WP animální balíček (Bianchi, Zoologist)

01. května 2022 12:35
Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 19. května 2022 08:02

Tady je někdo jednorožec svůdnìk a našeptávač svěženkář  .... Život i parfémy jsou řìše pomìjivá....darem je již pouhý okamžik, třeba s Bat.... panta rhei....parfémy nevystavuju, nýbrž se jimi v opojenì střìkám....možná se jednou bohatě oženìm a skoupìm celou svou voňavou frontu....do té doby však Bat bude pěkně přešlapovat na svém jedenáctém mìstě v řadě. 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 19. května 2022 08:13

Woody Našeptavač ne ...

jen poskytuji fakta. Obvykle je dobré koupit starou verzi. Dokud se dá sehnat... a není až na 11. místě. A my to tu všichni máme podobně... s tím krásným a drahým koníčkem

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 19. května 2022 09:57

svěženkář ....svůdnìk ano?

Jsem parfémový smilnìk kantovského typu....mám silný vnitřnì imperativ.

Za fakta děkuji, jsou jako maják v rozbouřeném aromatickém moři.

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 22:06

Dìlka od Zoologist jsou zde velmi trefně recenzována. U Macaque jsem měl po opadnutì galbanového entré poněkud urinálnì intermezzo. Škoda té jarové jablečnosti. Snowyowl mě odnesla do řìše pohádkové melancholie. Ach. 

Animalix mi přišla poněkud animálně plochá/ prvoplánová....prostě shit happens 

Dua fragrances a jeho Hades elixir....něco mezi Nasomatto Black a Terenzi Laudano....autentická čerstvě vypálená huličská skleněnka opětovně narvaná hashovým matrošem....je to už docela let, tušìm tomu z hashe něco chybì, takový ten fresh horse shit vibe. Black mě něčìm tahalo za nos, Laudano bylo většì nálož. Hades je teplý nasládlý ořìškový hispánský přìtulný kámoš, co sem tam střelì něaký ten gramìk, který zbyl z dovči v Maroku. A k dealu Vám dá gentle kiss. 

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 10:38

Meleg Birch tar začìná jako zahálka v březovém hájì, čistìme od náletů, sem tam setneme kmìnek, vzduchem svěžìm nese se pramìnek kouře z ohìnku opodál, kožená vesta lumberjacka je mìrně nasáklá potem, je teplo, takže vesta odložena jest na pařez, postupně se vyvětrá a vracì se jì sladce ušňový kožený šmrnc, však vìtr se obracì a začne ji udit doutnajìcìm kouřem. Po uhašenì poslednìho uhlìku vůně zůstává nasládlá a hebká jako jemná telecì kůže. Docela decentnì kreace uložená v drsně narezlém flakonu s tankem

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 23. května 2022 18:28

ATH Blood orange .....ano ano je to tam....šťavnatý vláčný oloupaný měsìček hořkosladkého pomìku, po deseti minutách se přidává pánská sprchgelová suita, která časem drsnì a škobovatì do podoby krabice sypkého prášku na pranì s aromatem sicilian orange. Ale jo, povedlo se to lìp než K od D&G. 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. května 2022 12:20
Reakce na Woody:

ATH Blood orange .....ano ano je to tam....šťavnatý vláčný oloupaný měsìček hořkosladkého pomìku, po deseti minutách se přidává pánská sprchgelová suita, která časem drsnì a škobovatì do podoby krabice sypkého prášku na pranì s aromatem sicilian orange. Ale jo, povedlo se to lìp než K od D&G. 

Woody nechtěl bys to dát do recenzí k daným vůním?

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2022 12:35

Jojo můžu

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. května 2022 14:00

Woody Super a můžeš i ty předchozí? Vím, že Korsičanka byla konkrétně na No 25: Birch Tar and Russian Leather (Meleg Perfumes) zvědavá. Dík a krlásnou sobotu!

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2022 15:51

Jasan. Když je zájem....trošku se červenám.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 28. května 2022 16:03

svěženkář No, vidíš, to už se ani nepamatuju:)Ale přečtu si ráda.

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 28. května 2022 17:41

Dua fragrances Hades elixir....ted se divam, neni v databazi.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 28. května 2022 18:08

Woody 

...není, no. Ale na netu k dohledání je

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 28. května 2022 18:53
Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 29. května 2022 21:09

Woody Není, protože značka je založená na tvorbě napodobenin. Nevíš, nebo někdo tady, co je VAN AFRIKA? Nemůžu ho najít.

Jinak hlásím, že balíček je u mne.

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 29. května 2022 21:46

ModestMourek 

Prosìm Van Afrika přelepit, je to Nishane Afrika Olifant. Byl to jakože vtip, od prodávajìcìho, když jsem to přišoupl do balìčku, opomněl jsem, že zakládám na mistifikaci. Děkuju MM

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 29. května 2022 22:06

Woody Jak píše ModestMourek , Dua Brand/Dua Fragrance dělá převážně "vůně inspirované XY", nicméně to otevřeně přiznávají. Navíc ale ty vůně (re)mixují do nových variant... třeba Aventus + Baccarat Rouge atd. A také mají své počiny, i když ty jsou spíš v menšině a ne tak oblíbené.

Hádův elixír je inspirován Black Afgano (Extrait de Parfum) (Nasomatto). To jsem do balíčku nedával. Předpokládám, že ho tu každý zná. 

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 29. května 2022 22:22

Děkuji všem, teď už znám Dua Fragrances jako svou mladšì ségru.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 11. června 2022 22:18

Mám vyzkoušeno. Předám balíček Panenka Přidal jsem do něj M/Mink a Mumbai Noise od Byreda.