Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 04. října 2020 11:22

marieu U mě to jde ve vlnách. Polička mi nenápadně nabobtná (dárek, výhodná koupě, odměna...), až se vyděsím, že vlastně tolik vůní nepotřebuji, když stejně nejvíc nosím deset z nich. Tak se začnu trošku hlídat, něco podaruji, něco spotřebuji a mám pocit zenové vyrovnanosti. A pak se to vždycky nějak zašmodrchá: příval sugestivních recenzí na nějakou novinku; vůně, která mě okamžitě chytne za srdce; stesk po vůni, kterou jsem dopotřebovala a už neplánovala znovu pořídit...

Nejlepší je nad tím nepřemýšlet, nepřepočítávat zkapalněné a následně "rozprášené" peníze. Je to koníček, terapeutický a zkrášlovací prostředek v jednom, tak co...

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:08

Korsičanka Tak potřebuju to tak trochu ve všem. Ale hlavně začlo na požitky štíhlejší období- skončil rodičovský příspěvek a nastal zkrácený úvazek. Takzě nemůžu úplně divočit...

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:10

viktorka_od splavu Akcie teď nejsou moc dobrá investice. Bohužel vím o čem mluvím. I když za chvíli už budu asi na úplném dně, tak by to mohlo zase trochu jít. 

marieu Taky jsem si myslela, že mě budou brzdit finance. No a ono nic. Ta hranice maximální ceny se pořád nějak posouvá.

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:10

Fleur Na to, že jsem mívala 1-2 flakonky, tak jsem letos taky nabobtnala. Samozřejmě s radostí. Jen u mě to nikdy nebude zřejmě tak výrazný hobby. Nicméně jsem zjistila tu potřebu vůní. Umírněně.

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 04. října 2020 12:13

Renusatko Já tomu opravdu rozumím. Možná to v budoucnu taky tak dopadne. Ale tohle období- malý děti, spousta výdajů, do 2 let max větší bydlení, já i muž zdravotníci v zařízeních, kde jsou platy až o 25% nižší než jinde.... jak říkám, těžký život nás chudých snobů.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:22
Reakce na marieu:

 těžký život nás chudých snobů.

 to je super! to si s dovolením budu půjčovat:P

Online viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:25
Reakce na Fleur:

Nejlepší je nad tím nepřemýšlet, nepřepočítávat zkapalněné a následně "rozprášené" peníze. Je to koníček, terapeutický a zkrášlovací prostředek v jednom, tak co...

​to je výstižné. mě by to teda ani nenapadlo, ale vzpomínám si na takový okamžik, kdy se moje babička, prostá to žena z pozořic, zahleděla na mou knihovnu a zeptala se, kolik peněz to asi stálo? tak jsem ji odpověděla (popravdě), že skoro vše je z antikvariátu, nicméně i tak to nějakých pár, možná i desítek, tisíc stálo. no a co:-) ona to teda nemyslela zle, byla jen zvědavá

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:43

viktorka_od splavu Posluž si! Narážím s tím furt a ve všech směrech...

Online viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:44

marieu taky se ti stává, že první věc ke které například v obchodě zamíříš, je zcela spolehlivě ta nejdražší? já už přesně vím, že pokud se mi líbí třeba dlaždičky nebo cojávím, střešní tašky, lahve na kolo, psí mazlíček... no prostě trefím to úplně spolehlivě

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 04. října 2020 13:50

viktorka_od splavu Naprosto. Umím ale vybrat i nejdražší vrtačku. Považuju to za jeden ze skrytých talentů.

Offline jerry
Avatar
8955 příspěvků moje polička 04. října 2020 15:01

„Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším.“
Oscar Wilde

marieu viktorka_od splavu ...vítejte do klubu

Online Korsičanka
Avatar
12829 příspěvků moje polička 04. října 2020 17:01

jerry Mám pocit, že je nás fakt  hodně

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 04. října 2020 19:05

jerry Řečeno slovy klasika a netřeba k tomu nic dodávat 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 30. října 2020 17:11

Nevím, zda jo, nebo ne. L'Interit Intense. Určitě bych ji nenosila do kanceláře (haha), ale spíš na večer, pokud bychom se vrátili k normálu - do jazzclubu, na večeři. Anebo i jen hezký večer doma...? Vzoreček jsem spotřebovala a jasno nemám. Tento týden mi přišla Libre a tam to zkoušení ze vzorku bylo taky všelijaké - přišla mi ostrá a skoro mi vadila, navíc já a levandule přece nééé. Ve finále je to dost přítulná, až jemná a elegantní vůně. No a nový L'Interdit vnímám teď stejně - jakože mi bude vadit, vždyť přeci tuberózu nemám ráda... Ale když je tak zajímavá!

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 30. října 2020 20:30

Evanilla proč, jen si to vezmi do kanclu, škoda se krotit

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 30. října 2020 21:38

Evanilla 

Libre i Libre Intense je na mé kůži takový Real tekutý písek levandule. Jako účinkuje super, ale jako vůně na tělo = děs.

L´Interdit Intense, když na něj mám chuť, tak nosím kdykoliv, kamkoliv. Ráno, doma, do práce, večer. Neřeším to.

Offline jerry
Avatar
8955 příspěvků moje polička 30. října 2020 21:49
Reakce na Evanilla:

 L'Interit Intense. Určitě bych ji nenosila do kanceláře (haha),

​A proč ne? Vůbec bych se na tvém místě nežinýrovala - vůně je to pěkná a při přiměřené aplikaci...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 30. října 2020 21:54

Miru Dík Mně se líbí Přála jsem si takovou odtažitější vůni a jestli voní jako Real, tak svůj účet bude plnit

Mně jde spíš o to, že u L'Interdit nepoznám, jestli by mě po nástřiku obtěžovala nebo naopak bych si v ní taky lebedila.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 30. října 2020 21:56

andry jerry Tak momentálně jsem spíš doma než v kanclu; jako taky se extra nežinýruju, jen nevím, mně ta vůně přijde taková temná až erotická, jestli je to to pravé na jednání třeba

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 30. října 2020 21:57

Evanilla Já to mám podobně. V tužebníku je, ale pořád řeším, jestli mi nebude vadit. Vzorek jsem taky měla a pořád nevím.