WP svěženky 1 (citrusy)

01. května 2022 13:30
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 21. června 2022 20:12

Renusatko Užij si zkoušení!

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 22. června 2022 15:41

svěženkář Asi špatně hledám, ale co je tohle za vůně? Nevidím je v databázi.

The Dua Brand: 18 Shades of Bigarade, 22 Shades of Bergamote, 22 Shades of Everest, 22 Shades of Judea's legendary fortune, Best citrus ever

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 22. června 2022 16:46

Renusatko 

To je tahle značka - taky ji v dtb nevidím. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. června 2022 17:27

Renusatko To jsou napodobeniny, ale prý zdařilé  (proto v dtb nejsou).

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 22. června 2022 18:12

Korsičanka Aha, tak vyzkouším a udělám si akorát někde poznámku. 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 22. června 2022 18:43

Renusatko Dua Brand dělá jak svoje věcí, vůně "inspirované" jinými. A také je mezi sebou mixují a vznikají nové varianty. Na parfumo.de jsou (až na vyjímky) v dtb. Ale zase nemají v dtb. Jenny Glow či Just Jack, které jsou v dtb. parfumanie. Byť dělají jen napodobeniny. Pár vůní Dua Brand tu v dtb. jsou také. Ty, co jsou jejich originální počiny. Zabývala se tím slniecko 

Některé vůně Dua Brand se od svých "vzorů" liší, většinou jsou horší. Ale pár jich je pro mne osobně lepší, třeba bezstarostná letnička 22 Shades of Bergamot (mnohem lepší než Bergamote 22 od Le Labo). Se slniecko jsme se na tom shodli a obě jsou ve WP.

Jinak  a  za recenze!

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 22. června 2022 19:22

svěženkář Děkuji za vysvětlení. Dívala jsem se na ty stránky od euridike , takže už jsem trochu studovala, že to mají namíchané a i nějaké své počiny. Nechala jsem si je na zítra.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 22. června 2022 20:02

Renusatko

PS: nezapomeň na #The Zoo Smile & Shine, má oblíbenkyně mezi letničkami. Laudamiel umí i svěženky na jedničku! 

cc euridike 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 22. června 2022 20:21

svěženkář Ještě mi jich zbývá 12. Někde teda to není na recenzi, ale vyzkouším vše co neznám. 

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 23. června 2022 10:13

svěženkář 

Smile & Shine se mi moc líbí, Christophe Laudamiel fakt umí - Fallintostars a Deadofnight Strangelove NYC jsou skvělé, stejně jako Rose 1845 Lazarus Douvos /pro mě poněkud překvapivě, s ohledem na značku/ + Saskia Grandiflora se mi líbila taky. :) 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 23. června 2022 13:39

euridike Se Smlie&Shine už jsem po dně, takže v červenci budu objednávat min. 1 flakon, asi 2 protože už tu jsou zájemci o odstřik.

NYC Strangelove jsou skvělé, bohužel jsem zjistil, kde mají perfume oil (i jen náplně)... ještě, že je už nemají v ingredients a ještěže nejsemžena... už bych 2 nebo 3 ze 4 měl(a) doma.

Rose Lazarus a Saskia Grandiflora neznám, jsem zatím ještě u The Zoo, S-Perfume a NYC.

Přístí na řadě je No Perfume.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 23. června 2022 21:30

Renusatko Dua brand som sa snažila roztriediť a dať tie vône, ktoré sú "ich" a nedávať tie, ktoré sú "inšpirované". Je fakt, že by si to už zaslúžilo aktualizáciu, ale je to strašná piplačka...

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 08. července 2022 20:38

svěženkář tak dozkoušeno, nejvíc se mi líbí Lemon Dulci, ale ten zrovna na mě dlouho nevydrží. Ale Bodicea, 22 shades of legendary... a Bois d' Hadrien jsou hned v závěsu. 

A na řadě by tedy měla být jerry , tak prosím o kontakty do SZ

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 04. srpna 2022 12:22

svěženkářHlásím, že WP včera přistál u mě, těším se na zkoušení, na citrusy je počasí...dám vědět a předám pak Sweet Potato 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 20:33

mirajo Hoodně radosti při zkoušení! 

Online Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 05. srpna 2022 20:39

mirajo Užij si to! V tomhle vedru by se v citrusech dalo koupat. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 10:16

svěženkář A vítězem se pro mě stává...Entre Naranjos! V recenzích je o ní úplně všechno, pomerančovník a všechny jeho krásy. A flakon a la zapalovač, dlouhou dobu po jedné vůni RM toužím /doteď to byla Ambra di luna/

Pak zaujala zmiňovaná "napodobenina" 22 shades of Judea´s legendary fortune a TAH Blood orange, ale ty už nejsou tolik o citrusech a po opakovaném zkoušení je podezírám, že by mi časem začaly být něčím nepříjemné. A Best citrus ever, jak už název napovídá, taky putovala do kolonky líbí.

Dnes se balíček posune dál, ke Sweet Potato.

Online Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 21:10

mirajo Pár viálek už má zcela setřená jména, Entre Naranjos bude asi mezi nimi.

Přiznám se, že většina vzorků je pro mne "hmm, citrusy, jaké pak asi budou na druhé přivonění, snif, snif, kdepak je jim konec?

Zatím u mne vede Blood Orange.

Best Citrus Ever je na mne až moc ostrý, trochu kyselina citrónová a trochu repelent.

Jo a hlouběji se chystám na ...Everest, ten mne dost zaujal.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 21:56

Sweet Potato Já jsem už v začátku některé dohledávala podle seznamu na první stránce vlákna.  

Online Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 16:39

Tak dozkoušeno, předáno Emi 

Mým absolutním vítězem je Hesperia, zajímavá směs citrusu a purpury, plus pěkná výdrž, s tou jsem se rozloučila nerada.

Přidala jsem pár citrusovek od P.de Nicolai a od Acqua di Parma (Fico di Amalfi a Mirto di Panarea)