Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 11:43

Renusatko Má pravdu wendulka , předsedo Cenné psaní do toho nespadá, neboť máš jejich obálku a co se do ní vejde, nacpeš a zalepíš - jó, kdyby nešlo zalepit, tak neodešleš, žejo..

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 13:35

Korsičanka wendulka Já taky vím, že se to toho cenného psaní netýká. Snažila jsem se to babám vysvětlit. No nenaděláš nic. Ale napsala jsem to alespoň vedoucí pošty, ať si tam udělá pořádek a vysvětlí zaměstnancům, jak to je. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 17:00

Renusatko Dobře jsi udělala! Mě už pošťačky taky zdraví ode dveří (k okénku 10 metrů)

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 19:18
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 16:43

Již několik dní mě pekelně vytáčí redesignovaná titulní stránka fragranticy, která přesunula nejnovější a naposled přidané vůně až na úplný spoedek stránky, takže než na ně člověk doroluje, trvá to sto let a jednu zimu. A kdyby jenom to, úplně z ní zmizelo i rychlé vyhledávání v databázi. objeví se teprve, až když člověk rozklikne záložku notes, notes, forum nebo about anebo rozklikne nějaký článek či vůně.

Zkrátka není nad to, když jeden myslí a vymyslí trakař.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 17:54

wendulka No jo, je to teď fakt hrůza. To už tak zůstane ? Myslela jsem si nejdřív, že to je jen kvůli Esxcenci.

Ale to vyhledávání jde hned - nahoře v bílém proužku "search perfumes, brand, news...".

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 18:10

blackviolet No já ti nevím, jestli jenom kvůli Esxenci. Obávám se, že tohle je trvalý.

Já tam žádný bílý proužek pro vyhledávání na té titulní straně nemám.

Musím se takhle prokliknout např. do článku, aby se mi objevil.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 18:30

wendulka Aha, ty to máš přes IE. Zkus Chrome, tam je, hned pod nadpisem Fragrantica.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 18:52

blackviolet Kristaboha, oni tu stránku nemají optimalizovanou pro všechny prohlížeče? To jsou koňové.

Teď teprve koukám přes ten Chrome. No trochu lepší, ale stejně...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 18:59

wendulka Já tam bílý proužek taky mám

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 19:03

Korsičanka Njn, tak jablíčkářkám to výjimečně funguje.

Na Exploreru nejen, že ten řádek není, ale když člověk konečně sroluje na nové a naposled přidané vůně, tak jsou místo v těch dvou řádích řazené takto do sloupce pod sebou, takže rolujeme dál a dál až do zblbnutí.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 19:05

   wendulka Chudinko

Edit: Ale ne německé Fragr. je to taky dole - jen v řádku, ne ve sloupci.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. dubna 2018 23:16

Korsičanka Na německé fragratice to mám stejně jako na té anglické. To je problém se zobrazením v Exploreru.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 15:47

Ja opravdu nerozumim vuni baccarrat rouge vvpondeli jsem si ji vzala a furt jsem ji ze sebe necejtila, i kdyz jsem behem dne nekolikrat prizivila... a ted projdu kolem vesaku, kde visi vcera vyprana kosile, kterou jsem na sobe v pondeli mela... a z ni se silne line baccarrat rouge ja to proste nechapu... sedim ted dva metry od ty kosile a ona si zvesela i takhle na dalku voni. Po vyprani a avivazi. A na mne nikdy ani tuk

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 16:34

Na oblečení drží jak přibitá. Ostatní ji z tebe cítí parádně Mně bezp. pás v autě od Vánoc-a to jsem se netrefila na krk;)))

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 12:00

Na mně by byla cítit rok, protože se mi moc nelíbí

O víkendu ráno jsem se lehoučce navoněla Shalimarem Cologne, odpoledne jsem necítila absolutně nic, projdu okolo mamky u kávovaru a slyším: "hmmm... krásný kadidlo, copak to na sobě máš!?"  Proč já na sobě cítím vždycky výrazně jen to, co mě nějak "provokuje"... a pak to raději prodám  a ulovím nějakou jistotu, kterou miluju, ale necítím

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 21:45

Dnes mě vysloveně zklamaly rekace manžela na zkoušení exkluzivek Guerlain.

Na Cuir Beluga, do které jsem se totálně zamilovala a považuji ji za jednu z nejkrásnějších vůní, co jsem kdy poznala, tak prohlásil, že by si na ni dokázal zvyknout  což sice není negativní rekace, ale rozhodně to nebylo to, co jsem čekala, že uslyším. Ale já si Belugu vzít nedám! Jen doufám, že v zimě bude stejně krásná jako dnes v teplém jarním dni.

Na druhé ruce mám Rose Barbare, ke které mám sama dost nevyjasněný vztah, ale po dlouhém vý voji vůně dospěla do stavu, který se mi líbí. Cítím se v ní o dost starší, taková usedlá, takže jsem ji zatím odsunula s tím, že na některé vůně musí dozrát čas a vrátím se k ní tak za deset let. Co na ní ale říkal manžel je nereprodukovatelné. Označit jeho rekaci jako negativní ani zdaleka nevystihuje realitu. Zatím nejhorší reakce na parfém, jakou jsem u něj zažila...  Člověk mu dá očichat něco tak výjimečného jako jsou parfémy L'Art et la Matiére a velmi vlažná reakce bylo to nejlepší, čeho jsem se dočkala, o Rose Barbare jsem si vyslechla, že je laciná a kolotočářská! Jako sama si nejsem jistá, jestli se mi líbí ve vztahu ke mně, ale rozhodně ji vnímám jako výjimečnou a zajímavou. Fňuk. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 21:50

Yvraine já bych řekla že v zimě je cuir beluga hezčí. chlapi vůně většinou (až na výjimky) moc neberou, se tím netrap

rose barbare je jak staré šminky:-/

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 21:52

Yvraine můj manžel mě po prvním zkoušení Guerlainů, vysadil v lese a větral auto . Je pravda, že jsem na sobě měla skoro všechny. A dneska je mu voní všechny, jako mně. Tak vydrž.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 21:54

Yvraine Rose Barbare bych si moc ráda po letech připomenula. Mě dříve nijak zvlášť neoslovila, ale přesto pro mě měla už tehdy jakousi přitažlivost. Jakpak bych ji asi vnímala teď?