Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 22:24

blackviolet

Minimálně o Night Call se s tebou podělím, tu jsem zkoušela už v Paříži. Atlas Fever ale tester neměli, páč u té jediné se snaží dodržovat tu londýnskou exkluzivitu. Jen prý vždycky v létě dostanou na chvilku pár kousků společně s testerem. Ale právě když už mi madam balila Midnight Special, tak zjistila, že od ní má aspoň vzorky, takže jsem samozřejmě nadšeně kývla.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 22:45

wendulka Díky a jasně, stačí, když napíšeš svoje dojmy.

Cervanek
Avatar
06. dubna 2019 23:26

Biely kvet jo - asi jo, asi to byla Miru , která umí vždy vše dobře pojmenovat

Cervanek
Avatar
06. dubna 2019 23:36
Reakce na Biely kvet:

​Ešte k tomu sa vo mne ozýva zlé svedomie, keď sa ma manžel opýta, či ešte nemám tých parfémov dosť.Tú 1957 mám objednanú tajne, lebo už ma okolie prestáva chápať.

​To já dobře znám TAJNĚ objednané. Co jde, si nechávám posílat do Zásilkovny, co jde Českou poštou, s.p., volám na depo a raději si tam zajedu.

Horší je to s těmi balíčky ze zahraničí, které vezou kurýři -snažím se omezovat, seč to jde.

Vždy jak na potvoru, když se doručuje, musím někam odjet, takže nezbyde nic jiného, než si sypat popel na hlavu a prosit manžela, ať si sedne do kuchyně (nikoliv k sobě do pokoje se známkama a rybama - akvarijníma a v žádném případě nesmí na zahradu), aby slyšel zvonek.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 00:00
Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 00:28
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 08:32
Reakce na Cervanek:

prďola výraz "parfémová anorexie" jsem pochytila zde na Parfumanii už bohužel nevím, kdo ho zde zavedl.

​..já

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 09:03

Miru Výraz super - chválímAle doufám, že ten virus nechytnu

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 09:10
Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 09:26

Miru Výraz super - chválímAle doufám, že ten virus nechytnu praví @Korsičanka

Miru Korsičanka malá kůra neuškodí

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 09:34

Cervanek 

objednávky na tajňačku mám nejraději, ještě že zásilkovny existujou, sice by mi manžel nenadával, ale přece nemusí vědět o všem

Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 09:37
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:09

Cervanek koukám, že je to všude stejné.

Taky manželovi nehlásím nové přírůstky a rozbaluju tak, aby to neviděl. Nic by se nestalo, ale nemusí o všem vědět. Ještě v roce 2017 jsem byla, co se týká vůní, dost konzervativní a stačily mně 2 vůně. Ten zbytek na poličce přistál za rok a čtvrt. Nedávno manžel zahlédl mou sbírku v jednom z mých 2 šuplíků v ložnici a evidentně byl překvapený. Vidět i druhý, tak ho asi odvezou.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:10
Reakce na 74SLena:

Cervanek 

objednávky na tajňačku mám nejraději, ještě že zásilkovny existujou, sice by mi manžel nenadával, ale přece nemusí vědět o všem

Online prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:21

jak to tak čtu, tak je mi to naprosto jasný - vy máte alespoň nějaké "brzdy" v tom vymykání! to mě se to vymyká skoro bezlimitně, protože přítelova nejčastější otázka je "tak copak máme nového voňavého?" ...asi ho budu muset poučit, že takto by to teda nešlo! 

Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 10:25

Paris já jsem měla vždy trochu víc flakónů vůní, možná do 10 ks, než jsem v r. 2013 přišla na jedno parfémové fórum, kde jsem si už nepřipadala tak "chorá", když jsem se rozhlédla kolem. Do roka se mi počet též zmnohonásobil, o odstřicích ani nemluvě.

A ani nechci počítat, kolik toho obsahuje můj poměrně velký "skleník", který mi manžel nechal vyrobit ke kulatinám, abych měla vše na jednom místě, a který dnes po 3 letech je už k prasknutí.

Používám ještě příruční poličku nad psacím stolem v pracovně, aby se mi lépe pracovalo, která je též plná, pořád hledám jiná místa - ve spodní části neskleníku, kde mám obálky, bublinky, sáčky, vialky, atd. na posílání. 

Dnes na Poličku zde si dávám jen pár vůní, aby mě to tak neděsilo. Má to své plusy i mínusy. Ty mínusy spočívají v tom, že zcela zapomínám, že jich mám víc než dost a že nepotřebuji kupovat další.

Jenže ono každou chvilku se ukončuje nějaký můj miláček, tak zase dobírám, nebo jiná značka má sympatické cestovní balení - a to já ráda, a tak to jde furt dokola. Omlouvám se - už jsem trochu ujela do OT

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:28

blackviolet Jo a očichala jsem tu privátní kolekci Prada a musím říct, že snad kromě té Marienbad mě z ní nic výrazně nezaujalo s výjimkou té, co jsi mi dala zkusit ty.

Paris Včera jsem vyzkoušela ten tvůj nový Fragonard a měla jsi pravdu, zázvoru moc ne, ale je vážně moc pěkná

Online Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:30

Cervanek  

Ty mínusy spočívají v tom, zcela zapomínám, že jich mám víc než dost a že nepotřebuji kupovat další.

A kvůli tomuto já poličku zveřejňuju, aby fungovala jako zvednutý prst(ne že bych si z něj vždy něco dělala)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 10:30

wendulka Vendulko, napiš prosím o Atlas Fever a Night Call co nejdřív (Atlas Fever už jsem měla asi stokrát v košíku ze Selfridges a stokrát jsem ji zase z košíku vyhodila - na slepo si netroufám, ale láká mě velmi ) A Night Call jsem taky objevila na jednom zahraničním eshopu - potřebuji k nim nutně nějaké informace

Cervanek
Avatar
07. dubna 2019 10:34
Reakce na Korsičanka:

A kvůli tomuto já poličku zveřejňuju, aby fungovala jako zvednutý prst(ne že bych si z něj vždy něco dělala)

​ Vím, že si z něho nic neděláš, když máš na vůně 2 sklepy