Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. října 2018 16:37

wendulka Určitě, potřebuju, s tím stávajícím 22 let starým už další zimu nezvládneme. Jen si představuju, kolik by za to bylo parfémů, nebo laků na nehty

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. října 2018 16:42

Evanilla No za mojí poličku už by to tvé nové autíčko bylo zcela určitě.

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 14. října 2018 17:26

Evanilla Rozumiem ti, aj ja hľadám takú tú moju naj, takú, ktorá ma bude úplne vystihovať, podčiakne moje ja. Zistila som, že po počiatočnom ošiali, keď si vôňu užívam, príde obdobie, v ktorom nadšenie opadne a parfum už nie je pre mňa taký očarujúci ako bol. Niekedy mi začne až vadiť. Neznášam, že sa moje “parfumové chute” takto menia.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. října 2018 17:31

milacka Myslím, že to je prostě parfémový vývoj, kterému se nevyhneme.  Já si zase občas udělám takové "kolečko", kdy se k nějaké vůni třeba i po letech vracím.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 14. října 2018 17:36

...i já jsem věčný hledač...

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 14. října 2018 17:46

Miru Myslím si, že klub večných hľadačov má veľa členov

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 14. října 2018 17:48

milacka 

...to asi ano

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 14. října 2018 18:09

milacka Som tiež jeho členka...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. října 2018 19:37

milacka No právě, vyzkouším velký vzorek, vypoužívám. Někdy i více vzorků, i odstřik. Pak koupím a už v tu chvíli to třeba není ono. A pak taky fakt, že nakoupím vzorky za pěkných pár euro a nic nezaujme. Ani nezaujme, natož aby to byl adept na nákup. Asi jsem měla nějaký útlum, teď najednou mám zase potřebu obklopovat se vůněmi, tak snad se zadaří. Jenže jsem úplně mimo, ani netuším, po čem jít.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45970 příspěvků moje polička 14. října 2018 19:49

Evanilla já mám pocit, že pořád nějak nestíhám - např. hledám vůni na jaro: zkouším, nadchnu se, je nádherná a na jaro jak dělaná, pořídím - ale už je léto, vedro, nemůžu ji nosit. hledám vůni na léto... atd. blbý je, že příští jaro/léto.. už mi voní něco úplně jinýho

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. října 2018 20:13

viktorka_od splavu Chápu... Ono taky prozkoušet jen to nové dá zabrat. Dost mě to unavovalo, pořád jsem chtěla mít vyzkoušené všechno a měla jsem pocit, že mi někde něco uniká a neměla jsem klid, dokud nebyl doma vzorek. Já třeba nemám problém s vůněmi na jaro a léto, těch mám převahu. Ale podzim a zima je problém. Dřív jsem měla spoustu sladkých vůní, vanilka musela být ve všem. A najednou mi to "nejede" Přitom třeba jak jsem se dala do těch bytových vůní, tak miluju sladké vůně pečení, čokolády, kávy. Ale v parfému mám najednou pocit, že se to ke mně nehodí. Tak teď jsem na podzim najela na No. 19 EDP, ta mi sedí. Ale když já bych chtěla nějaké hřejivé dřevo, trochu kytek (nejlíp růže), trochu koření... To jsou starosti co

PS: Píšu jak mi to nejede a mám tam odminula navoněno Flowerbomb. Tak tu jsem ve finále taky nosila spíš na jaře a v létě a nevím, jestli se mi bude líbit v zimě. Teď mě neláká.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45970 příspěvků moje polička 14. října 2018 20:16

Evanilla to jsou skvělé starosti!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. října 2018 20:56

Evanilla viktorka_od splavu Poslední dobou mě taky jen tak něco nenadchne. Oslovily mě tedy vůně Tauera, ale jinak mám jakýsi útlum co se týče chuti poznávat něco nového. A když už se mi něco zalíbí (např. Times Square), mám potřebu déle zkoušet. Dřív už bych kupovala.

Také mě překvapilo zastesknutí po Allure Sensuelle, byť jsem Chanel ze své poličky úplně vyřadila. Ale nešla jsem bezhlavě do celého balení, pořídila jsem si jen odstřik. Vynosím ho a uvidím.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 15. října 2018 09:00

Dalia mne sa páči, ako pekne vždy skúšaš celú značku  Pamätám si tvje Guerlain časy, aj Chanel, Jul-et-Mad... 

A tiež sa mi občas len tak zničoho nič objaví spomienka na nejký parfum, normálne si tú vôňu viem dosť intenzívne vybaviť a v tej chvíli ma láka opäť ho kúpiť, aj keď som ho v minulosti predala (takto ma dosť máta najmä Visa a Sweet Oriental Dream).

Inak ja stále hľadám, ale nie svoju signatúrnu, len ďalšieho kandidáta na poličku  Nie som zrovna zástancom toho, že žena má mať iba TÚ jednu (keď milujem všetky svoje).

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 15. října 2018 09:43

sisa.b To já zase naopak zkouším redukovat počet. Stejně mám tak desítku vůní, ve kterých se cítím nejlépe, a ostatní jsou jenom epizodní sezónní záležitost (něco jako trenčkot, ten užiju tak týden v roce). To mi nebrání v průběžném zkoušení a objevování, občas se vynoří láska na první přičichnutí...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 15. října 2018 11:12

...podle mě - 

žena ani nemůže mít jen TU jednu jedinou vůni.

Jednu základní a pak třeba i několik(už dle libosti majitelky) dalších.

Ale tu jednu takovou,

že to jsem já, já se všemi svými přednostmi i mouchami, se všemi svými fňuky a bolístkami a vzteky a nadávkami,

takovou, která mě v těch kapesníkovejch dnech podrží a ve dnech, když jsem(no, chtěla bych být) vamp bude mým pomyslným bičíkem,

v práci to bude metafora pro vlání šátku za mými kroky(rozuměj, i já, outfitově mnohdy homeless, chci býti někdy dámou),

no a doma, aby mě ten druhý nejraději umuchlal třeba...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. října 2018 13:05

Miru Skvěle vyjádřeno

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 15. října 2018 18:25

Miru Lepšie sa to ani nedá napísať, cítim to rovnako

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 15. října 2018 18:32

Korsičanka milacka 

...jsem ráda, že nás je víc, jak to vnímáme...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 16. října 2018 18:45

Fleur Presne tak. Mam to stejne, klidne "z fleku" vyjmenuju svou TOP 05, za kterou si stojim. A kdyz uz jsme u toho...Trench coat (klasicky) byla ma nejhloupejsi investice. Nikdy ho na sebe nevezmu, ale nikdy ho nevyhodim. Bude mi tam viset ve skrini pro vystrahu a vzdy, kdyz se nadchnu pro cokoli, tedy i parfem, pujdu se na nej podivat.