Fotky parfémů

09. srpna 2014 12:33
Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. ledna 2018 20:28
Reakce na cinkja:

domenica 

Fotografie je krásná, fontány zvláštní. Ta v popředí mi připomíná exponáty v lékařském muzeu Charité v Berlíně, je uložena v nějakém válci? Kohouty vyvolaly vzpomínky na porcelánové úchyty skříněk babiččina kredence.

​Děkuji. Ano, je to takový monolit, fontána sklo ve skle... Kohouty 24 karátové zlato. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. ledna 2018 20:29
Reakce na Mitzi:

​pro mě je naprosto TOP tahle část 

ale to neznamená, že mi srdce neplesá nad úplně každým Tvým fotopříspěvkem a novou recenzí.

Poslední dny jsem smutná. Až tak moc, že mlčím, což u mě nevěští nic dobrého. Ale dnešní zájem o zdejší fotky mi říká, že zas bude líp 

​Já moc děkuji.  A nápodobně. Ve všech bodech.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. ledna 2018 20:31
Reakce na Mitzi:

Můj uplynulý rok vypadal úplně jinak, nebyl moc parfémový.

Ale ti, kdo mě sledují na instagramu, jsou převážně parfumaniaci, podle toho ten jejich žebříček vypadá 

​Máš krásnou sestavu.  Moje vítězná trojka jsou: Shalimar, JPG a zlatá polička. 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 29. ledna 2018 20:45
Reakce na wendulka:

domenica Jsem napjatá, jak na mě nové fontány při návštěvě butiku zapůsobí naživo. Je to hodně velká změna?

​Změna to je velká, ale musím říct, že původní rozčarování se poměrně rychle rozplynulo tváří v tvář realitě. Asi opravdu vědí co dělají. Je to krásné, byť člověk miloval původní fontány... pro jistotu ale jsou v buticích teď obě provedení - fontány původní i fontány novodobé ze sklárny Daum. Já jsem tentokrát navštívila butik u Elysejského paláce na Rue Faubourg Saint-Honoré.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. ledna 2018 21:50

domenica Zrovna ten je můj oblíbený, tak doufám, že tam obě varianty do dubna vydrží.

Mitzi U mě vítězí ta první koláž a pak těch spodních šest.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 15:43

Dalia Děkuji!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 16:00
Reakce na Fleur:

Já jsem si musela něčím udělat radost:

krása. lepší než reklamní fotka

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 16:21

alibi Díky; chválu musíme ze tří čtvrtin přičíst samotnému flakónu, který je velmi fotogenický.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 19:50

domenica , moc se mi líbí fotka Chamade, nejen proto, že EdP a extrait jsou srdcovkou, ale i proto, že 3/4 profil je jiného vyznění než an face.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 19:55

Fleur , promo fotka, jistě by zvýšila prodej, hluboký nádech a nutkání obejmout kabelku, flakon a kohokoliv, kdo je v dosahu

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 21:17

zdensy Děkuji !

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 22:18
Reakce na zdensy:

Fleur , promo fotka, jistě by zvýšila prodej, hluboký nádech a nutkání obejmout kabelku, flakon a kohokoliv, kdo je v dosahu

​Přesně tak to vnímám. Je v tom něžná emoce. Pohlazení.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 22:19
Reakce na wendulka:

Mitzi U mě vítězí ta první koláž a pak těch spodních šest.

​Jaro je samozřejmě velmi fotogenické i bez parapetu :)

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 22:34
Reakce na domenica:

​Máš krásnou sestavu.  Moje vítězná trojka jsou: Shalimar, JPG a zlatá polička. 

​Shalimar jsem fotila asi na deset pokusů, ta sada je málo fotogenická na to, jak je nádherná. Už roky se s ní mazlím a nikdy se neokouká... šuplíčky, samet... moc povedené.

S focením v ruce jsem začala, aby vynikla velikost. A když už tam je ta ruka, je to práce, aby byly prsty hezky poskládané. Když mám i nový lak, fotky občas používá moje šikovná lazebnice, tak je barevně ladím, ale je to hlavně o těch maličkých.

JPG bylo trošku dílo náhody, ty růže byly už moc rozkvetlé a když jsem je chtěla použít, začaly se mi rozpadat. Celý pokoj voněl jako v ráji. Jsou od našich ze zahrady. Zlatou Intense jsem si koupila kvůli miniatuře k nákupu. Magor  Ale využiju ji, mám tuhle vůni čím dál radši.

No a zlatá polička, to je fotka střelená jen tak od boku cestou do práce... minimální snaha, žádné umění, jen dokument, co je nového. Snažila jsem se u té druhé zlaté, kde je sama tuberóza, ale ta zaujala jen fajnšmekry.

Moje nejmilejší fotky z loňského roku jsou úplně jiné a většinu nemám nikde veřejně. Kromě andílka. Za tím byla hodně silná emoce a s odstupem času i úsměvný příběh. Třeba ke sklence vína nebo pro vnoučata 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 22:37

Mitzi Andílek je neuvěřitelný!

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 22:40

Mitzi 

Andílek je tedy kouzelný! 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 23:19

Fleur domenica Díky. Neuvěřitelné je hlavně načasování. Nikoli fotky, ale mého komentáře k ní. Ale to už je do jiného vlákna... nebo  ke skleničce.

https://www.instagram.com/p/BWULpAGll0k/

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 07:17

Mitzi Půvabný andílek ... to se povedlo! 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 01. února 2018 17:56

Ponurá vůně k dnešnímu ponurému počasí...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 01. února 2018 18:29

daniela Tý jo, včera jsem k ní voněla v Douglasu v Palladiu a říkala si, jak je ponurá. Čteš mi myšlenky?