Parfémy a počasí

10. května 2015 22:23
Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 20:04

Teď, v horku, je krásný(+drží)

Cuir Ottoman

Alien Essence Absolue

Samsara

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 20:12

Před pár dny ve vedru Gris Clair, pak Fille en Aiguilles, k "lutensům" se opakovaně vracím a snad nikdy mě nepřestanou bavit.

Offline Mitzi admin
Avatar
1092 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 21:48
Reakce na Fleur:

Hodí se Shalimar Souffle de Parfum do nadcházejících veder? Nemám s ním zkušenost a nerada bych riskovala, neboť mě čeká náročný den v práci až do večera.

Jak jsi dopadla se S. Souffle de Parfum ve vedru?

Já jsem si ho ve vedru loni kupovala a necítila jsem ho potom. Bála jsem se, že to malé balení zlikviduju za dva týdny :D takže jsem ho používala až později do tepla, ale už ne do vedra.

Ve vedru letos nosím Shalimar Cologne a Shalimar EdC. Drží krásně, ale zabijáci to nejsou

Offline Mitzi admin
Avatar
1092 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 21:53
Reakce na wendulka:

Taky mám De Profundis za typicky podzimní a představ si, že ona hezky voní i v těchhle tropech :D

Minulý týden jsem vyrazila se synkem na polikliniku a uprostřed cesty jsem zjsitila, že jsem se nenavoněla a co hůř, že jsem taky z kabelky vytahala úplně všechno, čím by se dalo navonět! Zůstala mi tam jen jediná vialka s důvěrně známým fialovým obsahem. Tak jsem na sebe asi třetinu nalila a ono to bylo v tom vedru hodně příjemné Jak ji teď už od podzimu nenosím, nos na ni není zvyklý a cítila jsem ji doznívat celé hodiny.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 22:07
Reakce na Mitzi:

Shalimar Souffle mi ve vysloveném horku moc nevoní, ta jasmínová sladkost se rychle rozpadne. Shalimar Cologne je naopak skvělý. A když nastane večer, stačí už jenom lehce přidat mexický Shalimar a je to dokonalé.

Offline evik77
Avatar
756 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 08:57

Dnes ráno v dusné atmosféře autobusu Gaultier2 na spolucestující byl naprosto příšerný, vlezlý, trnuly mi z něj zuby a dělalo se mi zle.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 09:43
Reakce na evik77:

Tak to ti věřím, G2 jse nerozchodila ani za normálního počasí.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 11:04

V tomto subtropickom počasí, ktoré momentálne vládne, najviac drží a osvieži moju pokožku :

Un Jardin Sur le Nil

Angel Aqua Chic

Envy

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 14:25
Reakce na naja:

já taky ne.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 14. srpna 2015 16:13

U teplot na třicítku (tím spíš ve městě a tím spíš když to trvá a trvá...) je jedno pozitivum. Odpadá jakékoli přemýšelní o parfému. Jediná a jasná volba je SHALIMAR. 

Offline 74SLena
Avatar
466 příspěvků moje polička 14. srpna 2015 16:44
Reakce na domenica:

Dávám k tomu obě ruce nahoru, Loni se mi v létě nelíbila, ale letos nemá konkurenci. Asi ten horkej suchej vzduch jí svědší víc než cokoli jiného. Vytáhla jsem i zbyteček čistého parfemu a neudělala doma nic, krom umytého nádobí. To se prostě nedalo, poslouchala jsem hudbu a nasávala, takovej malej ráj na zemi to byl.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 14. srpna 2015 22:20

Zrovna dneska jsem přesvědčovala jednu známou, která plánuje koupi Shalimaru na zimu, aby neváhala a koupila hned.

Jinak krásně drží Rose Nacré a Encens Mythique, taky Amorvero.

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 15. srpna 2015 18:46

Vol de Nuit - kombinace č.p. a EdT - nosím celý týden, č.p. drží celé dopoledne, přiživuji EDT. V zimě ne mé kůži působí pánsky, ale nyní je božský.

dusty
Avatar
16. srpna 2015 13:19

V neľudských teplotách som na sebe zniesla len Dune, zelený Bvlgariho čaj, Chanel 19 a ako-tak Gris Clair, ale aj ten veľmi prekvapujúco na mne prachovo zosladol a chvíľami mi išiel na nervy. Mexický ani Initial Shalimar sa vôbec neosvedčili a White Linen úplný des, vyliezala na mňa konvalinka a biele pižmo. Dokonca aj Sisleyho Eau de Campagne funguje do plus tridsať stupňov- potom je to burina v kompostovači.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 11:15

Musim rict, ze v tech vedrech byl Shalimar i na mne tak nejak moc... Dune byla fajn, casty postrik Tuscan Soul rovnez... a 24 Faubourg v koncentraci EDP taky nebyl spatnej.

No, tady je ted prijemne teplo a vetrno, procez se Shalimar velmi pekne rozvani do okoli

Offline 74SLena
Avatar
466 příspěvků moje polička 22. srpna 2015 17:59
Reakce na barbucha:

Tak já to teda měla opačně. Ve slastném návalu shalimarovské vanilky mě napadlo co taková 24 Faubourg, to bude žraso. A naštěstí jsem jí vyzkoušela o víkendu (39°C) a to teda nešlo. Na mě jí nejvíc svědčí lehké květnové počasí, sem tam nějakej ten zavlažovací deštík. Letos jsem jí provětrala žalostně málo. Co ale bylo famózní - Soir de Lune. Vzala jsem si jí na noc při pozorování Perseid a bylo to jak z tajemné pohádky. To byl zážitek. No na noc Mitsouko, prostě může bejt kolik chce a jak chce, ale bez ní prostě neusnu.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 22. srpna 2015 20:29
Reakce na 74SLena:

Mitsouko na noc, vážne? Ja som mala na spanie Jicky, ale tento týždeň mi došla. Žeby som ju nahradila Mitsouko? . Asi to skúsim. 

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 22. srpna 2015 21:47
Reakce na 74SLena:

To je zaujímavé, Mitsouko mám rada, ale je to asi jediná moja vôňa, ktorú na noc  nikdy nepoužívam.

...ale nevedela by som povedať prečo.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 23. srpna 2015 10:28

Apres L'Ondeé do veder opravdu nejde. Byla jsem natěšená vyzkoušet ho po koupi a nee. Musím počkat na podzimní plískanice.

Offline 74SLena
Avatar
466 příspěvků moje polička 24. srpna 2015 20:43
Reakce na Tassia:

Jo s Jicky to střídám podle nálady