Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 17. července 2020 13:25
Reakce na wendulka:

No a já se podle Murphyho parfémového zákona o zachování parfémové hmoty musela "odměnit" za spotřebovanou "Rosinku", tudíž mi předevčírem dorazila...

​Paráda, ať se ti hezky nosí !

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. července 2020 22:34

Biely kvet Jaruško, už máš Rose Flash doma? 

Offline Biely kvet
Avatar
4026 příspěvků moje polička 18. července 2020 07:27

Dalia Ešte nie, asi v pondelok.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. července 2020 10:42

Biely kvet Těším se s Tebou a jsem napnutá, jestli se Ti bude líbit.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 24. července 2020 21:39

Koupila jsem Oeillet Sauvage - L'Artisan. Ale trochu se toho bojím. Měla jsem jen napůl vypotřebovaný starý vzorek a z toho moc nepoznám Ale když ty karafiátky...

Jinak všem gratuluji k povedeným nákupům

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. července 2020 23:52

To se takhle vydáte do Vídně, abyste při návštěvě Maison de Parfum zjistili, že vedou, respektive doprodávají vůně od Bella Bellissima a že vám někdo nenasytnej z Kuvajtu vyfouknul o jeden blbej den prostřednictvím online objednávky poslední dvě balení již delší dobu špatně dostupné White Leather.

Situaci naštěstí zachránila duchapřítomná blackviolet , kterou napadlo se zeptat, zda by mi tedy prodavačka neodprodala se souhlasem paní majitelky a patřičnou slevou téměř plný tester, když už vůni nehodlají znovu objednávat a ta souhlasila.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 25. července 2020 07:26

wendulka Zákazník z Kuvajtu má patrně výborný vkus  Gratuluji ke krásnému úlovku!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2020 09:11

Martula 

Tak to pochopitelně nerozporuju, že má, ale taky mohl být skromnější a vzít si jen jednu.

Já jsem ten krabičkovej typ no.

Nicméně White Leather je natolik dobrá, vyjímečná a navíc blbě sehnatelná, že mě takový druh úlovku těší dvojnásob.

A děkuju.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 25. července 2020 09:42

wendulka nakonec to byl výhodnější nákup, krabičkou se nenavoníš.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2020 10:17

Fleur 

Tak cenově určitě. To je čistě moje osobní úchylka, že při tom množství a delší době spotřeby je mám s tou krabičkou jakože "víc chráněné v pelíšku".

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. července 2020 10:39

V pondělí si jdu vyzvednout malý nákup od 1942 - Anonimo Veneziano a Il Sentiero Degli Déi. Vzala jsem si ty "prcky" spíš na očichání, protože ani jeden nemám vyzkoušený. Přihodila jsem si k nim ještě tři vzorky, tak budu doufat, že něco pro mě bude "ách" to musím nutně mít.

No a moc gratuluji vám všem, kterým se povedly nákupy krásných a vysněných vůní.

Poslední dobou zápolím s nepříjemnými bolestmi zad, tak mi není zrovna moc do psaní, ale pilně vás čtu!

Offline Biely kvet
Avatar
4026 příspěvků moje polička 25. července 2020 10:54

wendulka Myslíš White Leather Bella Bellissima?

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 25. července 2020 11:27

Poéma Anonimo Veneziano by se ti mohlo líbit, to je opravdu výborně zkomponovaná květinová vůně s italským šmrncem.

Il Sentiero degli Dei považuji za průměrn vůni, která rozhodně není nekvalitní, ale chybí jí osobitost (a možná jsem ovlivněná tím, že na mně se pějšío čase začne měnit vysloveně v levnou drogérkovku).

Tak držím palce, aby alespoň jedna z nich byla tou očekávanou trefou do černého a hlavně aby pominuly problémy se zády!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. července 2020 11:35

wendulka Gratuluju, je fakt pěkná!

Poéma Zlatíčko, to mě mrzí, písni, až bude líp, snad nějaký den vyšetřím, jsme stále mezi severem a jihem republiky:) A přeji, aby se vůně líbily od začátku až do konce!

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. července 2020 11:36

Fleur Díky za podporu, podle recenzí  od vás všech a toho, co já mám ráda, v A.V. věřím.

Ještě jsem vzala vzorky Levante, Angelys Pear a od Une Nuit Nomade Fleurs des Fleurs, tak snad něco dobrého a pro mě čichatelného z  nich vyleze.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. července 2020 11:45

Korsičanka MiJu, ono se to se mnou táhne snad už 3/4 roku, začala jsem chodit na rehab., pak ta covidová mrcha mi ji přerušila. Takže jen trochu cvičím, zatím žádná sláva. K tomu se mi vyvrbily vysoké lymfocyty, takže obíhám kolečko laboratoř, urologie a mudra vyhrožuje i dalšími vyšetřeními na zjištění proč tolik, když crp je ok, kde je ten zakopaný pes.

Ale na umření to není, takže kdykoli ti vyjde chvilka, ráda se domluvím na setkání. Nedávno jsme byli kousek od vás, ale měli jsme s sebou rodinu dcery, takže jsem ani nezkoušela, jestli ti mám alespoň zamávat.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. července 2020 11:48

Poéma Dám vědět, jak se vyvrbí volno, Nadi Zatím držím palce, ať se vše konečně vyřeší! A napiš, jak na tebe působí Angelys Pear, ještě jsem ji nezkoušela.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. července 2020 12:06

Korsičanka Budu se těšit, na A.P. jsem zvědavá taky a jestli se mi povede něco vyplodit, napíši, jaká je na mně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2020 13:54

Biely kvet Jj.

Korsičanka 

Dík.

Včera jsem očichala ještě ty zbývající, co jsem doteď neznala.

Nejsou marné, ale White Leather a Blue Diamond jsou za mě zkrátka nej.

Poéma 

Anonimo Veneziano je dobrá. S tou určitě budeš spokojená.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. července 2020 14:12

wendulka White Leather a Blue Diamond jsou za mě zkrátka nej.