Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:00

viktorka_od splavu Renusatko 

Díky za podporu. Když manžel většnou reagoval celkem pozitivně. Třeba Quand vient la pluie ho nadchla.

Podle všech možných recenzí a komentářů, tak zrovna od Rose Barbare jsem čekala něco úplně jiného, ale konec je sametově hřejivá starosvětská kořeněná růže. Něco, co se mi hodí k starší elegantní dámě. Někdy jsem přemýšlela, co budu nosit, až budu staší... s J'adore a LPRN si opravdu nevystačím dalších deset, dvacet let. Rose Barbare by mohla být varianta. 

Ale já se nedám, hodlám tu kolekci vyzkoušet postupně celou 

Online Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:04

Donesla jsem si od domenica Santal Royal. Koupila jsem ho jako dárek pro kamarádku. A teď si ho moc moc chci nechat!

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:06

Dalia 

Naprosto mi mluvíš z duše. Ačkoliv si nejsem jistá, jestli se mi vlastě líbí, má v sobě něco podmanivého, co mě přitahuje... 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 22:07

Sweet Potato 

A nešel by koupit ještě jeden, tedy pokud ti nevadí, že byste měly stejnou vůni?

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 01:27

Yvraine já bych řekla že v zimě je cuir beluga hezčí. chlapi vůně většinou (až na výjimky) moc neberou, se tím netrap

​za mě na jaře spíš než v zimě 

a pravdu díš.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 01:29
Online Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 07:29

Yvraine To mi nijak nevadí, takže nejspíš to tak nějak doadne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 09:11
Reakce na andry:

​za mě na jaře spíš než v zimě 

​já to s ní asi před čtrnácti dny trochu přehnala, tak možná proto jsem na ni neměla teď pražádnou chuť, dnes vyzkouším

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 09:18

viktorka_od splavu Já teda Cuir Belugu mám ráda celoročně. Když nevím co, tak Moscow nebo Belugu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 09:33

jen hlasim, ze pro me Beluga opravdu do horka neni, a ze vcera bylo. v chladnu je krasne soudrzna, dokonale sladena a drzi se po cely den pekne pri tele jak mam rada. v teple se vic rozvoni a jednotlive slozky vystoupi - silne vanilkova sladkost plus k tomu ten kozeny ton a to mi uplne nesedi. kuzi celkove nevyhledavam, ta jemna bila mi nevadi/libi kdyz se moc neprosazuje, a uz vubec kuze zalita vanilkovym sirupem:-)

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 19:19

Místo objednaného Shalimaru Cologne mi poslali z eshopu Eau de Shalimar.

90 ml, plný, s víčkem, testerová bílá krabička.

Než se začnu dohadovat s eshopem, tak se zeptám tady - nechce ho někdo adoptovat? Na jaro-léto ideál!

Kdybych neměla už dva, nechám si ho, je to nádherná vůně, ale tři flakony? To už je i na mě moc.  

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 10:30

wendulka 

Úplně souhlasím s tou Fragranticou - nová úprava mi zle pije krev! 

A z těch všelikejch reklamních popisů už taky nemůžu : Objevte novou vůni Jill Sander Sunlight a odkryjte svou vnitřní sílu a ženskost.

No hergot, kde byla moje ženskost doteď?! 

 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 10:39

barbucha silná a nezávislá a ženská je teď v módě, je to snad v popisu u každé vůně 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 10:44

alibi 

No právě - je to všude, všude!  Mně to už připomíná takový ty komunistický soustružnice a traktoristky 

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 10:51

barbucha Tak zase je to ale krásná ilustrace starýho dobrýho  "nic nového pod sluncem".  

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 10:54

barbucha :D

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:39

barbucha No, promiň, Baru, a právě ty si nepřipadáš silná a nezávislá???

Mně tenhle slogan spíš připomíná  fotky žen, jež sem dává Miru.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:44

Korsičanka 

No jak si připadám je jiná věc  Ale tyhle kecy ve mně vzbuzujou představu svalnatý kníratý mužatky, co každýho chlapa veme pod krkem a hodí s ním o zem - a to není zrovna to, co očekávám od parfému... 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:52

barbucha Já zas vidím ekonomku a velkou podnikatelku, co svým testosteronem převálcuje všechny chlapy A hodí se k ní jedna z tria vůní od Tauera, jež Andy vozí s sebou po vernisážích svých vůní - Hyacinth And a Mechanic:) Ale ty hloupý reklamy mě se.ou jako vás, o to nic

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:53

barbucha Ty tomu nerozumíš. Objevíš svoji vnitřní sílu a ženskost - to je přece jasnej odkaz na Padesát odstínů šedi přece. Nastříkáš se a v mžiku je z tebe sexuální bohyně a já nevím co ještě. To chceš prostě.

To jsou strašný kecy toto.