Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 18. března 2018 19:52

Renusatko Zvlášť když ti vůni vyfoukne někdo známý, že, Reni?

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 18. března 2018 20:06

Korsičanka  byla tam dost dlouho. Jestli myslíš Vanitas 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 18. března 2018 20:27

Renusatko Myslím:) Ale už mi to dávno nevadí. A tobě ji přeju.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:03

Musím asi vyhlásit nějaký stop stav. Jak mám moc času na přemýšlení, tak mi došlo, že se každým svým parfémem můžu navonět 5x za rok, aby to bylo spravedlivé. Já vím, že jich tady máte mnohem víc, ale já při svém citlivém nose mám zásobu asi na 540 let. Většinou nejsem ani schopná se navonět odpoledne něčím jiným a ani se několikrát přestříknout. Tak ty moje dva střiky ráno to asi nevytrhnou. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:10

Renusatko Moc přemýšlíš Zkus si říci, že tě třeba časem něco omrzí a prodáš nebo vyměníš...A navoň se odpoledne a večer! 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:15

Renusatko ..."540 let"...tak raději ani nepočítej

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:16

Korsičanka Víš co...večer jo třeba po sprše, ale přes den já nemůžu. Já fakt cítím tu vůni většinou až do večera (až na některé) a nemůžu to přerazit ničím jiným. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:19

Renusatko Moc přemýšlíš. Korsičanka má pravdu!  I když Tě chápu, protože i mě občas taková "přemýšlivá" chytne. A to se voním o něco více než Ty. Prostě si vůně užívej. Bez přemýšlení o počtu flakonů a na jak dlouho máš jaké množství. Vůně by měly přinášet radost a relaxaci. Jakmile Tě začnou stresovat, je něco špatně. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:34

Dalia 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:37

Dalia To zas ne, nestresují mě. Spíš začínám reálně vidět, že je to už moc. Potom to buď prodáš pod cenu nebo někomu dáš. Některé se mi už i vypařily..myslím odstřiky. A některé mám už několik let a mám obavu, že dalších 540 nevydrží U mě to není jediný koníček a teď už to není odstřik za 100 a flakón za 800, tak si spíš říkám, jestli chvíli neinvestovat jinam. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:41

Renusatko Ale doufám, že se s námi ráda uvidíš, i když budeš kupovat něco jiného, nebo jezdit na drahou dovču

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. března 2018 18:58

Korsičanka Já nikam neodcházím, ani nic takového i vzorečky budu zkoušet, ale musím rozmýšlet ty nákupy.  A dovolenou u nás platí manžel...na tu já opavdu nevydělám ve zdravotnictví .  Já jsem měla asi takovou nakupovací mánii v začátku...tak skoro 3 roky, potom jsem v klidu rok nekoupila nic a teď se mi to zase nějak rozjelo a vidím reálně, že to není možné spotřebovat. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. března 2018 19:09

Renusatko Sim tě. Tohle já vím už dávno, že to, co mám, nemůžu zvládnout spotřebovat. Ale že by mi to po těch sedmi letech zabránilo nekoupit si další novou vůni, to teda fakt ne.

A to už prožívám své klidnější období.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 23. března 2018 21:33

wendulka já mám dneska možná jen blbý den. Komplikuje se mi diagnoza, cvičit nepůjdu asi pěkně dlouho. Doma mají pocit, že když už tady nebrečím bolestí, tak můžu fungovat normálně. Tak trochu depka, sedíš doma a ani ty vzorky zkoušet nemůžu. Ale s tím omezením to myslím vážně, protože vše co måm, tak nutně potřebuju a hromadím. Nic nespotřebovávám a co spotřebuju zase nakoupím 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. března 2018 21:51

Renusatko No co čekáš, když máš doma samý chlapy? Ale

Jaj to mě mrzí, že tě ruka pořád takhle omezuje. No jo, to chápu.

Nicméně jak už jsem říkala minulý týden, když jsme se viděly osobně: tvůj aktuální počet vůní je můj vysněný ideální stav, na který bych se snad byla schopná dostat, když bych to šekrtala fakt na krev. Čili pro mne absolutně žádný důvod k depce. A klidně i s tím tvým postupem..

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 24. března 2018 10:29

Renusatko ale klídek...ja vždy doma vysvetľujem, že to sa im starám o budúcnosť, až bude po mne, draho to predajú na e-bayi ako vintage.

Takže v podstate každý nový flakón je prejavom starostlivosti o budúcnosť svojich potomkov, nie?

Cervanek
Avatar
24. března 2018 12:14

Renusatko Reni, velmi dobre Ti rozumim.

Dej si pauzu od vsech parfemovych blogu,

pust vune na chvili z hlavy. 

Vse je pomijive a jen na chvilku.

Neres, kolik flakonu i zbytecne mas na Policce.

Je tolik jineho krasneho na svete.

A po “dovolene” je zase lip.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 24. března 2018 14:12

Cervanek Já nechci nijak s tím koníčkem končit, jen omezit nákupy a užít si to, co mám doma. Ještě ke všemu jsem 14 dní doma a minimálně 14 dalších budu. Vůně jsou teď naopak jediné co můžu řešit. Nesmím vůbec nic dělat, takže televize u nás je  puštěná jednou za rok a jinak  můžu jen číst. Bohužel můžu třeba zkoušet jen vůně s rozprašovačem, ty ve vialkách neotevřu, tak mám opavdu jen čtení. A  psaní jen díky tomu, že do mobilu to můžu diktovat a na počítači to zvládnu levou. Pravou mám úplně nepohyblivou. 

slniecko  Hezké, já si to určitě zase taky zdůvodním. Nějaké plány ještě pořád mám a nikdo mi to doma nevyčítá. Přijde mi, že mám takový blbý pocit po každé další 10 flakónů. A to ještě dost mých odstřiků není 10, ale třeba 80ml...však to znate všichni. 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 04. dubna 2018 22:22

Tak dnes mě vytočila baba na poště. Možná to není úplně parfémové, ale parfémy jsem posílala. Tak mám vše vypsné, zabalené, vystojím frontu a baba mně na poště začne vykládat, že cenné psaní má mít 5cm. Tak se ptám, jestli je to nějaká změna, že mi to teda za 5 let nikdo nikdy neřekl a vždy mi to vzali. Ne je to tak od vždy. Jde se zeptat kolegyně, která to potvrzuje. Nikdo další na poště není (ze zaměstnanců, za mnou fronta, jak blázen). No ona mi to cenné psaní nevzala a já musela na jinou poštu

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. dubna 2018 23:37

Renusatko No samozřejmě, že je to blbost. Tohle omezení platí jen pro doporučené zásilky. Ale na malé poště, kam chodím, mi to hodná paní za přepážkou toleruje i u nich. Přeměřují to jen na hlavní poště.

Není nic horšího než srážka s blbcem a se dvěma naráz obzvlášť.