Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 14:35

Korsičanka Čtu až dnes, flákali jsme se s manželem po západních Čechách. Cristalle eau Verte je pro mě letní polévací, jen trochu moc drahá, vůně. Ne že by nedržela, ale jak píše Dalia má slabou intenzitu. Po nástřiku mých obvyklých 6-8 zmáčknutí rozprašovače, je paráda, ale jak si ji nosím na sobě, tak po 3-4 hodinách už sahám po flakonu a dávkuji znovu. Potřebuji ji prostě cítit víc.

Teď už ji zrovna nemám, přestože jsem přemýšlela o dalším flakonu, ale docela se rozmýšlím, jestli nenajdu něco lepšího. Myslela jsem si, že mi ji tak nějak nahradí Mirto di Panarea, ale to je prašť jako uhoď. Prostě ty citronády po úvodu někam odplují a je potřeba je přiživit.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2019 14:53

Poéma jak tě tak čtu, tak mě napadá, jestli jsi nezkoušela Wild Fruits - Mancera... ta má výbornou výdrž i intenzitu... tedy na mně.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 14:59

Paris Jj, měla jsem odstřik, takže vyzkoušenou ji mám docela solidně. Jen mi v ní něco vadí a ne a ne přijít na to, co to je. Po rozležení na sobě zacítím jakoby pot z podpaží  ( a fakt se myji pravidelně ).

Zatím mně nejvíc baví Izia, ta, pro mě a na mně, citronová růže je perfektní.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2019 16:04

Poéma aha. Ale nevadí, Izia je taky slušný držák.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 12:59

Poéma Spojení grepu s jablkem a rybízem ve Wild Fruits - pro mě to bylo vysloveně vražedné.

A s Izia máš pravdu, tam jsou také krásné citrusy; díky za připomenutí.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 13:40

Fleur Asi to bude ono, myslím to spojení 3 druhů ovoce je na mé pokožce to, co dělá paseku. 

Izia je skvělá, ať si říká kdo chce, co chce.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 15:30
Reakce na Poéma:

Izia je skvělá, ať si říká kdo chce, co chce.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 15:45

Poéma Aha:) Říkala jsem si, že tě jako stálou majitelku poprosím o odstřik.Ale zatím mám jiné voňavé priority 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 16:17

Korsičanka MiJo, fakt nemám ani kapku, vloni jsem ji nějak s létem dospotřebovala a od té doby nekoupila. Jinak bych ti samo ráda odstřik poslala. Stejně tady pro tebe šušním vzora Cuir Belugy, nechceš ho poslat, ve čtvrtek bych se dostala i na poštu.

Jo a voňavé priority by se i u mě našly, ale musím našetřit, vyschly finance.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 16:45

Poéma Nadi, jsi moc hodná, ale mám alergii jak pes, takže by další zkouška Kůže běluhy nestála za nic, užij si ji sama!

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 17:14

Korsičanka Jejda, to ti nezávidím, mám doma dva alergiky a teď zrovna jeden z nich trpí jako pes.  Až budeš ok, tak písni, pošlu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 17:25

Poéma Domluvíme se a třeba zajedu:)) Dík

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2019 17:50

Korsičanka cítím s tebou. Taky mám alergii, ale tak nějak střídavě. Polovinu dne cítím, polovinu ne. Mimochodem dnes mě beránek nepokakal ... vydržela jsem a teprve dnes jsem se poprvé navoněla Lost Cherry , abych měla něco "nového".

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2019 17:58

Já jsem včera odklikla Fifi Chachnil edp 50ml ze 70... na slepáka... jsem moc zvědavá, jak to dopadne.

A pak už si snad dám na chvíli pokoj. Nějak jsem se poslední dny rozjela a to jsem předtím říkala, že momentálně po ničem netoužím.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 17:59

Paris Kde? Ne, že bych na ní teď měla.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2019 18:00

Renusatko vedle u sousedů.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 18:03

Paris Tak kdyby se ti nelíbila, tak víš kam s ní. Já na ní číhám, ale prostě denně to neprocházím.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 18:09

Renusatko A já procházím, stejně jsem však nenarazila.  Ale máme ji výhledově v plánu ve 2 koupit:)

Paris Gratulace převeliká!

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2019 18:12

Renusatko , ale doufám, že si budeme rozumět. Pokukuju po ní už dlouho, čtu pořád recenze a moc mě lákala vyzkoušet. No a takhle to dopadlo. Ale byla to náhoda, že jsem to zjistila hned po vystavení a měla jsem štěstí. Byla jsem prý o fous první.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 18:22

Korsičanka Bezva, ráda si s tebou po dlouhé době pokecám.