Čisté parfémy, extraity

07. listopadu 2014 23:36
Offline Leisha
Avatar
79 příspěvků moje polička 08. ledna 2015 09:29
Reakce na petra.prvni:

No jasně, do hnusnýho sychrava parfém Mitsouko, do normálního počasí Goutalky či Allegorie a do vedra Florascenty :-), kór Regia byla dokonalá. Ale teda bohužel musím říct, že ze mě zemědělci spíš měli prču, než že by si vzali příklad. Až na jednu kamarádku, a ta na práci začla používat různý přírodní kytky od L'Occitane nebo Molinardu.

(a končím s OT :-) )

Offline Leisha
Avatar
79 příspěvků moje polička 08. ledna 2015 09:31
Reakce na barbucha:

Nojo. To se shodnem... ale já se nepotím dokud není třicet stupňů nebo nejsem nemocná... takže pro mě je vedro tak deset dní v roce...

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 22. května 2015 05:08

Výborné téma! Za sebe musím říct, že extraity zbožňuju. Nikdy mě žádný z nich nezklamal a vůně v této koncentraci byla vždy zaručeně nejlepší ze všech.

Čistý parfém dokáže z vůně vytáhnout to nejkrásnější v perfektní intenzitě.

Mám několik čistých parfémů:

Od Guerlain je to L'Instant, L'Instant Magic, Chamade a na cestě mám čistý parfém Shalimar a La Petite Robe Noire, kterých se už nemůžu dočkat!

Od Chanelu mám Coco, Allure Sensuelle a Chance; měla jsem také Allure a všechny jsou dokonalé. Jednou bych si přála pořídit také některé čisté parfémy ze svých oblíbených Les Exclusifs.

Eau Fantasque od Fragonard

Sensuous od Estée Lauder

Velmi by se mi také hodil čistý parfém Lyric od Amouage, musí být výjimečný! 

Kromě nádherné vůně mají čisté parfémy také neuvěřitelný přínos ve svém krásném balení, jsou to pravé skvosty parfémové poličky.

Je vážně škoda, že se do výroby čistých parfémů nepouští více parfémových domů.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 22. května 2015 09:30
Reakce na Chantal:

ak by ťa Eau Fantasque od Fragonardu náhodou omrzel....môžeš sa na mňa s dôverou obrátiť:)

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 22. května 2015 11:46
Reakce na slniecko:

Věřím, že by jsi ji nenechala bezprizorní... 

Ale stále se s Eau Fantasque dobře kamarádíme, tak myslím, že se o ni až do konce ráda postarám.

Máš nějaký svůj oblíbený čistý parfém? 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 22. května 2015 11:50
Reakce na Chantal:

Život je krutý...

Insolance.......a bol by aj Poeme, keby som ho nemala tak málo, iba v mini, alebo by sa dal ešte kúpiť....a Samsara a Champs-Elysées...a Amouage Lyric.

No a teším sa z Nasomatto Nudy, to je krásny arny azmín.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 22. května 2015 11:51

jarný jazmín samozrejme, vynecháva mi klávesnica...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 10:35
Reakce na slniecko:

Samsara EdT vz č.p. - č.p. je krémovejší, oveĺa viac vystupuje navrch santal, ostatné zložky ho len podkresľujú, jazmín je pokojný, neindolický, krémový, bielokvetinový.

EdT - jazmín je tiež neindolický, ale skôr iskrvý, mám pocit, akoby tancoval, santal je trošičku viac v úzadí.

Ešte ostáva vyskúšať EdP.

V letošních vedrech jsem nosila toaletku a výdrž byla slabá. Během chvíle jsem Samsaru nevnímala, což se mi u EdP nikdy nestalo. 

Ráda bych extrait, tak snad se podaří dotáhnout porcování medvěda, a až spotřebuji toaletku, půjdu raději opět do EdP.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. listopadu 2019 07:52

Prosím, kdo máte nějaký čistý parfém ve flakonu bez rozprašovače, tak jak jej aplikujete? Používáte víčko k poťupání na kůži?