Parfémové Vánoce, aneb - bude nějaká(a jaká) vůně pod stromečkem.?

29. listopadu 2014 12:35
Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 10:45

Korsičanka Ne, ne, ale vím, kde má Ježíšek tajnou skrýš. Teda myslí si, že je tajná.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 10:48

Poéma I ty jedna! To jsem dělala jako malá a dodnes se za to stydím Ale tys to našla určitě úplně náhodou, že?

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 10:56

Korsičanka Asi se vracím do těch dětských let... No to víš, při vánočním úklidu žádné místečko nezůstane tím utajeným. (Nemyslím to vážně, já to zase s vánočním úklidem moc nepřeháním, stejně uklízím průběžně, tak k tomu nevidím důvod. )

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 10:58

Poéma Správný přístup

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. prosince 2019 14:05

Fleur Uf, ty to opravdu nemáš doma parfemove jednoduché

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 11:05

wendulka Už jsem se s tím smířila... Alespoň to reguluje moje parfémové choutky.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 12:27

Fleur No já to sice doma takhle přísné nemám, zato sama trpím nějakou autoregulací.

Původně jsem měla v plánu nadělit si pod stromeček Bouquet de Paris, jenže správa o konci výroby Ne m´Oubliez Pas mě donutila to přehodnotit a raději si tento nákup schovat až osobně na jaro v Paříži, čímž mi jako jediný kandidát zůstal Blackmail od Kerosene, který mám teď na ruce. Pořád se mi líbí, ale když já zase teď nějak nevím, zda by vydala na celý flakon.

To se mi ještě nestalo, uááá.

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 13:25

wendulka Tak se metra, vždyť Vánoce by měly být radostné.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 13:36

wendulka Ne m´oubliez pas bude krásná nadílka, ačkoliv chápu, že v daném případě je to prostě jako doplnit zásoby ve spižírně, zatímco Vánoce si žádají nějakou novinku .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:18

černá káva

Já se netrápím. Jen u Blackmail nemám zatím to nadšení jako u Lost Cherry a to už je pro mě na nákup málo bez ohledu na Vánoce. Jsem dospěla asi konečně .

Fleur

To jsme si nerozuměly. Já jsem si Ne m'Oubliez Pas chtěla pořídit novou na jaře, ale v dané situaci se mi nechce křečkovat a prodlužovat trápení, proto jsem Bouquet de Paris odsunula na to jaro, protože osobní návštěva La Maison bez nákupu pořádné vůně, to by bylo horší než neparfemove Vánoce .

Ale tak snad to do úterý s tou Blackmail rozseknu.

Online Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 14:20

wendulka Blackmail je . Kdybyste si nesedli, víš, na koho se obrátit.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 16:10

wendulka Mám to podobně. Už dlouho jsem neměla (jestli vůbec někdy) tak poloprázdný tužebník.

Ne m'Oubliez Pas dám se zbytkem do archivu a smířím se s tím, že nebude.

Aspoň že mám novou Ambre Royal, která tudíž bude pod stromečkem

A jinak se nechám překvapit tím, co přinese příští rok.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 16:37

Sweet Potato Dobře. Budu to vést v patrnosti

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 17:41

wendulka Ano, teď rozumím. S vůněmi, které končí, už také neprodlužuji vztah.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 15. prosince 2019 17:48

Moc ráda čtu toto vlákno. A koukám, že podobný problém jako já má letos spousta z nás. Co se to s námi děje. Já mám tužebník stále prázdný.

Trochu jsem se upínala k tomu, že si nechám od Ježíška nadělit The Merchant of Venice Rosa Moceniga... přemýšlela jsem i o slepáku, podle složení a recenzí. Ještě že jsem to neudělala. Teď jsem ji vyzkoušela ze vzorku a jediné, co cítím, jsou bonbony Lipo. Znovu otestuji na jaře, jestli se nerozvoní lépe, ale teď to na koupi není.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. prosince 2019 20:20

blackviolet 

No přesně, to je druhá věc. V tom tužebníku sice nějaké vůně mám, ale kromě Blackmail nic v akutní potřebě, takže pokud si ji nadělím teď, nezbude mi tam "vlastně nic". Pro mě naprosto nezvyklá situace.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 16. prosince 2019 18:12

Paris Já už mám ten problém delší dobu. V tužebníku mám něco chvíli a většinou to časem vyřadím. Poslední dobou je to spíš rychlý nákup, který tužebník úplně přeskočí...Baque i letošní  Lost Cherry. Případně se vracím k tomu co už jsem měla nebo mám. Nijak mi to nevadí, ale manžel se mi snaží vnutit nějaký vánoční parfém a občas mě děsí, že něco vybere sám, když nic nechci. 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 16. prosince 2019 18:45

Renusatko mňa by vydesiť nechcel ?

Ja mám zas problém, že je toho aj strašne veľa, čo by som si dala povedať, ale zas aj strašne veľa, čo sa mi suší doma a navrch ak už niečo podobné mám, tak mám pocit plytvania, hm...a potom si nakoniec nekúpim nič, alebo len odstrek.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 16. prosince 2019 20:20

Pokud jde o parfémové Vánoce, vracím se ke kořenům, ke klasice, která je i po letech - v čistém parfému - nádherná. Takže něco takového možná najdu pod stromečkem.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 16. prosince 2019 20:48

Renusatko jo, přesně. Vlastně je u mě ten problém, že jakmile se do nějaké vůně zamiluju, tak to dlouho nevydržím a koupím si ji. Naštěstí už není zamilovanost tak častá. Byla jsem na tom i hůř. 

Ale kdybych v průběhu roku aspoň občas odolala, tak jsem mohla nějakou vůni najít pod stromečkem.