Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 15. června 2020 21:42

Evanilla rada som užitočná

Online Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 15. června 2020 22:07

Evanilla Aká je to, prosím, sviečka s autentickým orgovánom, aká značka?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. června 2020 22:51

Biely kvet zrovna dnes jsem ovonela šeřík od Woodwick a zdál se mi moc pěkný. Byl to jeden z adeptů na koupi. Ale odnesla jsem si nakonec At the Beach. Voní super pohodově  a na rozdíl od minulé (Fig Leaf and Tuberose) nemusela být z pokoje vyhoštěna  na chodbu, kvůli velké intenzitě. 

Online Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 16. června 2020 04:39

alibi Ďakujem za tipy! 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 16. června 2020 16:49

Biely kvet Woodwick je moc pekna. Mela jsem serikovou svicku a mam vosk od Goose Creek - Lilac Garden a ta mi prijde nejautentictejsi.

Online Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 16. června 2020 18:19

Evanilla Ďakujem.

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 22. června 2020 20:06

Vytáhla jsem po dlouhé době odstřik a došla k závěru, že ji potřebuju Ovšem jelikož si nedám pokoj, přemýšlím rovnou i nad původní Habanitou. Dle popisu působí jako vůně, co by mě rozhodně měla zajímat, ovšem zrovna Habanitu naslepo nevím nevím. Abych tu za pár dní nebyla s dalším flakonem

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 22. června 2020 22:07

ISON krása ....ja si furt sľubujem, že si raz urobím radosť všetkými troma, ale zatiaľ sa tak nestalo, no, vždy to predbehne niečo iné.

Inak teda Habanitu naslepo neviem..

Ale momentálne neviem, kde to vzali, ale priamo u Molinarda na e-shope majo starú EdT a ja neviem, či odolám, hoci mám v zásobe ešte dve .

https://www.molinard.com/les-editions-vintage-molinard-c102x3847955

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. června 2020 23:07

slniecko ten flakon!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. června 2020 11:38

ISON Habanitu naslepo nedoporučuju, ta černá je dost jinde oproti bílé. Ale je krásná, já ji mám velmi ráda.

slniecko Krásný vintage flakon!

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 23. června 2020 11:50

Dalia Súhlasím s Dali, dve odlišné vône, bielu Habanitu som mala tiež v odstreku, je krásna, hebučká. 
slniecko Flakón je umelecké dielo. K Dame d'Or som sa ešte nedokopala, ale myslím na teba, teda ak záujem ešte trvá. 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 23. června 2020 12:47

ISON 

A k varování před koupí klasické Habanity naslepo ještě drobné upozornění - mezi EdT a EdP je celkem nezanedbatelný rozdíl.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:27
Reakce na jerry:

ISON 

A k varování před koupí klasické Habanity naslepo ještě drobné upozornění - mezi EdT a EdP je celkem nezanedbatelný rozdíl.

​No, to hej...a paradoxne EdP je "bezpečnejšie", ak sa to vôbec dá pri takejto vôni povedať...

Dalia že

milacka trvá, vďaka, že na mňa myslíš!!! Ale neponáhľa, takže zase žiaden stres.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 23. června 2020 13:30
Reakce na jerry:

ISON 

A k varování před koupí klasické Habanity naslepo ještě drobné upozornění - mezi EdT a EdP je celkem nezanedbatelný rozdíl.

​to jsem nevěděla :O

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 23. června 2020 14:19

jerry alibi Já taky ne, hned jsem překontrolovala, co mám... (EdP). jerry , umíš trochu popsat rozdíl?

Btw, já mám krátce Bois Mysterieux Guerlain. Jde na mě do pánska, ale to já můžu. Zatím ji zkoumám, zkoušela jsem ji sice před koupí, ale člověk neobjeví hned vše, že... Zatím dobré.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 23. června 2020 15:28

Panenka 

Habanita EdT je náraz živočišné kůže, kytek, sladké ambry a tabáku...prostě všeho je víc než hodně (pro mě nevydýchatelná zejm. pro živočišno).

Habanita EdP - jak píše slniecko, je "bezpečnější", není tak úderná ani živočišná, je pudrovější, sladší, malinko kořeněná, o něco vlídnější a ne tak opulentní jako EdT (ale na mě furt všeho moc).

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. června 2020 15:58

jerry veď aj preto sa neviem odhodlať na tú 200-ku z ich e-shopu...akože mám dve päťdesiatky a to je tak na tri životy...

Panenka za mňa, ako fanynky, zoberieš EdP, z toho vezmeš len to najzabijáckejšie, pridáš živočíšno navrch, cigaretu na špičke, nevinné mrkacie mihalnice a úsmev mačky škrabky .

Ako v pravom množstve a na pravom mieste je bombová, ale podľa mňa dokáže zlikvidovať nájazd mariňákov.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. června 2020 16:10

slniecko Habanita mi odjakživa asociuje kočičí kožíšek. EdP se mi zdá hodně povedená a pro můj nos nijak úderná. EdT jsem kdysi na sobě párkrát měla, ale už si ji nevybavím. 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. června 2020 16:39

Dalia jj, niečo mačacie v nej je...

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 23. června 2020 19:10
Reakce na slniecko:

ale podľa mňa dokáže zlikvidovať nájazd mariňákov.

​Podľa mňa tiež...a přidala byl ještě nájezd sloního stáda.