Parfémové sny, aneb co se vám dnes v noci zdálo

23. března 2018 12:56
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 23. března 2018 12:56

Nikde jsem nenašla tohle téma - sny o parfémech.

Dnes v noci se mi zdál parfémový horor. Poštou mi přišel vzorek parfému. Ovšem nevypadal tak jako obvykle. Byla to taková ozdobná velká kniha ve vazbě z tvrdého papíru a když jste přičichli k jejímu hřbetu, vonělo to překrásně. Hned jsem v tom snu začala pátrat, kde se parfém dá koupit, protože mi samosebou vůně hned učarovala. Potud by to byl fajn sen... Ale pak přišly muka, že nesmím objednat, protože jsem teď moc utrácela. Bylo to úplně skutečné. A v tom snu jsem si říkala, že musím na léčení, protože jsem na nakupování závislá.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 02. října 2018 07:53

Můj první parfémový sen, který si pamatuju...:

Byla jsem na výletě s asi to bylo s Parfumanií , protože součástí programu výletu bylo, že jsme hledali na louce schované flakóny vůní. Nejdřív jsem prostě na nějaký narazila náhodou, když jsme přes tu louku šli, ale pak se z toho evidentně vyvinula hra a hledali jsme všichni - a nacházeli různé poklady. Pak střih a stáli jsme před vchodem do domu, kde měla být zřejmě nějaká (možná narozeninová) oslava zřejmě někoho z  parfémových nadšenců (u někoho doma) - takže to asi byla jakože úvodní hra před oslavou? (hehe, jak pro děcka ). No a tam jsme vraceli nalezené flakóny jejich majitelům, jenže mně se nevrátil Eden. Tak po něm vznikla sháňka a našel se zapomenutý v trávě před vchodem - nikdo ho nenašel. Tak jsem byla ráda, že se mi nakonec vrátil.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. října 2018 00:40

Dnes v noci se mi zdálo, že Guerlain sjednotil (zprefabrikoval) další typy flakonů. Rozčílilo mě, že za oběť padl i flakonek Mon Guerlain, který je skoro nový a ještě k tomu vypadal, jak papírovou etiketou polepený Amor Amor  

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 12:24

dnes se mi zdál parfémový nekompliment na Bois d´Armenie. libovala jsem si, jak pěkně voním a nějaký chlap mi řekl, že ať se na něj nezlobím, ale že páchnu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. března 2020 09:12

Na dnešek se mi zdálo o tom, že jsem zase v práci a zkouším žáky. Položila jsem třídě otázku: "A které vůně značky Guerlain se hodí na léto?" Načež žáci začali vykřikovat jeden přes druhého: "Shalimááár, Samsarááá ... " Byl to hezký sen.

Offline Sweet Potato
Avatar
34762 příspěvků moje polička 22. března 2020 09:23

Dalia Teda, to je sen!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 12:30

Před pár dny se mi zdálo, že jsem koupila plný flakon Mahory. Achjo, škoda, že to byl jen sen.