Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 23:13

Dalia Fleur Renusatko Dekuju

Dnes jsem provadela "Velke testovani". Porovnavala jsem Insolence edt, edp a cisty parfem a prubezne si delam zapisky. 

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 01. května 2020 06:02
Reakce na Luna:

Nechtelo se mi je fotit, tak jedna superrychla cmaranice.

​Úžasné!

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. května 2020 06:27

Luna 

Super

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 01. května 2020 09:46
Reakce na Luna:

Dalia Fleur Renusatko Dekuju

Dnes jsem provadela "Velke testovani". Porovnavala jsem Insolence edt, edp a cisty parfem a prubezne si delam zapisky. 

​To jsem lačná výsledku A taky gratuluju! Mně už chybí jen ten Shalim. EdP:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 01. května 2020 11:43
Reakce na Luna:

Dalia Fleur Renusatko Dekuju

Dnes jsem provadela "Velke testovani". Porovnavala jsem Insolence edt, edp a cisty parfem a prubezne si delam zapisky. 

​Ještě bys měla přihodit My Insolence (tu jsem moc ráda neměla, byla téměř dusivá, víc gurmánská) a Insolence Eau Glacée (tam mi trošku vadil řezavý a zároveň vodnatý tón zelených jablek). Jinak pro mě byla nejkrásnější verze extrait a hned poté EdP.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 01. května 2020 12:53

Luna krásne! Čmáranice aj nákup!

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 01. května 2020 20:10

Fleur My Insolence jsem kdysi jen zkousela v parfumerii a vim, ze me vubec nezaujala. Takova ta hospodska malinovka trosku, co si vzpomenu...A eau glacee si uz bohuzel moc nevybavim... Mne se jinak libi vsechny verze klasicke Insolence, nemam vylozene oblibenou koncentraci. Ale toaletka me ted bavi nejvic, protoze jsem ji strasne dlouho nemela.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. května 2020 20:35
Reakce na Luna:

Dnes jsem provadela "Velke testovani". Porovnavala jsem Insolence edt, edp a cisty parfem a prubezne si delam zapisky. 

​Tak to se těším, co Ti z těch zápisků vyleze.

Čmáranice lepší, než kdybys fotila. A samozřejmě gratuluju k nákupu.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 02. května 2020 10:54

Luna Krásný nákup a krásná "čmáranice" (To je bílá kresba na černém podkladu? Úplně se mi vybavil prazážitek ze školy, kdy jsme se snažili při výtvarné výchově vyškrabat kružítkem obrázek do něčeho černého, asi tuše...?)

Offline razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:14

Mi dneska dorazila couche du diable a jsem nadsena, protozw mi opravdu hodne pripomina divku v jehlici. To byla fakt slepa trefa do cerneho... a stovka za 850, profi parfemy prekvapily :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:22

razorblade 

Souhlasím. La couche du diable tím jehličím a kadidlem navazuje tématicky na dívku v jehličí, ale zatímco ta mi úplně nesedla, nad touhle pořád dumám.

Dobrej úlovek!

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 04. května 2020 21:01
Reakce na razorblade:

mi opravdu hodne pripomina divku v jehlici.

​No vždyť jsem to říkala

Nemít nasyslenou FeA, tak si tu stovku koupím taky...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 17. května 2020 11:50

Hm, měla jsem den na nic a zítra mě čeká další... Takže:

- nakonec místo Insolence jsem koupila L'Instant Magic 100 ml tester (našla jsem u rodičů dost velkou zásobu č. p. Insolence, takže budu muset spotřebovat ten, celou lahev toaletky si momentálně sama před sebou neobhájím; kdežto čistý parfém LIM už dochází, takže...)

- Prada Tendre 50 ml - to se ještě vyrábí? No riskla jsem ji. Mívala jsem ji kdysi dávno, už si moc nepamatuji

- Puredistance White - odstřik v místní inzerci

A to mám v merku nějaké další vůně z mainstreamu, takže objednána hromada vzorků. Uf. A ještě bych si k narozeninám přála 31 Rue Cambon ???

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 17. května 2020 12:32

Evanilla keby si si s tou zásobou č.p.Insolence nevedela rady, vedela by som pomôcť

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 17. května 2020 12:33

Evanilla L´Instant Magic je vždycky dobrý - mám tu vůni moc ráda. A jestli máš extrait Insolence, tak teď toaletku opravdu nepotřebuješ .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. května 2020 13:07

Evanilla Podle mě jsi udělala dobře se vším.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 17. května 2020 13:13

slniecko Uvidím, jak moc ji budu teď na jaře a v létě nosit a případně Ti část posunu

Fleur Viď, pro mě je to taková vůně "když nevím co by". Vyloženě odpočinková, neobtěžující. A chci ten flakon

wendulka Děkuji, uvidím jak zvládnu tu Tendre - nějak si nepamatuju, jestli jsem ji tehdy dopotřebovala nebo prodala. Mám chuť na pačuli

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 17. května 2020 13:37

Evanilla wow! Prada Tendre a odkud? :-)

Já jsem po letech konečně sehnala 20 ml L'occitane Eau de Vanilliers za dobrou cenu. Krásná, relaxační vanilka s orchidejí a ylangem.a mám na to období, kdy jsem ji měla, skvělé vzpomínky (to dělá hodně!). Jsem šťastná. Stále hledám náhradu. Neví někdo?

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 17. května 2020 13:47
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. května 2020 13:52

Evanilla Pradu Tendre jsem měla ráda. Kde jsi ji sehnala?