Vrstvení vůní (layering) aneb míchání hotových vůní

24. března 2015 14:44
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 16. února 2018 15:02

dnes na me coromandel byl az moc sklepni, pridala jsem k nemu zrovna dorazivsi odstrik Bois Farine a hezky se doplnuji

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:37

viktorka_od splavu Nevesta vrství Coromandel s Coco Mademoiselle a vznikne  celkom pekná voňavá kombinácia.

Coromandel je jednou z mojich TOP, na mne sa pekne rozvonia, bez vône pivnice či plesní, vrstviť som preto ešte neskúšala.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:48

Dnes jsem zkusila tělový olej J'Adore a na oblečení No.5 EdP. Jsem nadšená, vůně z pokožky prodýchává navoněnými šaty a obě vůně se navzájem "zaoblují"

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 17. února 2018 08:45

milacka ja tam tu plisen jen lehoulince citim, fakt malicko a proste mi k te vuni sedi, i kdyz bych prisahala ze neco takoveho se mi nemuze libit:-) porad se dozvidam neco noveho

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:24

zdensy Zaujímavé. Rada by som privoňala, možno niekedy vyskúšam.

viktorka_od splavu voňavých lákadiel je veľa, pokým som nepoznala niche parfumy, bola som spokojná s Coco Mademoiselle. Ale už som v osídlach iných vôní, túžby a sny neustále rastú s privoniavaním vzoriek niche značiek.

Naposledy ma však veľmi milo prekvapila vôňa Armani Sí Passione a za týždeň ku mne dorazí novinka Coco Mademoiselle Intense, na túto som mimoriadne zvedavá. CM bola totiž dlhé roky moja signature vôňa.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 03. března 2018 09:29

Po včerejším okouzlení Tauerovou Incense Rosé jsem dnes navrstvila růžovou Brume d´hiver s kadidlovou Eau de Madeleine. Kýžený efekt Tauerova průzračného kadidla s ovocnou růží z toho sice nevzniknul, ale výsledek je nečekaně uspokojivý a konečně jsem nalezla způsob, jak důstojně spotřebovat Eau de Madeleine, která mi samotná moc nevyhovuje.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 03. března 2018 09:30

Teď bych potřebovala speciální funkci, abych si mohla na své poličce zakliknout souběžně hned dvě vůně, jimiž jsem navoněná .

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 03. března 2018 14:20
Reakce na Fleur:

Teď bych potřebovala speciální funkci, abych si mohla na své poličce zakliknout souběžně hned dvě vůně, jimiž jsem navoněná .

​Přesně tak, taky bych uvítala! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. března 2018 20:50

Mně se dnes na ruce navrstvily vůně neplánovaně při výrobě odstřiku, ale výsledek byl parádní! Bottega Veneta Velours + Kismet. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 11. března 2018 11:21

Dalia Obě mám, tak někdy zkusím, ačkoliv v jejich případě mi u žádné z nich nic nechybí ani nepřebývá.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. března 2018 11:32

Fleur Ano, obě jsou samy o sobě perfektní!  Ale zkus. Mně se ten mix skutečně líbil. I když na druhou stranu ... nemám ještě čich úplně perfektní. Chemoterapie mi s ním trochu zamávala, ještě dnes mi krvácejí sliznice, takže moje vnímání může být tímto ovlivněné.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. března 2018 18:41

Luna Luci, hádej co teď čtu?  Čtu Tvé staré příspěvky na A, které se týkají Insolence. A natrefila jsem na zmínku, že jsi Insolenci kombinovala s LHB. Moc mě to zaujalo! Já se mixování vůní trochu bojím, ale v tomto případě asi neodolám.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 20. března 2018 19:16

Dalia Proooc to ctes? Takovej pravek! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. března 2018 19:42

Luna Protože jsem si vzpomněla, že jsi o Insolenci vždycky pěkně psala a měla jsem chuť si to znovu přečíst. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 20. března 2018 19:44
Reakce na Dalia:

Luna Luci, hádej co teď čtu?  Čtu Tvé staré příspěvky na A, které se týkají Insolence. A natrefila jsem na zmínku, že jsi Insolenci kombinovala s LHB. Moc mě to zaujalo! Já se mixování vůní trochu bojím, ale v tomto případě asi neodolám.

to musím zkusit!:-) insolence mi k srdci moc nepřirostla.. tak třeba to půjde vylepšit:P

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 28. března 2018 21:12

..Manon je ruze hozena do kostela...

(alebo Eau sacree x Hippie Rose)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. března 2018 21:50

catch Hmmm, zkusím nějakou jinou růži s kadidlem, díky za nápad. Fleur taky něco radila,ale ta moje skleróza

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 30. března 2018 07:36

Korsičanka mohla by som este s Eau de Sacree posvatit La Fille de Berlin ; )) Alebo pouzit Cardinal.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. března 2018 09:31

catch Já mám Eau de Madelaine - taky kadidlovka jako řemen. Cardinalem bych na layering neplýtvala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 09:53

jsem dneska neumyslne zkombinovala Coromandel a LUI (chtela jsem se jeste rychle pred odchodem prestriknout i na saty a prehmatla jsem se v odstricich) a je to moc fajn