Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 03. června 2020 21:49

Dalia Trošku náhodou. Včera jsme šli na procházku a po cestě krásně voněl jasmínový keř, utrhla jsem si větvičku a pořád mi voněl i doma, takže dnes jsem vytáhla tuhle vůni. Už jsem jí dlouho neměla a v mojí poličce už je skoro od začátku. EDT už jsem věnovala a EDP si nechala. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. června 2020 22:13

Biely kvet jsem zvědavá, jak se ti bude líbit 

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 03. června 2020 22:40

Renusatko Jasmin Noir je skvela, jeden z tech hodne povedenych mainstreamu

Docela by me zajimalo, co ta Splendida verze ted...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 03. června 2020 22:44

Biely kvet Poreferuješ, ako veľmi ti pomotal hlavu?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 03. června 2020 23:20
Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 03. června 2020 23:24
Reakce na milacka:

Biely kvet Poreferuješ, ako veľmi ti pomotal hlavu?

​Určite!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 04. června 2020 06:23
Reakce na alibi:

Martula a které vůně jsi objednávala ty, jestli to není tajné :)

​Tajné to rozhodně není, Za posledních pár týdnů (asi tak od února) jsem "tu větu" psala snad 10x. Kromě větší zásoby QVLP jsem si pořídila v odstřicích: Embruns d´Ylang, Chanel 1957, No 19 č.p., Pour Une Femme č.p., Champs Elysees č.p. (odstřiky proloženy i flakonem s č.p.), Bouquet de Paris, Imagine, Patchouli Ardent, L´Instant č.p. a Samsara č.p. L´Instant a Samsara mi přišly včera a po vyzkoušení Samsary v této koncentraci jsem okamžitě šla do SZ a zase psala "Ahoj Moniko, ráda přikoupím.." Prostě peklo

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 04. června 2020 06:33

Martula Když to takhle napíšeš najednou, jdou na mě mrákoty, nakolik jsem taky propadla extraitům

Renusatko A ty se podívej, čím se nemohu poslední dny přestat vonět (jasmííín:)). Navíc při výjezdech na kole denně uloupím nějakou tu větévku a při míjení vázičky pak nevím, kdo/co líp voní

Cervanek
Avatar
04. června 2020 06:35
Reakce na Martula:

​Tajné to rozhodně není, Za posledních pár týdnů (asi tak od února) jsem "tu větu" psala snad 10x. Kromě větší zásoby QVLP jsem si pořídila v odstřicích: Embruns d´Ylang, Chanel 1957, No 19 č.p., Pour Une Femme č.p., Champs Elysees č.p. (odstřiky proloženy i flakonem s č.p.), Bouquet de Paris, Imagine, Patchouli Ardent, L´Instant č.p. a Samsara č.p. L´Instant a Samsara mi přišly včera a po vyzkoušení Samsary v této koncentraci jsem okamžitě šla do SZ a zase psala "Ahoj Moniko, ráda přikoupím.." Prostě peklo

​Prostě jsi musela dohnat deficit, který Ti na Poličce chyběl. Naprosto to chápu

 Z No 19 v č.p. jsem naprosto nadšená - hlavně kvůli kosatci Iris Palida jako kdysi v Hirisu - škoda, že Chanel neuvažuje o větším balení

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 04. června 2020 06:36

Korsičanka Taky na mě trochu přišly mrákoty, když jsem si to takto vypsala v řadě. Ale jsou to odstřiky (některé pravda větší ) a odstřiky jsou vlastně "větší vzorky", tudíž nepropadám žádným depresím ohledně bobtnání poličky

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 04. června 2020 06:37

Cervanek Ano Oklikou jsem se po čase vrátila ke Guerlainům a musím doplnit zásoby.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 04. června 2020 07:29

alibi u tak krásné vůně je podlehnout snadné...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. června 2020 08:54

Martula Já málo co na poličce doplňuju, většinou mi stačí flakón nebo odstřik. Ke Guerlainu se ale vracím pravidelně a všechny své oblíbené vůně musím na poličce pořád mít

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. června 2020 08:59

alibi 

A tak jako zrovna u této vůně jsou podle mě její opětovný nákupy naprosto omluvitelný.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. června 2020 09:01

andry 

Jop. Já ty jasmínovky moc nemusím, ale tahle je dobrá.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. června 2020 09:58
Reakce na Martula:

​Tajné to rozhodně není, Za posledních pár týdnů (asi tak od února) jsem "tu větu" psala snad 10x. Kromě větší zásoby QVLP jsem si pořídila v odstřicích: Embruns d´Ylang, Chanel 1957, No 19 č.p., Pour Une Femme č.p., Champs Elysees č.p. (odstřiky proloženy i flakonem s č.p.), Bouquet de Paris, Imagine, Patchouli Ardent, L´Instant č.p. a Samsara č.p. L´Instant a Samsara mi přišly včera a po vyzkoušení Samsary v této koncentraci jsem okamžitě šla do SZ a zase psala "Ahoj Moniko, ráda přikoupím.." Prostě peklo

​jáj, krásné nákupy. tak to jsem klidná. vlastně se docela držím zpátky

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. června 2020 09:59

Fleur wendulka ano, podlehla jsem velmi snadno :D

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. června 2020 09:59
Reakce na Renusatko:

Martula Já málo co na poličce doplňuju, většinou mi stačí flakón nebo odstřik. Ke Guerlainu se ale vracím pravidelně a všechny své oblíbené vůně musím na poličce pořád mít

​a tak je svět v pořádku :)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:00
Reakce na wendulka:

andry 

Jop. Já ty jasmínovky moc nemusím, ale tahle je dobrá.

​Vendulko, myslíš tu Splendida Jasmín Noir? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. června 2020 13:09

Dalia Ne, klasickou Jasmin Noir. Tu Splendida musím zkusit.