Parfémy a počasí

10. května 2015 22:23
Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:26

Cuir Cuba - je teď dost dobrá... jen bych krabičku opatřila nápisem "Pozor, vůně je návyková. Může způsobit závislost"

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:34

janejane Takových krabiček já mám A pak nevím, na které jsem závislejší!

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:52

Korsičanka to sice ano, ale o žádné z mých vůní nemůžu říct, že ji "fetuju", jen u této jediné...a to doslova.

Je v ní pro mě něco hodně přitažlivého.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:56

janejane Moc si ji nepamatuju, vím, že se mi líbila až po chvíli... Někdy v brně znovu vyzkouším. Vím jen, že ji kolegyňka sháněla moc pro manžela

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. května 2018 23:00

Korsičanka Chápu kolegyni, mému muži se taky moc líbí.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. května 2018 23:09

janejane Takže si ji půjčujete, nebo ji inhaluje s tebou?

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. května 2018 23:17

Korsičanka Nepůjčila jsem, zatím, inhaloval se mnou v autě.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. května 2018 22:52
Reakce na Dalia:

Dusno, teplo a Rouge Avignon ... opět zjišťuji, že vůně zaškatulkovaná jako podzimní vůbec pouze podzimní být nemusí. RA se mi nyní líbí mnohem víc než v chladném počasí. 

​Tohle já mám u vůní s růží dost často.

Jinak já pro změnu zjistila, že aktuální teplé slunečné počasí už je na Orris & Sandalwood kapku moc. Když se s ní navoním po ránu, kdy je ještě tak 13 až 15 stupňů, tak je skvělá, ale odpoledne už to není ono. Takže asi něco podobného, co píše Renusatko o Lilac Love.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. května 2018 17:42
Reakce na Renusatko:

Tak já jsem se dlouho těšila na Lilac Love do jarního počasí. Jenže tady bylo rovnou léto a i když mi ráno vyhovuje, tak odpoledne ve vedru spíš obtěžuje a dokonce bych řekla, že je v teplém počasí nudný. Tak nevím, kde udělali v Ománu chybu. Potřebuje prostě jaro. 

​Tak jsem se dnes konečně dopracovala k tomu, že jsem Lilac Love znovu vytáhla. A je fakt, že ty ranní teploty kolem třinácti stupňů mu svědčí nejvíc, ale za mě se dá i teď odpoledne v těch dvaadvaceti. Akorát se mnohem rychlejc ztrácí, už po třech hodinách.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 08. května 2018 20:42

wendulka Toho jsem si taky všimla, té menší výdrže. Dokonce jsem to chvíli přisuzovala tomu, že mám tester a že snad je ta vůně slabší, protože v zimě jsem měla zbytek z odstřiku od Miji. Jsem z toho překvapená, spíš jsem od něj čekala v teple lepší kouzla. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. června 2018 20:09

Vždy jsem považovala Lou Lou za siláka, kterého netřeba přes den přiživovat. Ano ... ale neplatí to, pokud je venku třicet ve stínu jako u nás včera. V horku byl LL decentnost sama. Skoro jsem o něm nevěděla a nejméně dvakrát jsem musela během dne přidat pár střiků.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 22. června 2018 12:19

Konečně jsem si to ujasnila s Rose America. V mém případě je nejkrásnější v teplotách kolem 20°. Právě v chladnějších dnech, jako je ten dnešní, cítím krásný slaný vzduch nad oceánem a navinulou ovocnou růži. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 24. června 2018 13:32

janejane Mně se líbila i v horku, to ale víc vystupovala ovocná složka.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. července 2018 23:34

Jak jsem předpokládala už v dubnu při koupi, současné počasí náramně svědčí Tauerově L´Eau. Mám ji už třetí den po sobě - věc u mě nevídaná - a zatím vůbec nemám potřebu to měnit.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2018 19:42

Posledních pár dnů mě přesvědčilo, že Mon Guerlain není nutné schovávat jen na chladné počasí. I v teple je moc přííjemný! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 03. července 2018 13:23

wendulka Já teď zase hodně nosím Orange Star - a to mám jenom odstřik, stačí ho opravdu velmi málo.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 10. července 2018 11:51

Dalia Mon Guerlain je v teple jiný, hezčí a nositelný, aspoň jej tak vnímám, v zimě jsem zkoušela ale vůbec mi nesedl. Loni jsem ho myslím identifikovala na jedné slečně, šla přede mnou, dlouhé vlasy ji vlály ve větru a nesla se za ní krásná a zajímavá vůně, vůně sladké a současně svěží levandule.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 10. července 2018 13:15

janejane Dalia Já dnes potkala na chodbě svoji sousedku. Je jí asi 75 a fakt pěkně voněla a on Mon Guerlain. To nechápu. Vůbec se mi při zkoušení nelíbil. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. července 2018 16:19

janejane Renusatko Letos zjišťuji, že řada vůní, které jsem dřív považovala za ryze podzimní a zimní záležitosti, jsou v pohodě nositelné i v létě. Rozvinou se jinak. Většinou jsou trochu sladší a sametovější než v chladném počasí. 

Konkrétně Mon Guerlain je v horku i přes svou sladkost zvláštně osvěžující a příjemně konejšivý. A řekla bych, že je i velmi přitažlivý. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 10. července 2018 16:31

wendulka Bohužel musím souhlasit, L'Eau je teď super a radši se budu tvářit, že ji absolutně nepotřebuju, že.