Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 09. října 2020 19:05

Miru Já si tedy ty svoje oblíbené přestříkávám do kabelkového flakónu. Nosit s sebou stovkové flakóny se mi nechce a většinou je velmi rychle v kabelce odřu o klíče, což je mi líto, vypadají pak až příliš použitě a mně se víc líbí, když jsou jako nové.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. října 2020 19:08

Fleur 

...já teda ještě žádný flakon o klíče neodřela. Ať už malá crossbody nebo velká.

Miluju ten pocit, vytáhnout flakon a navonět se přímo z něho. Z jakkoloiv velkého.

Vonět se z mini flakonku - to je takové opatrnické, stydlivé..?. 

I když, až mi přijde mini Iris Torréfié... No, co už

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. října 2020 19:21
Reakce na Fleur:

Miru Já si tedy ty svoje oblíbené přestříkávám do kabelkového flakónu. Nosit s sebou stovkové flakóny se mi nechce a většinou je velmi rychle v kabelce odřu o klíče, což je mi líto, vypadají pak až příliš použitě a mně se víc líbí, když jsou jako nové.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 09. října 2020 20:08

Miru Tušila jsem to

Flakóny jsou samozřejmě hezčí, ale osobně většinou přestříkávám, jednak kvůli velikosti a taky se někdy děsím, že mi flakón spadne na zem, když je nepraktického tvaru (a voním se třeba venku na ulici)

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. října 2020 20:12

daniela 

...já takhle nepřemýšlím. Jakože spadne.? Ne, vůbec. Tyhle myšlenky neznám. Absolutně

(...je to slast vonět se vůní, kterou člověk zbožňuje, o které ví, že ho vystihuje. Prostě si v ní slastí...)

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 09. října 2020 21:30

Fleur Jenže většina má ty flakóny delší dobu. Miru je rychlá (myšleno v dobrém) a za měsíc si kupuje nový. Ten se nestačí o nic poškodit.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 10. října 2020 07:30

Renusatko 

...a to máš pravdu!, asi

Možná, že kdybych několik měsíců nebo i rok vláčela flakon po všech čertech...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. října 2020 10:52

Některé parfémy sice přestříkávám, ale pokud nosím ve flakonu, tak právě proto, abych je neodřela, tak jedině v tomto Albi pouzdru, jen mám jiný design.

Jsou neoprenové a uvnitř je krytý zip, tak se ani o ten neodřou.

https://eshop.albi.cz/neoprenova-taska-s-kockami/

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. října 2020 10:55

Paris Ha, díky za tip! Mám ten obchod ráda

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 10. října 2020 11:27

Korsičanka hodně dlouho jsem hledala, většina kosmetických taštiček měla nekrytý zip nebo ostré vnitřní švy, o které by se mohla odřít etiketa nebo celkově hrubý materiál. Toto je fakt ideál. Mám ho asi 2 roky a je jako nové. Na obr flakony mám ještě od stejné značky pouzdro na tablet, ale skoro vše se mně vejde do té menší.

Vlastně i když si beru odstřik, tak ho dávám do tohoto pouzdra. Ale to spíš z toho důvodu, že ho rychle nahmátnu a nelovím ho hodinu po dně kabelky mezi ostatními věcmi.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 10. října 2020 11:29

Paris 

...na flakony já ne..., ale jinak moc děkuju za super tip na kosmetickou taštičku!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. října 2020 11:33

Paris Já už tam nakupovala před pár lety - hry pro vnuky - a teď se tam ráda pro drobnosti vracím:)

Online slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 10. října 2020 18:03

Milujem pekné kabelkáče na vône, z ktorých mám doma celé flakóny (aj keď pre odstreky volím Juli/Simple, lebo lepšie tesnia), alebo úplne najlepšie priamo značkové cestovné balenia....robia mi radosť asi takým "dámskym" spôsobom, pre ktorý nosím v kabelke zásadne aj lisovaný púder s labutienkou (použijem raz za uhorský rok, ale mať ho musím!!!), hoci líčim sa ráno sypkým púdrom a štetcom. Na flakóny, z ktorých sa mi nechce/neoplatí odstrekovať mám polstrovaný pytlíček, ručne šitý (ehm, nie mnou ručne šitý...).

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 10. října 2020 20:42

Paris Já od nich mám kabelkáče a zrovna tyhle s kočkama. Na tu taštičku se taky kouknu, dobrý nápad.

Offline clothilde
Avatar
1779 příspěvků moje polička 12. října 2020 10:38

Shalimar edp, sice opatrnicky 30ml od domenica  , na vyzkouseni.. Je to krasna vůne a bude cely flakon

edit- zmineni

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 12. října 2020 10:44

clothilde Já se dopracovala jen k Mexičanovi. Klasika se mi líbí, ale nedokážu ji nosit.

Offline clothilde
Avatar
1779 příspěvků moje polička 12. října 2020 10:54

Renusatko ja se k nemu "procichavala" cca 2 roky, moc se mi libi

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 12. října 2020 12:28

Zariskovala jsem.. a vyšlo to. Mám velkou radost ze zásilky z parfumerie Missala, která dnes docestovala a bude mi zpříjemňovat nadcházející dny home office

Crimson Rocks je nádherná.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46033 příspěvků moje polička 12. října 2020 12:32

Martula no teda!

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 12. října 2020 12:34

Martula Ty jsi rychlá. Byl to slepák nebo jsi měla vyzkoušeno? Jsem zvědavá na všechny recenze.

Už čtu pořádně.