Parfémy a počasí

10. května 2015 22:23
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2019 08:30
Reakce na Luna:

Tu recenzi si teda vubec nepamatuju. Flower mam rada, ale posledni zbytek jsem dorazila na jeden pohreb a tim jsme se navzdy rozloucily. (Beru Flower jako zenu, tak pisu y.)

. Podle data už je to nějakých deset let, co jsi to psala. Však všechny víme, jak se časem nos mění. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 23. května 2019 13:41

Mně Kenzo Fower doporučovali jako nováčkovi na druhém webu, když jsem se ptala na něco, co by šlo k éterické vizáži, ale nevonělo až tak étericky... Tehdy jsem zvolila jinou doporučenou, Cacharel Noa, protože Kenzo Flower byla tehdy na mě moc těžká. Pořídila jsem ji až asi před rokem, když jsem ji vyzkoušela čirou náhodou někde v kamence znovu. Je to snad jediná vůně, která mi dokonale sedne a přitom ji cítím celý den. Jinak to mám s vůněmi tak, že co nesedí, to celý den cítím a trpím, a co sedí, to je krása, ale po chvíli už to ze mě cítí jen jiní, já ne. Proto si Kenzo Flower momentálně dost cením...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. června 2019 10:46

V jakém počasí nebo ročním období vám nejvíce sedne Rose Barbare (Guerlain)? Nosíte ji i v létě?

Cervanek
Avatar
01. června 2019 10:48

Dalia v létě je RB božská - v podstatě jsem se před lety s ní v toto období seznámila

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. června 2019 11:07

Cervanek Tak v tom případě se nemusím bát a mohu ji vytáhnout z šuplíku. Zatím jsem k tomu nenašla odvahu. Myslela jsem si, že je to vůně spíš na podzim. Podotýkám, že jsem RB nikdy nenosila. Pro mě to bude něco nového.

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 01. června 2019 15:49

Dalia zrovna ji mam na sobě, je 35 stupnu a je parádní. Růže zabroušená mydlem dočista, krásně hladká, vzadu kousek koření. Doporučuju :)

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. června 2019 16:12

Dalia 

Čeho se bojíš.? 

Prostě to zkus.

Buď Ti to bude vyhovovat. Nebo ne.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. června 2019 16:34

Miru No, abych s ní někoho neporazila. Nebo aby neporazila ona mě, možná ... 

Zkusím ji.

ankou To ráda čtu.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. června 2019 16:48

Dalia 

...ale prd. Neporazíš.

To by jsi se musela sestříkávat jako já třeba...

A když vůně sedne, tak ani to nevadí

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 01. června 2019 20:45

Dalia Nosila jsem Rose Barbare jedině v létě; tak silná, aby mohla někoho porazit, mi nepřipadala.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. června 2019 21:04

Fleur Už ji mám na sobě a musím uznat, že je v teple příjemná. A její intenzitu jsem očekávala skutečně větší. Moc se mi líbí!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. června 2019 14:31

Dalia Já razím názor, že drtivá většina růží, pokud nejsou extrémně marmeládově sladké jako Rose Rouge nebo už vyloženě do gurmánska, tak jim jednoznačně nejvíc svědčí teplo nehledě na jejich intenzitu, a proto jsem dnes vytáhla Portrait of a Lady.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. června 2019 14:50

wendulka No, však já v horku miluji třeba Lyric.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 02. června 2019 16:04

wendulka Souhlasím; také jsem vytasila růži - navzdory názvu Brume d´Hiver je v létě moc hezká.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 15. června 2019 13:47

nevzpomínám si ve kterém tématu jste se bavily whiskas o Shalimaru a jeho ne/vhodnosti do chladna či vedra - tak jsem to včera musela znovu otestovat:-)

pro mě je to taky podzimní a zimní hřejivá a konejšivá vůně. ve vedru je suchá a kouřová - což je určitě správně a má to tak být i mi voní, ale tu formu sladce hřejivou mám raději

Online Friga
Avatar
1553 příspěvků moje polička 15. června 2019 21:52

viktorka_od splavu ja treba Shalimar v chladnejsim pocasi vubec mit nemuzu, meni se na me v pach levne vody po holeni. Budu ho muset vyzkouset v teple, zatim jsem ho prave zkousela pred nejakou dobou v zime a nejak me odradilo od dalsiho zkouseni. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. června 2019 21:54

viktorka_od splavu Je zajímavé, jak rozdílné máme nosy. Myslím, že i Samsara Ti voní víc v zimě?

Já bych Shalimar ráda nosila celoročně, ale v chladném počasí v něm nemám nic sladkého, ani konejšivého, ale naopak ho vnímám ostře. Ovšem teď ho nosím moc ráda a v největších vedrech zvládnu i deset střiků všude možně po těle. A to ho ještě během dne nejmíň dvakrát přiživím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 15. června 2019 22:52

Friga ha, tak “voda po holeni” mi v parfemech taky hodne vadi, ale v shalimaru ji vubec necitim Dalia v zime nemusim vubec prizivovat, to me taky prekvapilo, ze ted je uplne slaboucky. v chladu je to sila-moje gusto

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 16. června 2019 21:07

Střídám teď Orange Star, Absolument Absinthe a Chanel 19, na nic těžšího nemám vůbec náladu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 16. června 2019 21:07

Střídám teď Orange Star, Absolument Absinthe a Chanel 19, na nic těžšího nemám vůbec náladu.