Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 07. února 2021 17:58

Korsičanka Stinvlka Aha, škoda. Donedávna nabízeli i EU. A zároveň ukončili spolupráci s ČP, což by vysvětlovalo mnohé. Zkusil bych ještě web, aplikace je mezi námi... tedy jen ČR, SR?

Pokud vím expandují do Německa... tak třeba svitne na lepší časy.

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 07. února 2021 18:12

svěženkář To taky doufám Protože ČP naopak má balík do Němec za nehoráznou cenu - cca 21 Euro s jedním flakonem a cenné psaní do SRN nejde vůbec

Offline Stinvlka
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2021 16:19
Reakce na Korsičanka:

svěženkář To taky doufám Protože ČP naopak má balík do Němec za nehoráznou cenu - cca 21 Euro s jedním flakonem a cenné psaní do SRN nejde vůbec

​Já do Německa naposledy posílala přes PPL, dorazil do týdne, tam ho doručovala DHL a stálo to 264.-Kč, mohu jedině doporučit :)

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:48

Stinvlka Jako NEpodnikatelka??

Offline Stinvlka
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2021 16:57

Korsičanka Jasně! Na stránkách PPL

Vyplníš údaje, zaplatíš kartou a vytiskneš štítek, pak už jenom předáš na podacím místě, perfektní

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:59

Stinvlka Nevytisknu štítek bez tiskárny:( A knihovna s tiskárnou zavřená. Ale pokud to jde, asi bych někoho známého znásilnila, aby vytiskl Díky!

A seznam podacích míst najdu na netu, nebo to odevzdám na kterémkoliv parcel shopu PPL??

Offline Stinvlka
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2021 17:05

Korsičanka Mám pocit, že ho můžou vytisknout i oni, ale to nevím jistě, nezkoumala jsem to. V podstatě v každém PPL parcel shopu, já podávala v neděli na benzince a pátek byl na místě. 

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 09. února 2021 17:07

Stinvlka Prozkoumám a optat se na PSh-PPL můžu. Jsem zvědavá! Ď!

Offline Stinvlka
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2021 17:35

Korsičanka Není zač, baví mě zkoušet dopravce

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 09. února 2021 18:11

Stinvlka Jen jsem tam nenašla nic o pojištění zásilky A naše "zásilky" bývají drahé.

Offline Stinvlka
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2021 18:52

Korsičanka No, to je horší, prý ručí do 100 tisíc a v případě ztráty a zničení za skutečnou hodnotu zásilky v době převzetí. Jak by se to určovalo jsem se nedočetla

Offline Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 09. února 2021 19:03

Stinvlka Zkusím vypátrat.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 11:26

Uvažuji nad Knowing od Estée Lauder. V týdnu jsem vyzkoušela, doma mám stále navoněný papírek a nedá mi spát.

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 13:26

Dalia je to poctivá chyprovka, choď do nej

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 15:07

milacka Darinko, asi ano. Je krásná a má charakter.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 21:11

Ach jo, mám teď nějak moc parfémových plánů. Ani nevím, co dřív.

Nutně potřebuju nový flakon Crimson Rocks, to je nejšílenější položka. 

Po víkendu a včerejším zkoušení potřebuju (úplně nepochopitelně) Portrait of a Lady. 

A při návštěvě ve Vavavoom, nám bylo řečeno, že velice pravděpodobně bude končit Rose de Kandahar, které mám sice půl flakonu, ale konec se mi vůbec nehodí.

A ještě nový flakon Lost Cherry. 

Prostě nic za pár korun. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 21:19

Renusatko Také mám stále nějaké parfémové tužby, ale naštěstí ne tak finančně náročné. Momentálně vím, že dalším nákupem bude Lanvin Arpége. Pořídila jsem si po asi 10 letech odstřik na připomenutí a vím, že flakon potřebuji.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 04:02

Renusatko 

...tak Lost Cherry kup. Ta je moc dobrá a dá se sehnat dobře(byla, možná ještě je na eshopu Douglas za zvýhodněnou cenu. V kamenné parfumerii to tak neměli).

Crimson Rocks bych strašně ráda zkusila(dle složení i pochvalných recenzí. To napiš Ježíškovi, a popros, že Ti to může dát dřív, ať toho nemá na Vánoce moc)

...vůně, co končí bych já osobně nepořizovala. Na co.? Nejsou, nebudou. Tak proč. Nechala bych zbytek ve flakonu na připomenutí a udělala si tak prostor pro nové objevy...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 07:30

Renusatko No vidíš na crimson rocks bych málem zapomněla, tu bych si též nechala líbit Aktuálně teda nejvíc toužím po té Radical Rose, ovšem MiJa mi fikaně podstrčila odstříček  Solis/Jabir a ta je taky hodně dobrá. asi vyčkám na toho Ježíška

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 15. zaří 2021 08:25

Miru S těmi končícími vůněmi to mám přesně tak !

viktorka_od splavu Renusatko Crimson Rocks jsem ještě nevyzkoušela a jak vás čtu, asi je to dobře, lákadel je i bez toho dost. 

Já mám aktuálně na seznamu Eau Suave a včera jsem vyzkoušela tolik dalších růží, že mi to teď z papírků v pokoji voní jako v rosáriu.