Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:25

Ellen Tak to vím úplně přesně, kde ho vzala

A flakon je objednaný, ale adekvátní množství z něj již zamluvené

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:27

Korsičanka 

Flakon velbloudího trusu?

Edit: Pardon - asi jsem se zamotala ve dvou konverzacích najednou. Ty myslíš Delinu E. Ale já už svůj odstřik mááám.  Čímž ti děkuji za tip. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 21:30

Renusatko no já znala akorát pár obyč svěženek a v parfumerce mi nic nevonělo, zato z těch "divných" mi voní skoro vše a zhoršuje se to

Ellen třeba všechny tauerovy vůně v pětiúhelníkových flakonech co jsem vyzkoušela se na mě rozvinou do takového toho zvířecího až fekálního tónu (a nejen tauerovy, ale třeba i oud essentiel od guerlaina), a to prosím není nějaký můj dojem, je to potvrzeno nezávislými svědky. prostě su smraďoch

Online luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:24

viktorka_od splavu 

Od Guerlaina máš na mysli Oud essentiel, Ambre éternel... Nebo snad obě? 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:57

viktorka_od splavu 

Tak asi se to může přihodit...  Co na mě kdy nejvíc puchlo, to byla Orchid Soleil, to se nedalo snést, a kamarádi, kterým jsem strčila zápěstí pod nos ve snaze zjistit, zda to není jen můj neblahý subjektivní dojem, mě svorně nenáviděli.

Třeba někdy seberu odvahu a experimentálně testnu znovu. Ale pochybuju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 22:58

luciole jejda pardon, ano oud essentiel, su trubka. ambre eternel dobrá a bez vemblouda:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. zaří 2018 23:12

viktorka_od splavu No, Oud Essentiel mám s sebou a ještě jsem se neodvážila ho na celý den k moři použít A to jsem s ním prosím loni v létě ohromovala na Přerovsku a Hostýnsku docela solidně

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 07:21
Reakce na Korsičanka:

viktorka_od splavu No, Oud Essentiel mám s sebou a ještě jsem se neodvážila ho na celý den k moři použít A to jsem s ním prosím loni v létě ohromovala na Přerovsku a Hostýnsku docela solidně

viktorka_od splavu  Oud Essentiel je za mě nádherná orientální květinovka, záhon růží Je fakt, že ty růže rostou někde v oáze v poušti a "vembloudi" kousek od nich za zdí líně přežvykují, ale to je právě to krásné! Prostě záhon květin v bio kvalitě, i s přírodním hnojivem.

Korsičanka MiJo, ty ho máš s sebou k moři a ještě je někde v kufru?? Šup s ním na sebe.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 08:03

Martula -dnes provedu, když jinak nedáš.Poslední odstřik, jenž jsem tu nepoužila. Nejkrásněji se tu rozvoněly Marocká a Baccaratka.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 08:15

Korsičanka Prima. Dej vědět, jaké byly reakce okolí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 08:41
Reakce na Martula:

viktorka_od splavu  Oud Essentiel je za mě nádherná orientální květinovka, záhon růží Je fakt, že ty růže rostou někde v oáze v poušti a "vembloudi" kousek od nich za zdí líně přežvykují, ale to je právě to krásné! Prostě záhon květin v bio kvalitě, i s přírodním hnojivem.

 no ja s animalnimi tony problem nemam, akorat na mne se zvrhnou fakt do toho hnoje. a to uz je moc.. kdybych to citila jen ja tak budiz, ale kdo by chtel “vonet” tak ze to vypada, jako by slapnul do.. :P

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 10:13

Děvčata, pokud by jste měl někdo zájem, nabízím své narozeninové kódy na 10,- Eu slevu v Aus Liebe zum Duft a 10% v Escentual. Já je určitě nevyužiju a třeba někomu usnadním rozhodnutí s nákupem . Napište případně do SZ.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 13:11
Reakce na Ellen:

Je fakt, že na ty svoje vanilky a růže moc pohany neschytávám... těším se, až v listopadu vytasím London.

​A ja začínam tušiť, čo si dám na dnes večer....čaká ma príjemný koncert a po ňom jeden nepríjemný rozhovor...pôvodne som plánovala nejakú echt prísnu aldehydovku, ale ešte uvidím....možno sa pokúsim o prevahu aj olfaktorickou cestou ...

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 15:00

cinkja Fakt je narozeninový kód na 10%?  Mně posílají kód na 10 euro.

Online luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 15:13

viktorka_od splavu 

Tak to jo, Oud essentiel má mírně animální tón... Když je na mě moc fekální, tak podpořím růže a přestříkám Rose nacré du désert a výsledek je pak nádherný.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 15:18

blackviolet 

Omlouvám se, opravdu 10 Eu. Opravuji

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 15:27

cinkja To se mi ulevilo, už jsem si myslela, že to mají nastavené různě (podle země, objednávek apod.) .

Navíc když tady někdo psal, že dávají i víc než tři vzorky k objednávce. Mně nikdy. Tři a dost, ať objednávám cokoliv.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 22:38

slniecko 

Jak to dopadlo?

Dnes večer za okny boží dopuštění, možná by se ten London i hodil... 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 23:04

blackviolet No ale to jako fakt dávaj. Teď s Mon Parfum Pearl jsem si napsala o 6 a poslali 5 z nich (jeden 5eurový, ostatní 4eurové) a ještě mi přibalili i sadu tří origo vzorků té dětské kolekce Micallef. Které už ale bohužel znám.

Zároveň se mi dřív už ale stalo i to, že jsem těch tipů vypsala třeba 8 a poslali jen ty 3.

Takže opravdu nevím, na čem to závisí. Systém v tom evidentně nebude.

Akorát teď je to blbý v tom, že jak měnili možnosti platby (jestli kvůli GDPR?), tak jim z objednávkového postupu úplně vypadlo to okénko, do něhož člověk dřív ty tipy, co by chtěl zdarma, vypisoval. A doteď to nebyli schopní dát po technické stránce dohromady. Takže jsem jim to už podruhé musela posílat přes e-mail včetně ujištění, aby na balíček napsali můj telefon pro PPL.

Pokud jim nenapíšeš, přibalí prý tři dle jejich výběru, ať už objednáš cokoliv. Tak mi na mail odpověděli naposled.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 23. zaří 2018 23:28

wendulka Mně fakt vždycky jenom tři. A to jich tam píšu vždycky 6 s rezervou .

Oni to ještě pořád neopravili? Vždyť psali nedávno, že už to funguje. To okénko jsem tam při minulé objednávce v srpnu hledala snad hodinu a nakonec jsem jim psala mail kvůli těm vzorkům zadarmo. Omluvili se za technický problém a poslali. Tři. Ty nejlevnější. I když jsem jim psala, že z těch dražších mi bude stačit polovina.

Možná to záleží na tom, kdo z nich to zrovna balí .