Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:40

Martula

Provedu. Ona je Night Call samozřejmě povedená, jen to není to, co bych momentálně potřebovala. Rozhodně je ale zajímavější než třeba Lust in Paradise. Tam ti na první zběžnou zkoušku musím dát za pravdu v tvojí recenzi, ale i tak jsem si řekla o vzorek společně s Love Shot a Viper Green - tu z těch běžných hodnotím asi nejlépe, i když Love Shot se taky docela dobře rozvoní.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:45

wendulka Děkuji mnohokrát Ona ta Lust In Paradise vůbec není špatná, jen mi přijde málo originální a v posledních dnech jsem si ze vzorku potvrdila, že pokud "svěženku" od Ex Nihilo, tak to bude Fleur Narcotique.

S Love Shot vlastně nemám moc zkušenost, musím ji příležitostně lépe vyzkoušet.

A na co jsem od Ex Nihilo taky hodně zvědavá, je Collection Signature. Prý má být uvedena do běžného prodeje (nevím pod jakým názvem) v roce 2019 ta limitka, co byla k Vogue Fashion Night v Rusku. Na tu se podle složení těším. A taky by mě zajímalo, jestli se v běžném prodeji někdy objeví Nocturama. Nevíš prosím o tom něco?

Jo a dodatečně gratuluji k parádním nákupům v Paříži! Čtu to až teď, byla jsem pár dnů úplně mimo Parfumanii a nic nevím

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:53

Martula No z těch exkluzivních, co tam měli, jsem zkoušela celkem tři. Night Call, Brompton Immortals a ještě jednu, ale nezapsala jsem si název a zaboha si nemůžu vzpomenout, co to bylo. Jen tu Atlas Fever neměli.

Děkuju.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:05

Cervanek podle popisu to vypadá, že se jedná o astronomické číslo. Já mám vše na virtuální poličce. U tebe bych zřejmě zapomínala, co mám. Ale je to krásná představa, mít takový poklad. Podle čeho vybíráš, co si sem vystavíš?

Korsičanka taky na mě maličko funguje ten pohled na číslo na poličce. Tedy po nakouknutí si řeknu, že bych měla přibrzdit. A tím to končí... pak zase něco objevím, koupím a slíbím si, že to je vážně na dlouhou dobu poslední... a takhle pořád dokola.

wendulka jé, ty jsi v tom množství všech lákadel, která jsi v Paříži potkala, nezapomněla. Děkuju.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:10

Paris Já taky děkuju. Nevím totiž, jestli by mě totiž jinak napadlo zkoušet.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:14

wendulka a objevila jsi něco od Fragonardu, co by mně nemělo uniknout?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:27

Paris

Já bohužel měla kapacitu jen na tu tvojí, takže v tomhle ohledu bohužel neporadím.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2019 11:29

wendulka v pohodě. Chápu, že v tomto parfémovém maratonu to jinak nešlo. Obdivuju tě, kolik jsi toho stihla.

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 12:25
Reakce na Cervanek:

A ani nechci počítat, kolik toho obsahuje můj poměrně velký "skleník", který mi manžel nechal vyrobit ke kulatinám, abych měla vše na jednom místě, a který dnes po 3 letech je už k prasknutí.

​Mohla by si ten svoj "skleník" odfotiť? Som naň strašne zvedavá....

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 12:29
Reakce na Biely kvet:

​Mohla by si ten svoj "skleník" odfotiť? Som naň strašne zvedavá....

Cervanek

​I já...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 13:45
Reakce na Cervanek:

Dnes na Poličku zde si dávám jen pár vůní, aby mě to tak neděsilo. Má to své plusy i mínusy. Ty mínusy spočívají v tom, že zcela zapomínám, že jich mám víc než dost a že nepotřebuji kupovat další.

​To je škoda, že alespoň virtuálně nevystavíš všechny na odiv - já se moc ráda inspiruji na cizích poličkách.

Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 15:31

první půlka příruční poličky za PC

druhá půlka příruční Poličky za PC - za posledním Zvonkem je místo pro Rose de Nuit - kvůli které mě v pátek málem klepla pepka a musela jsem si vážně promluvit se SL v Lyonu

chudák skleník, který mám v rohu a v zádech, zeskladništěl - až budu mít chvilku, musím v něm uklidit a zveselit v něm

Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 15:52

Ellen Biely kvet - děvčata takto mám uložené vůně - všechny v krabicích, nic nevytahuji, aby jim bylo dobře ve tmě. Skleník chudák trpí, stalo se z něho skladiště. Až bude chvilka, lépe to v něm uspořádám, aby se tam mé poklady v krabičkách cítily lépe.

Jinak co do počtu, zase tak astronomické číslo to není, možná jich je kolem 100, to co mám ve sloupci  úplně vpravo, jsou jen poznámky odzkoušených vůní, ne to co fyzicky mám. .

Nejvíce se voním vůněmi z příruční poličky za PC - tedy naproti mě, když sedím a sice v prostřední šteláži, kde jsou Zvonky. A opět jsem se vrátila k některým Guerlainům. Dole mám většinou 5 ml flakóny do kabelky/do kapsy a pár drobností

Fleur virtuálně si vůně moc nevystavuji, za to sloupec "Zkoušeno" - ten úplně vpravo, ten dost upravuji i po letech, protože ad 1) mění se mi chutě a ad 2) i názory na vůně, čím víc po nějaké sáhnu, tím více složek v nich objevuji.

I Poličku jako takovou zde obměňuji.

Všeobecně se snažím mít žánrově po kuse. Poslední dobou za vůněmi ani nejezdím. Může za to částečně internet a hlavně znám své slabosti, mi se líbí skoro všechno, co kde zkusím a jak jsem v parfumérce, tak se málokdy umím držet na uzdě. Ono mi už stačí toto fórum na inspiraci

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 15:58

Cervanek Tak to je paráda!

Na té poličce se mi nejvíce líbí Imaginary Authors - působí skutečně jako knížky. A zaujala mě ta Violet Disguise - škoda, že se už nevyrábí; ani jsem ji nestihla vyzkoušet (a teď už po tom netoužím, protože co jsem necítila, po tom neteskním...).

Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 16:06

Fleur IA jsou krásné vůně a balení fascinující. Prostě je vidět, že Meyer Yosh má vztah k ŽP a stačí mu jednoduchost - jak pro flakón, kde na jeho zadní stranu napíše složení, tak pro krabičku, kterou má z odřezků archů z kartonáže, nepoužívá žádné laky, žádné pogumování, atd. (podobně tak reaguje i Hiram Green, Vero Profumo a také Divine /možná i další, které neznám/).

Ty knížky od IA jsou božské a také funkční - tvoří dokonalou ochranu. Violet Disguise je opravdu škoda, většinou také přestanu mít o vůni zájem, když skončí.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:22

Cervanek krásné pokoukání

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:26

Cervanek 

Moc se mi to líbí!

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:27

Cervanek krása!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 16:33

wendulka Vendulko, moc se přimlouvám za to, abys nám napsala a tom výletu článek. Prosím. 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2019 17:33

Cervanek nádhera