Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:03

Korsičanka Přesně tak, jak píše slniecko. Vůbec si s jejím naštváním nelam hlavu. TY se jako kupující musíš pojistit. A stoprocentní jistotu máš pouze v nahlášení zákaznickému servisu ebay.

Když se jí to nelíbí, nemá na ebay co prodávat. Ty jsi svoje povinnosti jako kupující splnila vrchovatě.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:16

wendulka Moc děkuji za podporu i tobě, Wendy. Nedělá mi to dobře, nejsem zvyklá někoho "podrazit". Píšu ti.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:25

Korsičanka Teď to tady všechno dočítám. Nejhorší je, že v tom DPD se nic nestane. Tyhle dopravní firmy mají málo lidí a tak možná udělají i nějaké bubu, pokud najdou konkrétního člověka, ale tím to končí. 

Držím palce, ať dostaneš zpět peníze, i když vůně zamrzí. Třeba ji pošle ještě jednou. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:36

Renusatko Nepošle, já chci vrátit peníze. A ona už je pěkně vytočená, že to řeším přes ebay. Ale holky tu mě uklidňujou, tak už mi doufám nebude psát.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:39

Korsičanka tys přece nikoho nepodrazila. je to věc prodejkyně aby zajistila dopravu až k tobě, přeci. když to nezvládla, musí peníze vrátit. taky jsem nevěděla že je na to taková krátká doba - kdybys čekala tak by se snadno mohlo stát, že už bys nedostala nic. tak to teda za jednu nazlobenou francouzku stojí:-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:45

Korsičanka Zlato, to, že se jistíš, není žádnej "podraz". Hele tys jí jasně napsala, že přestože ses snažila napravit chybu francouzské pošty, kterou sice nezpůsobila ona, ale DPD ji převzalo, ale prostě už je podle čísla zásilky jasné, že doručena ti nebyla, tak proč chce čekat s vrácením, až jí bude balík navrácen?

To jako když se jí nevrátí, by ti peníze nevrátila?

Tohle totiž není případ, kdy by se jednalo o vrácení zboží. Tam jo, tam bys byla jako kupující povinná čekat, až se prodávajícímu zboží vrátí fyzicky. Ale v tomhle případě jí fakt nemáš ani ze slušnosti.

Z tohohle úhlu pohledu se na to koukej a jakékoliv výčitky vůči ní tě v tu ránu přejdou.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:49

wendulka Ale když ona mi furt píše, že jí kvůli mně zablokovali účet. A že je to moje vina.

Už jí nebudu odepisovat. Došly mi síly.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:56

Korsičanka mňa takto jedna Talianka naťahovala a naťahovala, kým neušielčas a potom sa mi už neozvala...našťastie to nebola veľká suma, ale odvtedy si dávam sakramentský pozor, aby sm riešila cez ebay/paypal načas.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. února 2018 20:57

Korsičanka No a co? S tím musí jako prodejkyně počítat. Tys jí jasně napsala, že balík ti doručen nebyl, vrací se zpět. Ona ti odpověděla, že ti je vrátí, až se jí balík vrátí zpět. S takovou variantou ty spokojená nejsi, tudíž ses obrátila na jedinou instanci, která je schopná ti tu spokojenost poskytnout.

To ať se madam vzteká, jak chce. Ona furt nechce pochopit, že má peníze, které jí nepatří. Tak jakápak tvoje vina?

Kdyby ti je vrátila rovnou, mohla si to ušetřit. Její problém.

Pokud se bojí, že se jí balík nevrátí, protože ho nepojistila na částku, kterou vůně stojí, což se klidně mohlo stát, když si zkoušela dát takovou podmínku, tak zase její problém. Ne tvůj.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. února 2018 21:29

wendulka JSI MISTR ARGUMENTACE,WENDY!!!! Už se mnou nezaobírej, prosím. Ale jsem vám všem moc vděčná za účast a ráda, že vás mám!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. února 2018 21:34

Korsičanka A to já musím, zlato. Jestli mě něco dovede fakt vytočit, jsou to manipulátori a mistri argumentacniho klamu

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. března 2018 21:43

Stěžuju si na sebe, jaká jsem nešikovná trubka. Přelevám si dneska čistý parfém Le Bouquet de la Mariée do kabelkáče Guerlain s pomocí pipety, aby ani kapka nepřišla nazmar. Natáhnu plné množství 2 ml. No a nepustím já trubka píst ještě, než se stihnu trefit přímo do flakonu?

Pak už jen vidím, jak se vůně rozlévá po kredenci.

No a co udělá parfumaniačka v takové chvíli? Správně. Vytře to kašmírovým svetrem, který má zrovna na sobě, takže mi teď rukáv bude vonět aspoň týden, ne-li déle.

(Radši bych ji ale měla přímo na sobě, no.)

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:00

wendulka Štěstí v neštěstí. Já v podobných okamžicích zpanikařím a pak mi voní utěrka nebo hadr na podlahu, což je vcelku k ničemu.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:02

wendulka , taková škoda. Tak teď svetr alespoň ten týden nosit 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:02

wendulka Úplně s tebou soucítím, neb můj Aoud je i po 3 týdnech ze šálu cítit. Ale že bys nosila svetr 3 týdny?

Takže příště pamatuj - šál či velký šátek = osvědčený!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:18

Korsičanka Tak proti tvé nehodě s Aoud je ta moje úplně zanedbatelná. A jo, věřím, že ten kór jen tak nepustí.

Ale stejně bych si nakopala. Právě kvůli ztrátám při přímém přelévání přes trychtýř jsem přešla na systém s pipetou a pak udělám takovou hloupou chybu.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 04. března 2018 22:26

wendulka Já už preventivně, když něco přelévám..do refanu nebo občas i do skleněné vialky na vzorky, tak to stavím na šátek nebo svetr . Jinak by moje první reakce byla 100% jako u Fleur . Prostě bych vzala první co by bylo po ruce...takže utěrka. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. března 2018 23:13

wendulka Tak už si nenadávej, protože krááásně voníííš!

Renusatko Ty jsi ale šikulka Budu se opičit!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 18. března 2018 16:59

Koukám do inzerce na A. každou chvíli jak blázen a dnes mi i přes to  utekla Osez-Moi! .... 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. března 2018 17:03

alibi to znám.., pěkně to naštve.