní jednodušše, nebo pro někoho i hloupě, ale fakt musí mít člověk před očima to, jak chce, aby to bylo. A přes ty s****y se tak nakonec dostane.

To asi zažil každý ve svém životě. No, každý je jinak silný, jinak odolný. Ale každé - i relativně nicotné - vítězství sama na sebou se počítá.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 27. října 2020 17:33

...tak Libre je doma, moc mě potěšila, flakon je skvostný, výdrž a síla dost dobrá a typ vůně, který na poličce nemám.

No ale s ní jsem, já ani nevím proč, do košíku hodila Lovely Sheer naslepo. Mám moc ráda původní Lovely a dochází mi. Hm, tak nevím, asi to nepůjde. Moje blbost.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 27. října 2020 19:54

Evanilla Tohle znám, "když už objednávám..."

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 27. října 2020 20:23

daniela No přesně, a "je jen za 500" Bych se nakopala.

Objednávka z Essenza Nobile po týdnu a něco zatím nebyla expedovaná, ale já se už vlastně ani nedivím.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. října 2020 20:30

Hodně dlouho jsem sem neměla s čím přispět, protože mě nic nelákalo. Teď jsem si ale potřebovala udělat radost a pořídila si Parfums de Marly Meliora a AdP Magnolia Nobile.

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 30. října 2020 03:33

Paris 

...tak Meliora je nádherná! Ať je Ti v ní krásně

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 30. října 2020 16:39

Paris Magnolia Nobile

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 30. října 2020 20:53

Miru slniecko děkuji 

Mám z nich radost. Zrovna dneska si užívám Melioru. 

Offline clothilde
Avatar
1776 příspěvků moje polička 31. října 2020 16:22

Pred par dny jsem tady nekde, nemuzu najit, cetla  debatu o Maroussia /Slava Zajcev. Pak jsem si precetla recenze a dneska jsem si malinky flakonek koupila. A pekna, libi se mi.

Offline marieu
Avatar
4462 příspěvků moje polička 31. října 2020 16:32

Dnes pološílená z domácí izolace (venku covid, doma neštovice) a z dětí (dnes jako po úvodní lekci k satanismu), koupila jsem zcela neplánovaně, nepromyšleně a na slepo Hundred silent ways. Držte mi palce...

Offline clothilde
Avatar
1776 příspěvků moje polička 31. října 2020 16:40

marieuuvodni lekce satanismu , drzim palce, at je vune krasna a libi se Ti

Offline marieu
Avatar
4462 příspěvků moje polička 31. října 2020 16:44

clothilde ohne sranda! Dneska jsem chtěla fakt odejít od stolu od oběda, jak byly obě dvě příšerný. Nejlíp teda z domu, ale na to jsem příliš unavená...

nicméně jsem zamýšlela zcela jiný voňavý nákupy (slon a bílá habanita a na tuhou zimu musc ravageur), dokonce jsem je veřejně deklarovala a pak jsem prostě viděla rudě, chvilku si na nic nepamatuju a pak už jen "děkujeme ta vaši objednávku"...

Offline clothilde
Avatar
1776 příspěvků moje polička 31. října 2020 17:11
Reakce na marieu:

clothilde ohne sranda! Dneska jsem chtěla fakt odejít od stolu od oběda, jak byly obě dvě příšerný. Nejlíp teda z domu, ale na to jsem příliš unavená...

nicméně jsem zamýšlela zcela jiný voňavý nákupy (slon a bílá habanita a na tuhou zimu musc ravageur), dokonce jsem je veřejně deklarovala a pak jsem prostě viděla rudě, chvilku si na nic nepamatuju a pak už jen "děkujeme ta vaši objednávku"...

​Znam tyto situace duverne. Synator ma domaci prezdivku Satanas....