Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 10. prosince 2019 23:11

Korsičanka  u nas maji 01 a 02 a souhlas.  v brne jsoj kamenny notina co vim dve a v kazdym neco jinyho, meni se to teda hodne zvolna, ale v zacatku nez jsem vse prozkousela byla jsem nadsena. ted to stiham prubezne monitorovat

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 06:48
Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 10:34

Tak jsem včera utrácela..

Mám k tomu trochu delší úvod. Dostala jsem totiž ohromnou chuť vyzkoušet značku Strangelove v Ingredients. Včera jsem se tam vypravila. Na prodejně byly dvě slečny a obě působily velice zaneprázdněně, protože každá obsluhovala dvojici zákazníků. Tak jsem spořádaně postávala u stojanů a čekala, až na mě přijde řada. Slečna konečně přišla. Bleskově mi nastříkala na papírky všechny vůně Strangelove a odběhla. Za chvíli se vrátila a měla jsem potřebu sdělit jí své dojmy, která vůně se mi líbí a proč, která mi nesedí..dodala jsem i to, že si chci dnes odnést nějaký flakon. No, nezajímalo ji to vůbec. Zeptala se pouze: Chcete z některé z nich vzorek? Řekla jsem si o dva. Oddusala do podzemí připravit vzorky. Za chvíli mi je přinesla, s viditelnou úlevou, že mě má z krku Vyšla jsem ven v rozpacích. Fakt jsem byla nachystaná odnést si nějaký flakon

A tak jsem zamířila do Egoist. Stejně jsem už dlouho chtěla vyzkoušet Rosa Ekaterina od Moresque, novou Tupai Love od Blend Oud a nějaké další vůně.

Pán se mě ochotně ujal, i když měl v obchůdku další 3 zákazníky. Střídavě se nám věnoval všem. Okamžitě reagoval na mé nákupní signály a podle toho, jak jsem se vyjadřovala o zkoušených vůních, tak mi začal sám doporučovat k vyzkoušení další. A musím říct, že mě odhadl perfektně. Odnesla jsem si dva flakony a několik vzorků, vše přesně podle mého vkusu a jsem nadšená. Navíc mi dal 20% slevu na nákup, což při ceně flakonů udělalo pěknou částku. Za mě veliká pochvala, opakovaně mám z tohoto obchůdku velmi hezký zážitek.

Moc fandím i Ingredients, ale včera Protože Lostinflowers se mi nakonec rozložila moc hezky a za jiných okolností bych se pro ni asi vrátila nebo odnesla rovnou, stačilo mi dát trochu času.

No a co jsem si z Egoist odnesla:

Contessa (Moresque) + Essence Rare (Houbgant)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 11:31

Martula juuuuuuu krasne parfemove dobrodruzstvi  a Contessa!

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 11:48

Martula Gratuluju k úlovkům!!! Nevím, proč to je v Ingred. teď jinak. Mně vyhovuje, že mě nechají rozmýšlet, nebo vzorknou a já běžím dál, neb nakupovat nechci. Třeba nejsou zvyklé, že si odtamtud někdo HNED vůni odnese Posledně byl i sám majitel překvapený, že kolegyňka vyzkoušela a koupila - taky vůni skoro za 15 tisíc!

Potom nás teprve pozval do suterénu a věnoval se nám.

P.S. Píšu to sem spíš pro ostatní, neb ty už to víš:)

Offline slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 13:15
Reakce na Korsičanka:

viktorka_od splavu Parfums de Marly - dámskou jsem žádnou v Praze neviděla:(

Ale Escentric Molecule 01 jsem tam kdysi zkusila a nic - Císařovy nové šaty Teď ji po mně chtěla kamarádka, že o ní někde v časopisech mluví baby, jaká je to bomba.  A u mě nic...Tak ty další tři jsem ani nezkoušela

​To je čistý Iso E Super...keď si dáš nos úúúplne ku koži a sústredíš sa, tak budeš cítiť (alebo aspoň ja cítim) slabý cédrový závan. Tá hitovka to bývala - sranda, že na to prišli teraz - lebo že to zdôrazňuje tvoju osobnú vôňu a tudíž strašné erotično, no. Akože nie pre teba, ale pre druhé pohlavie. No, Geza Schoen vie viac historky, ako miešať.

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 11. prosince 2019 15:19

slniecko .... Geza Schoen vie viac historky, ako miešať.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45958 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 07:10

Korsičanka se moc nesmej, umi ty historky ve flakonech pekne prodat!

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 12. prosince 2019 08:39

viktorka_od splavu To mu bezesporu závidím

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 21:28

K nákupu kosmetiky na Notinu jsem si přihodila maličký 20 ml flakon Narciso Rodriguez For Her EDT. Nějak se mi zastesklo

Offline clothilde
Avatar
1778 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 14:44

Beyond Rose od Clinique.... další variace na téma růže

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 15:17

clothilde A co ta, kterou jsem ti vzorkla?

Offline clothilde
Avatar
1778 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 15:45

Korsičanka ta je na seznamu. Výše uvedená je dárek od dcery a syna

Offline Korsičanka
Avatar
12830 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 15:51

clothilde To jsou ale zlatíčka Asi po mamince

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 16:38

Martula Gratulujem ku všetkým kráskam, podľa recenzií na Fragrantice mám pocit, že by sa mi všetky páčili. Skvelý výber, užívaj. 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 17:09

milacka Děkuju

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 12:54

Tak na tyto poklady jsem si pár měsíců počkala, ale ta radost z nich!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 13:26
Reakce na prďola:

Tak na tyto poklady jsem si pár měsíců počkala, ale ta radost z nich!

​Ach

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 13:32

Martula Velvet Rose ve vzorku vlevo úplně dole

Zatím jsem ze vzorků zkoušela jen Forest Walk a je mi jasné, že budu objednávat. Velikostí jsou ty flakonky tak akorát (15ml).

Před případným zkoušením sepíšu seznam vzorků

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 15:29

prďola Tak pilně zkoušej a piš