Parfémy a počasí

10. května 2015 22:23
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 13:04

Fleur černá káva 

Tea Rose je báječná

A já se jí asi budu zbavovat, protože má jinak tolerantní rodina svorně prohlásila, že tohle v žádném případě ne.

Vždyť je to květinové a milé a příjemné? 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. června 2022 13:42

Mha Neuvěřitelné, neboť má parfémově naprosto netolerantní rodina naopak tuhle vůni snáší bez jakýchkoli komentářů. Možná bys měla posunout jejich hranice nošením poněkud těžších kousků, aby nakonec ještě škemrali, ať se voníš Tea Rose .

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 29. června 2022 13:53

Fleur To zní jako něco, co asi potřebuju aspoň vyzkoušet.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. června 2022 14:22

Fleur ...Neuvěřitelné, neboť má parfémově naprosto netolerantní rodina naopak tuhle vůni snáší bez jakýchkoli komentářů.

Super!!! A podle mne je to teda síla

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2022 18:40

Fleur

Já posouvám jejich hranice celkem často svým vařením

Takže nemůžu zas moc riskovat, ve vztahovem vlákně jsem se dočetla, jak je těžké někoho najít, tak radši předám dál Tea Rose. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. června 2022 23:15

Mha Proboha, co kuchtíš? Posouvání olfaktorických hranic si v tomto případě umím představit snad jen při vaření asfaltu .

Na poličce máš samé svěženky neškodněnky, já bych té Tea Rose dala ještě šanci .

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. června 2022 11:58

Fleur

Já jim vařím zeleninu.

A děkuji za zhodnocení police, já to taky tak vidím. Teď jsem objevila, že jde v ČR koupit i Nivea, tak to doplním, snad nebude v horku moc ulepená.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. července 2022 17:47

Mha 

Flakon vůně Nivea jsem měla a v teple šla nosit úplně v pohodě.

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 03. července 2022 20:28

Mha prosím tě, kde mají tu Niveu? Děkuju.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 03. července 2022 20:33

Mha Nivea je úplně neškodná.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. července 2022 20:33

tina

Na drobátko pochybném parfumdreams.

A teď čekám, že sem napíšete, že to není Nivea nebo že parfémy vyrábí z malých tuleňů

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 03. července 2022 23:20

Mha S parfumdreams mají zákazníci zcela rozdílné zkušenosti. Někdo nadává - dlouhá dodací lhůta, objednané zboží nakonec nedorazilo - vyprodáno a pod., já jsem vždy byla naprosto spokojena. Tak snad budeš patřit do té druhé skupiny.

( A neboj - ti tuleni jsou chováni trvale udržitelně)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. července 2022 08:59

Hanka H

To mi spadl kámen ze srdce.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 11:37

Nesnáším podzim a zimu, a to přímo fyzicky - okamžitě klesá moje výkonnost mentální i fyzická, většinu energie vyplýtvám na to, abych se zahřála; hodinu po probuzení jsem ospalá; schází mi celodenní slunce; brzká tma mi navozuje depresivní stavy... 

Takže jediné, co mě (kromě pomyšlení na přírodu) smiřuje s nadcházejícím pošmourným počasím, je L´Heure Bleue. Podzim je vysloveně její období.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2022 18:42

Fleur

Můj podzimní tip je Jicky, dobře se hodí k tlustému svetru a horkému čaji. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 18:47

Mha Jicky jsem měla spíš jako letní vůni, ale na podzim je ještě krásná Mitsouko.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2022 18:58

Fleur

Vůbec tu vůni neznám, ale dívala jsem se, že jde sehnat vzorek...

V létě se v Jicky tolik nerozvine ta ponurá spálená levandule. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 19:02

Mha Já právě levanduli nerada, tak možná mi proto vyhovovala více v létě.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 19:02

Fleur já se na změnu období na chladno až zima vždycky nakonec nějak adaptuju, ale každý rok mám takovou "úzkost" končícího léta. S tím, jak ubývá světla a tepla, barev, příroda začíná být unavená, nedá se chodit naboso... tak je mi vždycky líto, jak strašně rychle to uteče a že si to každý rok nestihnu užít tak, jak si maluju. Tak pak uklidím všechny birkeny a sukně na dno skříně a postupně přešaltuju a nakonec se začnu těšit na chumlání do svetrů, přeju si barevnej podzim, doma pálím mraky svíček, těším se na procházky zakončený horkým nápojem a buchtou, na zahřívací jídla a nakonec samozřejmě na advent a vánoce s dětma. Včera jsem zkoušela Lutensovu Daturu, přišlo mi, že bych jí mohla na podzim celkem mít. Časem. Třeba. Teď mám v plánu Iris Nazarena a později na zimu Russian tea. A na to se dá taky dost dobře těšit.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 18. zaří 2022 20:06

marieu Ano, i podzim a zima mají své méně stinné stránky, ale mě vždycky (už od dětství) naprosto skolí ten skokový úbytek energie. Russian Tea bude na zimu skvělá volba!